קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

boyclab

רשומים
  • מספר תכנים

19
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

0

קצת על boyclab

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. השאלה אבל אם הם לא יישחקו בקצב מערך אחר יותר פתוח בשביל להגיע להפרש הזה וזה יעלה להם בעוכריהם זה מצב ממש מסוכן אני תפסתי איתך ביחד את אונו פעם שעברה לא יודע איך היא איבדה בכלל תמשחק פעם שעברה לא יודע אם זאת קבוצה לסמוך עלייה וזה שהיא צריכה המון שערים צסבך תמצב עוד יותר הפעם אני בחוץ רק שלא יהיה לך הימור רחמים כזה שמסתבך אבל בהצלחה רבה
  2. לאשדוד יש מסורת ארוכת שנים הביתיות בנשים זה לא משהוא לבנות עליו לדעתי אולי אתה בגדול צודק אבל כדורסל נשים הכל אפשרי אין שום סטטיסטיקה שיכולה לאייש תבט הזה מקווה בשבילך אהבתי תהמלצה בהצלחה
  3. תראה אחי משחקים אחורה שלו כמעט והכל אנדר לדעתי הכיוון הפוך אתה הולך פה יותר על אינטואיצייה כי השכל הישר אומר השחקן הזה השנה עןשה עונת רוקי חלשה מאוד עם ביל ווסטברוק שזורקים מכל מצב לסל אישית לא חחושב שזה הימור לשים עליו כסף בהצלחב איזי
  4. אין מילים אתה מספר אחד בפורום הזה ובין הממליצים הטובים בארץ תודה אלוף האלופים נאמבר וואן ללא מתחרים תן לנו אחד ל nba תותחוני
  5. כל הכבוד אתה בכושר מפחיד פנק אותנו היום בכמה המלצות טובות שלך
  6. בהצלחה אתה בכושר מטורף אבל אני יערער עלייך הפעם קבוצה ספרדית במשחק חוץ ביחס כזה חשוד ממש משחק שיכול ללכת לכל כיוון לא שווה תיחס ותסיכון אתה בעצמך אומר לבאנטה יש לה על מה להלחם הראש של הצוללת הצהובה בחצי גמר האירופית לא יודע קשה מאוד תצליח תותח אתה ממש תותח !!
  7. אלוףף תודה רציתי משחק אבל הכי כיף ככה תודה
  • צור חדש...