קפוץ אל תוכן

טורניר מלך היחסים עונה 10 בפורמט חדש ומאתגר! נושא הרשמה (הטורניר מתחיל בראשון)

הרשמה לחץ כאן (יש מקום רק ל 40 משתתפים)

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Nirla

רשומים
  • מספר תכנים

65
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

9

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. אני ממש אוהב להמר איקס ונראה שממש גרפת פה הכלל שאפו מזל טוב
  2. באסה לא הספקתי יש דעה על לוסאנגלס המשחק ב 5 בבוקר?תודה
  3. חיזקת את דעתי שלחתי עוד לפני, הלכתי איקס גם בברזיל נקווה לכיף תודהה
  4. אני לקחתי את סקרי בלבד תודה רבה על ההמלצה
  5. לפני כמה שנים היה הקמפיין האחרון שלהם? אני שמעתי על סטטיסטיקה שלא הפסידו 4 משחקים אחרונים בבית או משהו דומה. בכל מקרה הבנתי שהם השתפרו ויש משמעות למשטח הדשא, אני נוטה לחשוב שלא יהיה לישראל קל היום, בכל אופן תודהה
  6. איי פארו+2 - ישראל ביחס לא רע של 1.45, ראו ניתוח קודם שלי על התקשות של הנבחרת לדעתי סיכוי טוב בהחלט אונס ג'אבור שמאוד תופס ממנה, יקטרינה אלקסנדרובה, גארבין מוגורוסה, כל אחת ביחס 1.15. יחס כולל לרביעייה - 2.21 אני חושב שסיכוי טוב בהצלחהה
  7. רציתי להזכיר את חיפה אבל זה מצב קצת שונה, ,הם הגיעו ביתרון של 5 שערים בערך ממשחק ראשון והרבה יותר רגועים אבל לעניין הקושי בלשחק במגרש הזה אין ספק שהייתה לזה השפעה על זה שהמשחק נגמר אפילו בהפסד (וכמובן לקחתי את היריבה שלהם ב +1 ), לעניין התנאים במגרש בהחלט גם דוגמא
  8. דובר רבות על זה שהולך להיות לא פשוט הערב, אם הנבחרת תתעלה מה טוב, אבל לפניה המגרש הידוע לשמצה מדשא סינטטי, מגרש מאוד לא סטנדרטי ושונה ממה שהנבחרת רגילה . קופמן בדיוק מעדכן עכשיו שהולך להיות גם גשם כנראה וכשהסינטטי רטוב הרבה יותר קשה ביחוד למי שלא רגיל. בנוסף נבחרת איי פארו לא מפסידה כמעט שם והיא יותר מוכשרת מנבחרות קטנות יותר, הנבחרת לדעתי תתאמץ מאוד הערב, אני הלכתי על תיקו חוויתי ביחס שרק עולה, כרגע כבר 4.10. בהצלחה לכולם ואם הנבחרת תנצח לא נבכה
  9. תודה שרון מי לדעתך נחשב הימור חזק יותר ארלר או ג'יאנסי? או שבכלל מי ה 2 שנראים לך הכי חזקים? תודה
  • צור חדש...