קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

סראדה

ממליץ הפורום
  • מספר תכנים

698
  • ביקור אחרון

• ימי ניצחון

1

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. אז הניצחון בברינדסי לא נחשב? וגם בקלוז הפסידו בהאכה. כלומר לקחו את הליינים עליהם. וסטיב זאק שיחק? הבן אדם נחת בארץ לפני יומיים רק
  2. תסביר בבקשה איך חולון קבוצת חוץ חלשה אם שחטה את ברינדסי וכמעט ניצחה בקלוז אבל הפסידה בהארכה?
  3. אז אני אומר לך תבדוק טוב. Flashscore לא מציינים אולם! אני לא רב איתך אלא מסביר לך לטובתך גם להבא לא להסתמך על מקור המידע הזה כי זה יטעה אותך. פטיק שיחק משחק 1 על הארד השנה.
  4. אז אל תגיד לי שאני המטעה כי אני בדקתי ביסודיות
  5. אם רשמת המלצה אז תפרט כי המידע לא מלא. פטיק לא שיחק הארד שנתיים פיטק ניצח 3 משחקים ב 5 שנים.
  6. באיזה מגרשים פטיץ ניצח? חימר איזה יתרון יש לפטיץ על הארד?? כלום אם בכלל בטח לא מצדיק יחס כזה. אני שלחתי לזרוב
  7. מריה אסוריו סראנו נגד סאייסי זנג ההימור מריה יחס 1.75 משחק צמוד בין 2 שחקניות שנותנות טורניר טוב .אני ממשיך עם מריה מאתמול שתיתן קרב ותעלה לחצי גמר צסקא נגד אולימפיאקוס ההימור אולימפיאקוס 4+ צסקא בכושר פחות טוב גנבה ניצחון שבוע שעבר נגד הכוכב אולימפיאקוס בכושר מצוין עם הפסד בנקודה בהארכה בברצלונה. גם מקצועית וגם הליין אומר שאולי צריכה לתת פייט ואף לנצח ולנצל את החיבורים בצסקא
  8. סילקבורג-סונדרייסקה ההימור סונדרייסקה 1.5+ הליין הכי נמוך בהיסטוריה שסודרייסקה מקבלת. לשם השוואה בעונה שעברה קיבלה ליין 4 וליין 3 ואגב את הליינים האלה קיבלה גם בבית. בעונה לפני קיבלה ליין 5 לפעמים היא נוותנת פייט ומקווה שגם היום... אם פיני לא עושה דרמה עד המשחק אני עם סודרייסקה
  9. מחצית זוועה של חיפה קשה להיות אופטימיים למחצית השניה. נתתי להם כנראה יותר מידי קרדיט בגלל הניצחון על הרוסים. נקווה לנס
  10. ביירות -הפועל חיפה ההימור הפועל חיפה 4+ על מה חיפה מקבלים פלוס לא מובן לי. המשחק ברוסיה במגרש ניטראלי ביירות הובסה משחק אימון שהיתה פיבוריטיתביירות הובסה בליגה שהיתה פיבוריטית ואם לא רבע ראשון מטורף אז כנראה שלא היתה גם עולה לגמר. חיפה ניצחה את הרוסים במגרשם והראו שהם לא פראיירים. גם סגל השחקנים לא הכי נוצץ שבעולם מלבד תורנטון. אין שום סיבה לטעמי שחיפה לא תנצח ובטח ובטח אמורה לתת פייט. דבר נוסף . 2 מפסידות עם הפרש סלים טוב גם עולות אז גם להפרש יכולה להיות חשיבות .
  11. לוגי -אונרדס ההימור אונרדס 2.5+ לאורך כל ההיסטוריה אונדרס הפסידו הכי מעט 5 אצל לוגי ואפילו בבית הפסידו פעם אחת ב 2 ופעם אחת ניצחו. כלומר מ 17 משחקים פעם אחת ניצחו ופעם הפסידו ב 2 וכל השאר קיבלו בראש. אז היום 2.5? לוגי פתחה את העונה עם 3 הפסדים ואונדרס עם ניצחון ו 2 הפסדים. כנראה הבוקיז לאור היכולת של לוגי צופים למשחק צמוד ועשיית היסטוריה... אם פיני לא עושה דרמה עד המשחק אני עם אונדרס
  12. הפועל אילת-הפועל חיפה ההימור הפועל חיפה 2+ הליין נקבע לפני הבלאגן באילת אז מה הבלאגן לא שווה כלום שהשאירו את הליין? אילת שיחררה 2 זרים גארדים ונשארה עם 3 זרים ש2 מהם גבוהים אז אם ירצו לשחק עם 3 הזרים אז הישראלי הכי טוב של אילת בן קרטר לא ישחק.. גם במשחק באירופה אחד הזרים הגבוהים שיחק פחות מ 10 דק בחיפה אוירה טובה עם 2 ישראלים רוצחים שימחון ווייס. ניצחו במשחק הראשון בקלות אבל היריבה היתה פח אז זה לא מדד אמיתי. לאור כל זאת אין שום סיבה בעולם שאילת תהיה פיבוריטית על מה ולמה? המשחק באולם ניטראלי בנוסף אני הייתי קובע ליין של חיפה 3- לטעמי ואפילו 4
  • צור חדש...