קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

boyclab

רשומים
  • מספר תכנים

125
  • ביקור אחרון

• ימי ניצחון

1

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. רפא נאדל נגד נולה דגוקוביץ אני לא ירחיב יותר מידי כולם מכירים את כולם אני לוקח את רפא פה מינוס משחקונים לא מעניין שנולה בכושר טוב שזה חצי גמר ולא גמר אז יש פחות לחץ רפא יינצח לדעתי מעל 4.5 רפאל נאדל -4.5 יחס 1.6 ציצי נגד זברב מעל מתחת משחקונים מעל 38.5 נצחון יחס 1.75 מעל מתחת משחקונים מערכה ראשונה -- מעל 9.5 יחס 1.6 ציציפאס מעל מתחת משחקונים מעל 19.5 יחס 1.6 זברב מעל מתחת משחקונים מעל 18.5 יחס 1.75 בהצלחה וחג רולאן גארוס שמח
  2. קרייצקובה נגד סקאררי אובר 21.5 משחקונים יחס 1.6 לדעתי נגיע ל 3 מערכות פה 2 שחקניות בפורמה דומה מאוד טניס שונה לחלוטין צריכים להגיע פה לאובר 2 השחקניות מגישות נהדר סימון מתבקש דיזאנסק נגד פלינקוצובה סה"כ מערכות 2-1 - 1-2 לכל כיוון גם פה אני רואה 3 מערכות כל הטורניר 2 השחקניות הגיעו במשחקים שלהם ל 3 סטים אין שום סיבה שהיום יהיה שונה בהצלחה
  3. מקנאלי נגד מלאדנוביץ מקנאלי שחקנית דשא יותר טובה מהצרפתייה שבכלל חווה תקופה לא קלה על המגרשים מקנלי צעירה רעבה תבוא לטרוף תדשא ולדעתי תנצח מקנלי נצחון יחס 1.6 בהצלחה לכולם ועונת דשא פורייה
  4. לא מסכים שוורצמן לא שווה נכון לעכשיו מערכה זה שאתה אומר שהוא לא הפסיד מערכה תראה לאיזה שחקנים הוא קיבל תצד הנח יותר של ההגרלה בגלל זה בהצלחה
  5. הם לא עשו התאמות כבר במשחק שלפני לדעתך?
  6. כנס כנס יגסוס אל תפחד מהפחד אח שלי או אנחנו או רק אנחנו בהצלחה לנו יג'סוס
  7. תודה רבה אח שלי כנס איתי היום זה היום בו המועצה תשים כובע גרב בגללנו
  8. שאתה אומר שהם ניצחו ב 8 זה מטעה הם הובילו הרבה יותר פשוט היה גרבאג' טיים שאלבה הורידו הילוך ברגע האמת אולם מראה שהיא לא ברמה שלה לא מסכים בהצלחה
  9. נו באמת הבוקיז עושים צחוק פדדר אומנם ניראה טוב מול ציליץ ומול איסטומין מאז שחזר מהניתוח (שחיברו לו בחזרה תברך למקום עם ריתוך) שיוכל להמשיך לשחק עוד כמה סיבובים עם בחורים צעירים ורעבים זה לא מצדיק היחס שקיבל פה פדרר בשום צורה כל שהיא לא עושה עליי רושם לנצח את איסטומין ולנצח את ציליץ שבקושי רואה ב 2 העניים שלו אחריי שרופא אמר לו לא לאמץ תעניים יותר במגרשיי הטניס איסטומין וציליץ קשישים כמו פדרר בדיוק אז הנסיון והטיפה יותר כושר ניצחו. קופפר תקשיבו לי טוב ייטחן את פדרר לקציצות שיש קבב כמו שעשה אנדוחאר הוא מאוד מבוגר כבר הבקהאנד שלו כבר לא עובד הפורהאנד לא מדוייק בכלל מלא