Jump to content
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Tha old

רשומים
    648
  • Last visited

49 Excellent

3 Followers

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. שלום חברים, בלי הרבה תלאות ועניינים, אם מלבורן היו משחקים כל המשחק כמו ברבע ה-3 זה היה נתפס בקלות. זה בוודאות של 99% ייתפס אז בהצלחה למשכפלים מונאקו מארחת את ליון וילרבאן 4- וילרבאן 4- בהצלחה!
  2. שלום חברים יקרים, שימו לב, הליין התחיל 4- עלה בפיני ל5- והמועצה שינתה ל5- , פיני החזיר ל4- אבל המועצה ל ממהרת להוריד חזרה... ניחשתם נכון, אני עם מלבורן 5- המועצה לא סתם לא ממהרת להוריד ואולי גם לא תוריד את הנקודה הזאת בליין, מלבורן קבוצת חוץ טובה והיום נראה פירוק דו ספרתי לטובתה. שיקול מרכזי שלי הוא כספי המהמרים, שימו לב זה במלבן אדום מה שאומר שמעל 90% מהמהמרים שמו את כספם על מלבורן. בנוסף אני תמיד אומר שהימור זה הימור לרע ולרע (אין טוב בהימורים, שכחו מזה, כולנו כאן סך הכל מנסים להחזיר כספים שאבדו לנו או שהתרגלנו לחשבון הבנק החדש ומרגישים "שמרוויחים", לכן ממליץ להתרחק מהצ'אט זה מאוד מפתה לשלוח שם וזה כדור שלג מתגלגל,אני חושב שאני היחיד שמצליח להרוויח מהימורים) בקיצור, יש ירידות על מלבורן + כספי המהמרים על מלבורן ולכן זה הימור מנצח מבחינתי. ושוב, לא לשכוח, הימור זה הימור, כל הכיוונים שלי מראים מלבורן, השאר תלוי בשחקנים במגרש אם הם לא יביאו את ה100% שלהם זה יכול ליפול (הימור). בהצלחה ושבת שלום
  3. אני בטוח שיוטה כל כך מאוכזבים ממשחקם במשחק 5, הם החמיצו הזדמנות גדולה להוביל את הסדרה מול הקליפרס המנומנמים בדרך כלל. ג'ורג' הוביל את המשחק האחרון באחת ההופעות הטובות בקריירה שלו בעוד שחקנים כמו מוריס, ג'קסון ומאן כולם תרמו בזריקות גדולות כשהקבוצה נזקקה לכך לאור החיסרון הגדול של קוואי לאונרד וגרמו למהמרים רבים להפסד רב, כך שהמומנטום הוא בבירור אצל הקליפרס. אני פשוט לא רואה שזה קורה פעמיים ברציפות, במיוחד כשהעונה תלויה במשחק הזה. אני חושב שיוטה תנצח היום, מיטשל אמור לחזור ולסדר את העניינים, יוטה קבוצה הרבה יותר טובה והתקפית ועוד נתון מעניין יוטה 4:0 ATS ב4 המשחקים האחרונים שלהם בחוץ (אולי הם הפכו מקבוצת בית חזקה לקבוצת חוץ חזקה). יוטה ג'אז 1- בהצלחה!
  4. לאחר האסון ביום רביעי ואמביד שלא במיטיבו, קשה לראות את פילדלפיה מתאוששת,אטלנטה דחפה את פילדלפיה עם הגב לקיר והיום תסיים את העונה שלה. אטלנטה כיסתה את הליין בתשע מתוך 12 המשחקים האחרונים שלה וראש בראש מול פילדלפיה, ההוקס כיסו את הליין ב7 מתוך 8 המשחקים האחרונים בבית וב-17 מתוך 25 האחרונים בסך הכל מול פילדלפיה. טריי יאנג, בוגדן בוגדנוביץ' וג'ון קולינס יוכיחו (ואולי הוכיחו) את עצמם כיותר מדי טובים וההגנה על 76ers פשוט לא מספיקה אטלנטה 3+ בהצלחה!
  5. שבדיה - סלובקיה סמנו 1 בוקר עייף מאוד חברים אבל אין מה לעשות, קמים מוקדם כי האישה רוצה לעשות קניות. משחק שתפס לי את העין, שבדיה מול סלובקיה, אני עם שבדיה היום שתבוא ותנצח, הגנות די חזקות ל2 הקבוצות הללו ולכן שווה להסתכל גם על אנדר שערים אני עוד בוחן את העניין ואעלה פוסט במידה ואראה שזה חזק תהיו בריאים ובהצלחה
  6. נוטה להסכים, בפיני כבר 6 מי שרוצה לקחת ברוקלין שיחכה כנראה נקבל גם 6+ בהצלחה רבה
  7. האובר מאחורינו, נשאר להחזיק אצבעות לאנדר
  8. חושב כמוך אחי, בדיוק העליתי פוסט ואז ראיתי את שלך, אלוף בהצלחה לנו כספי המהמרים שקולים לגבי האובר/אנדר במשחק הזה, מאמין שעד המשחק רוב כספי המהמרים יהיו על האובר (לפחות מקווה) ויש ירידות על האובר כך שזה לטובתנו רק שימשיך כך עד המשחק כי הכל יכול להשתנות ברגע.
  9. צהריים טובים לכולם, אני מנחש שבמשחק של אוקראינה מול מקדוניה הצפונית יהיו אובר שערים, מעל 2.5. במשחק של דנמרק - בלגיה יהיו אנדר שערים, מתחת ל2.5 דאבל ביחס 2.54 נכון לכרגע, בהצלחה ורק זכיות לכולם.
  10. מברוק לנו שולחי שטרסבורג
  11. בהצלחה יא כוכב, איתך בגליל מהבוקר ב5+ מקווה שלא יאכזבו במאני טיים וינצחו אפילו ללא הפלוס.
  12. באטלנטה האנטר יעבור ניתוח מניסקוס ויפספס את כל המשחקים שנותרו. פילדלפיה מדורגת במקום ה-4 ביעילות ההתקפית במהלך הפלייאוף וההוקס מדורגים במקום ה 11 בקטגוריה זו. אמביד מחלים מפציעה ולמרות זאת פילי הפסידו "רק" ב3 נק' להוקס, הפעם הם יבואו חדים יותר ויצר הנקמה גם כן ישחק כאן תפקיד (יש לבדוק שאמביד אכן משחק) קצת נתונים יבשים: ההוקס כיסו את הליין רק ב3 מתוך 7 משחקים ב10 משחקי החוץ האחרונים שלהם ההוקס כיסו רק 1 מתוך 5 המשחקים האחרונים בפילדלפיה פילדלפיה הם 9-3-1 ב13 המשחקים האחרונים שלהם פילדלפיה כיסו 4 פעמים מתוך 5 משחקים לאחר הפסד ישיר שלהם אני עם פילדלפיה 6- בהצלחה!
  13. אחה"צ טובים לכולם מונאקו VS שטרסבוג - 2 מונאקו הכוכבת מול שטרסבורג, אני חושב שהעונה שטרסבורג הביאה לנו את כל הסיבות לקחת אותה הערב, במשחקים חשובים וחזקים היא לא מאכזבת. קבוצה חזקה מאורגנת ולכן הבחירה שלי שטרסבורג 5+ הליין עתיד לרדת. ברכה והצלחה לכל קוראי פוסט זה, אמן.
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy