קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

סראדה

ממליץ הפורום
  • מספר תכנים

674
  • ביקור אחרון

• ימי ניצחון

1

סראדה היה הזוכה היומי בספטמבר 12 2020

סראדה קיבל הרבה לייקים לתוכן!

מוניטין הקהילה

65 Excellent

קצת על סראדה

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. תודה יא שיחקת אותה!
  2. שארמה-פרובירטובה מה ניתן להגיד על ילדה שעוד אין לה 16 שמקבלת יחס כמעט זהה נגד שחקנית לגיטימית שבשיאה היתה טופ 100 וכעת 165? הבוקיז מאמינים בתינוקת ואני זורם איתם על ההימור פרובירטובה ניצחון יחס 1.80
  3. איך 3 מחזורים אם יש 16 קבוצות וזה מחזור 24?
  4. המשחק במגרש ניטרלי
  5. גם אתה מעלה דקה לפני וגם אין כזה משחק.
  6. ראית איזה שחקן דרעק בטניס? לא ידע לגמור את המשחק נפצע ופרש....
  7. כדורסל יבנה -גבעתיים ההימור יבנה 4+ לטעמי חייב להיות פה פייט רציני ואמיתי שצריך להיות מוכרע על הבאזר.יבנה בבית לא נקרעת אז ההימור חייב להיות סביב הליין במקרה של הפסד.ותכלס ההימור הוא 50-50 אז גם יש לנו מצב שיבנה תנצח ואם לא אז הליין צריך לכסות טניס מונאר-באזז ההימור באזז 1.70 2 שחקנים בכושר מעולה רק העניין שבאזז שלנו ילד דרעק שעוד לא עשה כלום בחיים וזה טורניר atp ראשון שלו בכל המשטחים! אז הבוקיז מכבדים אותו בליין זהה למונאר שחקן לגיטימי שעשה כבר דבר או שניים הגיע בשיאו למקום 52 בעולם בשנה שעברה? אז אני עם הבוקיז שכנראה מאמינים בפריצה קדימה של הילד
  8. ריאל -טנריפה ליין 6 ההימור טנריפה 6+ חצי גמר הגביע הספרדי נערך בבית של ריאל. ב 10 המפגשים האחרונים ביניהם טנריפה לקחה רק פעם אחת את הליין של היום. בכל ההיסטוריה טנריפה לקחה רק פעם אחת את הליין של היום בבית של ריאל וזה היה לפני 10 שנים. אגב המאני ליין שטנריפה מקבלת בריאל זה 6.5 וצפונה וגם מעל 10. ריאל לקחה את הליין ברבע שהיה כמו היום נגד ולנסיה טנריפה ניצחה בצורה משכנעת את בורגוס. לטעמי הליין היום היה צריך להיות 7-8. הליין נפתח 6.5 וירד ל 5.5. לאור כל זאת נראה לי שהבוקיז מאמינים בפייט רציני של טנריפה אז אזרום עם הבוקיז
  9. אילת חיפה 5+ כעת 4 אבל גם נראה לי) אילת התחילה קצת לגמגמם ב 2 משחקים אחרונים בעוד שחיפה משתפרת כל הזמן. נהריה -ראשון 6+ ראשון גם התחילה לגמגם והתחילו דיבורים שם על אולי להחליף. אז נכון שנהריה גרועה וגם חילוף הזרים לא נראה טוב יותר במשחק הראשון אבל יש לי הרגשה שהיום ינצלו את הגימגום של ראשון ויתנו פייט אמיתי בבית
  10. הפועל חיפה-הפועל תל אביב ההימור הפועל תל אביב 5+ המשחק האחרון בבית והמצב הוא כדלקמן. הפועל תל אביב מנצחת אז הפעל תל אביב עולה. הפועל חיפה מנצחת אז בני הרצליה עולה. הפועל חיפה מנצחת ב 48 הפרש.... אז הפועל חיפה עולה. מה שזה אומר שזה משחק אימון עבור הפועל חיפה שמן הסתם תתיחס אליו כנראה בהתאם שזה אומר לא לשחוק שחקנים כדי שחלילה לא יפצעו ושילוב רחב יותר של הרוטציה והמחליפים. מנגד הפועל תל אביב שהיא גרועה אבל תציג הערב לראשונה את הזר החדש גונס בנוסף לשובו של בר טימור. הפועל חיפה לא נראה שכל כך מתיחסת ברצינות למפעל כי במשחק הקודם נגד הרצליה המאמן זילזל בחמישייה
  11. הפועל חולון-אתונה ההימור חולון 1+ משחק מכריע שיקבע את העלייה כאשר אם חולון מנצחת היא תהיה תלויה בעצמה במחזור האחרון ואם תפסיד היא יכולה להיות מודחת כבר היום או להיות במצב שלא תלויה בעצמה במחזור האחרון. הבאסה היחידה מבחינתי בהיצור שהאריס בספק.אם היה כשיר או אם ישחק לבסוף זה מגדיל את ערך ההימור. אצל היונים הקפטן זיסיס לא ישחק וגם סלוטר. היונים הפסידו מחזור שעבר בשולה ולאחר מכן גם בעוד משחק ליגה שהיו פיבוריטים שזה מראה שאולי משהו חורק אצלהם. חולון לעומת זאת עם הצטרפותו של הבלגי רק מנצחת חוץ מגמר גביע הוינר שהפסידו בטעות למכבי וזה גם היה ב 2 נק.
  • צור חדש...