קפוץ אל תוכן

טורניר מלך היורו

מזכירים שאפשר להמר על מה שבא לכם, ולשנות, כל עוד המשחק לא התחיל. ברגע שהוא יתחיל האפשרות להמר עליו תעלם.

https://forums.livegames.co.il/index.php?app=pickemsx&module=pickems&controller=pickem&week=0&id=3

כניסה לטורניר מלך היורו--> בצע הימור

image.png

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

מלך הסלים 31

רשומים
  • מספר תכנים

32
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

5

קצת על מלך הסלים 31

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. אתה יודע שנואה, הרטל, הווארד ופאל בחוץ בוילרבאן נכון?
  2. נכנסתי איתך למרות שבדרך כלל לא שולח סימונים כאלו הלוואי שיבוא
  3. סתם עצה קטנה - אין פה הרבה שמבינים בבייסבול כולל אני נשמח לפירוט קטן כדי להביא בחשבון אם לקחת את ההמלצה.
  4. אז כידוע ריאל מדריד מובילה 0-1 בסדרה כאשר היא מנצחת את המשחק הראשון 81-70 בביתה כשהיא עם אינספור חיסורים כמו יול, לפרויטולה, אבאלדה, טומפקינס, רנדולף, רייס ויש מצב ששכחתי עוד מישהו. ולנסיה לעומת זאת אמורה להמשיך בסגל מלא. לא מצאתי מידע כלשהו על חיסורים אצלם. במשחק הקודם היה +4 והלכתי איתו כשכמובן אני מעריך את ולנסיה כקבוצה ולא פעם הלכתי איתם גם ביורוליג אבל במשחק הקודם הגעתי למסקנה שהם פשוט רמה אחת מתחת לריאל. שחקני ולנסיה פשוט לא הסתדרנו עם טבארז בצבע שנתן כמה חסימות במשחק הקודם, השלשות של ג'פרי טיילור וקוזר ובעיקר כשולנסיה שיחקה בהרכב הנמוך, פשוט לא היה לה מה למ
  5. יול ולפרויטולה בחוץ לפי המסיבות עיתונאים שלאסו דיבר בה באתר הרישמי שלהם.
  6. אז ככל שמתקדמים זה הופך ליותר קשה כמובן ולאחר תקופה מוצלחת מנסים ללקט את הבחירות הנכונות להיום. בחירה ראשונה שחורגת ממנהגי בטורניר ללכת על האנדרדוג הפעם זוהי תמרה זינדסק- סורנה קירסטאה - 2 ביחס 1.55 שעת המשחק - 12:00 שתי שחקניות חימר טובות, קירסטאה הרשימה אותי יותר וניצחה יותר שחקניות בכירות לאחרונה ומדורגת גבוה מבין השתיים. לאחר צפייה בשני משחקים שלה ואחד של תמרה אני הולך עם קירסטאה שהרשימה אותי יותר. הבחירה השנייה זה אכן האנדרדוג ויקטוריה אזרנקה-אנסטסיה פבליצ'נקובה - 2 ביחס 1.95 אז פה כמובן מדובר באנדרדוג, אבל מנסים לקלוע לאנדרדוג שיש לו סיכוי.
  • צור חדש...