קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

BasketBallBet

רשומים
  • מספר תכנים

28
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

2

קצת על BasketBallBet

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. בוסטון בהחלט ההימור החזק ללילה זה. תסיר דאגה מליבך, זה יתפס בקלות. בהצלחה רבה.
  2. 1. לוס אנג'לס קליפרס ML (מאני ליין, מנצחת את המשחק - לא כולל הארכות) 2. מינסוטה טימברוולס -6.5 3. אנדר 220.5 נקודות במשחק של שיקגו מול דטרויט בהצלחה רבה לכולם.
  3. בגדול הכל הגיוני לחלוטין, אבל ב-NBA כמו ב-NBA היגיון לא משחק פאקטור. אני חושב שעל פי הליין, שיקגו יתפס וצינור יכול להגיע או ממינסוטה או מדאלאס - מינסוטה ואורלנדו גמרו את העונה ולכן הכל יכול להיות שם, בהחלט צינור אפשרי, ודאלאס מאמין שתנצח את המשחק אבל זה יכול גם להיגמר סביב הליין או סתם להימרח למשחק צמוד שהיא תתן בו גז בסוף. מקווה שתזכה, בהצלחה.
  4. ציון וויליאמסון לא משחק הלילה, תגבה עם ניסיון לרווח. לדעתי פילי תנצח את הליין.
  5. טורונטו ראפטורס (+1.5) - וושינגטון וויזארדס - הסימון: 2 הוויזארדס מגיעים למשחק הלילה אחרי הפסד כואב אמש לאחת הקבוצות החזקות ב-NBA - מילווקי באקס בחוץ בנקודה בלבד, כאשר וושינגטון הראתה יכולת מצוינת ברוב שלבי המשחק והובילה ברובו ואף נראתה מצוין. הקבוצה בכלל בתקופה נהדרת עם רצפי ניצחונות נהדרים שהכניסו אותה חזקה לתמונת הפליי אין עם אפשרות אפילו להשתחל למקום השביעי במזרח. הלילה זהו משחק מאסט ווין עבור הוויזארדס, בטח מול טורונטו החלשה שתגיע נטולת קייל לאורי, ארון ביינס, ואטאנבי ופרד ואן וליט. נוסיף לכך את העובדה שטורונטו לא משחקת את משחקיה בקנדה כך שלביתיות יש פחות משמעות ולכך שעונה גר
  6. תודה רבה, אני מסכים. טורונטו עם החיסורים ו-וושינגטון זה משחק מאסט ווין, בטח אחרי ההפסד אתמול. תודה ובהצלחה, לקחתי.
  7. המלצה מצוינת, הפייסרס חסרים מאוד, ההוקס אמורים לשייט בקלות. בהצלחה, לקחתי ותודה רבה.
  8. ההבדל בין המקרים הוא שלריאל יש יותר יכולת ולצ'לסי יש פחות יכולת טאקטית, אבל בכל אופן, אני לא אהמר על הסימון הזה אז אחזיק לכם אצבעות ובהצלחה!
  9. ריאל חייבת לנצח 2-0 לכל הפחות, היא תפתח את המשחק ותשחק התקפי. משחקים כאלה מניבים הרבה שערים.
  10. לדעתי יהיה משחק שריאל תשתולל בו ויניב הרבה שערים, כי הם גם יספגו. 2-2, 3-2 לצ'לסי לא אתפלא. בהצלחה
  11. מזל טוב אח יקר, אין כמוך! תמשיך להפציץ!
  12. אלוף, לגמרי היה הימור נהדר. כל הכבוד, אחד החזקים פה בפורום.
  13. נתפס בקלילות, לא היה קרוב אפילו לערער. תענוג. מזל טוב למשכפלים.
  14. מה דעתך על ניצחון בישיר של סקרמנטו? תודה ובהצלחה!
  • צור חדש...