מלא טעויות בלתי מחוייבות על הפורהאנד שהיה הנשק העיקרי של קשישה פדרר קופפר לא שחקן שמפחד ניצח ועשה צרות לטובים מפדרר על המשטח האהוב עליו החימר קופפר דרס את פריץ ואת מתיאס בורג כמו כלום בסיבובים הראשונים פדרר נתן יותר מידי מאמץ נגד ציליץ מי שראה תמשחק היה רואה שהוא כמעט נזקק לחמצן דיי לא מסכים פה אני אישית מפציץ אלטילרייה על קופפר הוא יריץ את פדרר עד שיזדקק לחמצן ממכשירים אוי אוי כמה שהוא יריץ אותו בבקשה אל תקנו תבלוף של הבוקיז אני אישית כל כוחי קופפר פדרר vs קופפר יחד מפנק במיוחד חד חד חד !!! (2.65) בהצלחה
  10. מפאת זמן אקצר רק סימונים הכל נבדק אנני פרננדס vs מדיסון קיס אנני פרננדס נצחון יחס 1.6 קסטקינה vs בנציץ אובר 21.5 משחקונים יחס 1.65 מרטינה טראביסן vs כריסטאה טראביסן (+5.5) נצחון יחס 1.8
  11. יוני ארליך/האריס vs שוורצמן/קוריה שוורצמן/קוריה נצחון יחס 1.6 אין מה להרחיב יותר מידי 2 הזוגות לא כל כך מתואמים רק לאחרונה התחילו לשחק יחד אני הולך עם שחקני היחידים היותר מוכשרים אם זה לא היה חימר הייתי אולי מוותר אבל שוורצמן וקוריה 2 שחקני חימר מובהקים ייעשו תעבודה היום יש כסף גם בזוגות ולדעתי ידם תיהיה על העליונה בהצלחה
  12. גון איזנר vs פיליפ קריינוביץ פיליפ קריינוביץ מנצח יחס (1.6) הסרבי לדעתי יינצח פה לא בקלות בכלל אבל יינצח איזנר לדעתי מפתיע את עצמו לאחרונה על החימר אבל החימר בפריז איטי מאוד אז כל העוצמה בהגשה של איזנר מאבדת מכוחה ונוסיף שהסרבי בעצמו מגיש נהדר הוא גם ריטרנר מעוולה יהיה מאוד קשה לאיזנר לשבור אותו לסיכום הסרבי אמור לנצח פה 3-1 אם יבוא מפוקס מסודר בראש אין לאיזנר סיכוי בהצלחה
  13. דל בוניס vs אנדוחאר אלבה אנדוחאר אלבה מנצח יחס (1.85) נתחיל מיזה שהבחירה שלי היום לא קשורה לזה שאלבה הדיח את תיאם כי גם אם דל בוניס היה משחק נגדו שלשום גם הוא היה מדיח אותו תיאם בתקופה חושך, אז ככה הראש בראש בנייהם נוטה אבסולוטית לכיוון של אלבה נכון דל בוניס בתקופה מעולה אבל גם אלבה לגביי הניצחון על תיאם של אלבה זה הדבר שמפחיד אותי היום שלא יהיה אפקט ניצחון על שחקן מהטופ 5 אבל אני מאמין שהיה לאלבה יומיים לסדר את הראש שחקנים מהסוג שלו לא יוצאים לחגוג אחרי ניצחון כזה הם חוזרים להתאמן למשחק הבא, ראו שאנדוחאר אלבה בא חדור מטרה לטורניר הזה הוא בכלל בתקופה האחרונה עשה כמה נצחונות יפים גם דל בוניס עשה אבל היום לדעתי אלבה ייצא עם ידו על העליונה 2 השחקנים בתקופה מסיבית המון טורנירי חימר באמתחתם לאחרונה לסיכום יהיה לנו משחק ארוך ומתיש מי ששולח פה איתי ביחד שהתכונן לקרב ארוך ומתיש בהצלחה
  • צור חדש...