קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

סראדה

ממליץ הפורום
  • מספר תכנים

682
  • ביקור אחרון

• ימי ניצחון

1

סראדה היה הזוכה היומי בספטמבר 12 2020

סראדה קיבל הרבה לייקים לתוכן!

מוניטין הקהילה

70 Excellent

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. אלנה ריבאקינה-סימונה האלפ ההימור אלנה ריבאקינה יחס 1.75 נערכו ביניהם 2 מפגשים שבאחת סימונה פרשה ובמפגש השני ניצחה בגמר דובאי בטיי בסט 3 בשני המשחקים סימונה היתה פיבוריטית מובהקת. היום סימונה פיבוריטית בקטנה מכיון שהיתה בהפסקה וחזרה אני חושב שריביקאנה מקבלת היום צאנס בלתי רגיל להעפיל בפעם הראשונה בקריירה לעבור לשמינית הגמר ולהשיג ניצחון יוקרתי. מה גם שההגשות של ריביקאנה בטורניר הזה קטלניות אפילו לא נשברה פעם אחת ומגישה ב 85 אחוז סרב ראשון ואיבדה ב 2 משחקים רק 29 כדורים על הסרב שלה.לעומת סימונה שנשברה פעמיים בכל סיבוב.
  2. סלובניה-אוסטרליה 3+ ההימור אוסטרליה 3+ אולי הבלון התפוצץ? קראתי גם שדונציץ עם בעיה במרפק אז מחזק. כנראה היריבות בבתים זה בדיחה ומול יריבה רצינית כנראה יתקשו שוב ואולי לא ינצחו בכלל. שריף-בוזרנקו ההימור שריף 1.75
  3. גדול אתה עשית לי את היום
  4. הפועל באר שבע-נס ציונה ההימור נס ציונה 4+ מאבק על הפליאוף ועל מקום 7 בפרט שימנע מפגש עם מכבי. נס חסרה את טל דן . בליגה הרגילה כל קבוצה ניצחה בביתה כאשר נס הפסידה בבאר שבע ב 4 אני צופה ומקווה שתהיה חתיכת מלחמה שהליין יעזור במקרה שנס יהיו חזק במשחק.
  5. ריאל מדריד-ולנסיה ההימור ולנסיה 5+ ריאל תסיים מקום 1 ככה שאין לה חשיבות אמיתית למשחק בעוד שולנסיה נאבקת עם בסקוניה על מקום 4 שיקבע מי תארח את הסידרה ביניהם. ביורוליג ולנסיה ניצחה בריאל ואין שום סיבה שלא תעשה זאת גם היום נגד ריאל עייפה ומדוכאת שלבטח לא תשחק בפול גז.
  6. הפועל באר שבע -הפועל אילת ההימור באר שבע 5+ הפועל באר שבע קבוצה שנלחמת עד הסוף בבית. יש לה 3 הפסדי בית להפועל חיפה ירושלים וחולון ההפרשים 4 3 2 בהפבדים לחולון וירושלים זה היה גם בלי אגאדה. לטעמי ליין 2-3 היה צריך להיות למשחק ולא ליין 5 נדיב שכאמור באר שבע לקחה אותו לאורך כל העונה בבית אילת כמובן שקבוצה טובה יותר אבל באר שבע ביום טוב עם השלשות שלה וכאמור המלחמה בבית יכולה להחזיק את הליין ואף לנצח. הכל נאמר בהנחה שאין חיסור בבאר שבע(לא ידוע על כזה)
  7. תודה יא שיחקת אותה!
  8. שארמה-פרובירטובה מה ניתן להגיד על ילדה שעוד אין לה 16 שמקבלת יחס כמעט זהה נגד שחקנית לגיטימית שבשיאה היתה טופ 100 וכעת 165? הבוקיז מאמינים בתינוקת ואני זורם איתם על ההימור פרובירטובה ניצחון יחס 1.80
  9. איך 3 מחזורים אם יש 16 קבוצות וזה מחזור 24?
  10. המשחק במגרש ניטרלי
  11. גם אתה מעלה דקה לפני וגם אין כזה משחק.
  12. ראית איזה שחקן דרעק בטניס? לא ידע לגמור את המשחק נפצע ופרש....
  • צור חדש...