קפוץ אל תוכן

מלך היחסים האולימפי

פורסמו משחקי רבע בכדורגל:ניחוש מדויק כולל הארכה!

לחץ כאן בשביל להמר

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

zipi asher

רשומים
  • מספר תכנים

156
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

17 Good

קצת על zipi asher

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. דרקסר וילדם ואיקראדי יצטרכו להיות בשיא משחק של איקס ב90 דקות והארכה בהצלחה
  2. לא רק שאני חושב שזה יתפס אלא שאני חושב שזה סימון חזק ברמת בטחון 5 כוכבים, שים לב לשחקן המרכזי גרובה שיושב שותה קפה בצבע ורק מחכה שהכדור יפול לו בטעות לידיים וחבל להם על הזמן
  3. המלצה נהדרת יש לי הרגשה טובה
  4. בנציץ' 2/3 בסיום גרמניה אגב נראו מעולה כל המשחק והיה נראה שיעמדו בליין אבל ב3 דקות האחרונות לא הצליחו לעשות סל ואיבדו את הליין ממש על הקשקש שבוע טוב לכולם
  5. קודם כל תודה על הפירוט המושקע , עכשיו תקשיב טוב מי משחק בנבחרת ספרד אבלדה קלאבר פרנדדז רוביו אבררינז גארובה ועוד ועוד , נבחרת שהפסידה ב7 נקודות בלבד לארצות הברית הגדולה בהכנה, עם כל הכבוד ללוקה יכול ככל הוא יהיה זה שחקן אחד , מספיק שיביאו עליו שמירה כפולה ויערו אותו ביום של 30 נקודות וההימור שלך נופל ,חומר למחשבה בהצלחה
  6. חח זה בדיקה פרטית , הכוונה הייתה לאחל לו מזל טוב על הזכייה
  7. קודם כל שבת שלום לכולם חברים , מגיעים אל הישורת האחרונה בכדורסל בטוקיו ורגע לפה שזהות העולות לרבע הגמר תתגלה לנו , יש לנו מפגש סופר מרתק בין גמרניה לאוסטרליה , לא יודע מי מכם רואה את המשחקים של גרמניה בכדורסל אבל מדובר בקבוצה פשוט מופלאה , שם של הכוכבים שם הוא בלתי נגמר מאודו לו , טילמן וויטמן, אבל אני חושב שהאס האמיתי, השחקן שלא מושך הרבה צומת לב הוא ווגנר , בתוספת בנזינג שיעלה מהספסל וישחיל את השלשה , שתים שלו במשחק ברגע שהכי לו תצפה לה , תחזית גרמניה תקווה משחק של סקור נמוך של הגנות , אוסטרליה תרצה לרוץ ,יסתיים סקור נמוך ובאזור הליין, בהמשך סביטלונה שמדובר בשחקנית סופר מוכשרת שצפיתי בה לאורך כל הטורניר , ונכון היא התחתנה ומדברים על ירידת מתח והאנג אובר וכן הלאה , אבל אני אומר זה שטויות ושימו את הדברים האלה בצד מדובר בשחקנית טופ 10 שביום נתון יכולה לחסל כל שחקנים , על משטח הhard הסרבים העומתיים שלה יבואו לידי ביטוי והיא תדע להביא את עצמה לנצח ב2 סטים 6-4, 6-3 בסיום, המשחק האחרון הוא הכי טריקי והרמת קושי הכי גבוהה בלינדה בנצי'ץ שחקנית טובה מפוצצת בכשרון , עולה מול מרקטה וונדרוסובה , אחת השחקניות שלי אישית יצא לראות משחקת טניס , בלינדה בדרך כלל יודעת להגיע ולתת הופעה בטורנירים גדולים ומאמין שתרצה להביא את התואר לשוויץ , בהצלחה לכולן תנו בראש ורק זכיות על ראשכם
  8. הגרמנים אחת הנבחרות עם הכי הרבה אופי בטורניר הזה , במצב של 66-55 פיגור מול ניגריה הצליחו לנצח תלת , היום הרמת קושי היא יותר גבוהה אבל אני מאמין שאני אפריח לך בלונים בסיום בהצלחה אחד החזקים
  • צור חדש...