קפוץ אל תוכן

טורניר מלך היחסים עונה 10 בפורמט חדש ומאתגר! נושא הרשמה (הטורניר מתחיל בראשון)

הרשמה לחץ כאן (יש מקום רק ל 40 משתתפים)

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

winit

רשומים
  • מספר תכנים

25
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

2

הצופים האחרונים בפרופיל

253 צפו בפרופיל
  1. אנדוחאר לאחר ניצחון מרשים מול פדרר פוגש את קספר רוד שגם כן בכושר נפלא. אנדוחאר ניראה טוב ולא קל לשבור אותו על משטח החיימר עליו הוא מתמחה כמו ספרדי אמיתי. לא פוסל פה ניצחון של הספרדי, 4.5 מקנה רשת בטחון מספקת למשחק שצפוי להיות צמוד.
  2. ברור לגמרי אבל זה נותן עוד אינדקציה. ברור שלא הייתי בוחר בצד הזה רק מהסיבה הזאת. יש מספר סיבות מעבר לזה.
  3. אז נתחיל בזה שגוואנדונג עם המאזן הטוב בליגה ועל פניו היית צריכה להיות פייבוריטת במשחק. ואז נשאלה השאלה למה הפלוס עליהם והתברר שאחד הזרים המשמעותיים בליגה פצוע ומשנה את מאזן הכוחות. ליאונינג משחקת כדורסל נפלא ועם מאיו יכולה לנצח את המשחק ביותר מפוזסשן. הערך האמיתי בהימור הוא שהתחיל 1.85 מה שלדעתי רוצים לפתות אותנו לקחת את הצד הלא נכון. בעולם -4 בווינר -2 כך שיש ערך בהימור ממספר סיבות. בואו נקווה לשמור על מאזן מושלם בהמלצות שלי שעומד על 5/5 עד עכשיו. המשחק נבחן בקפידה מכל זווית אפשרית
  4. בוםםם!!! המאזן המושלם נמשך, ואנחנו 5/5 בהמלצות. חברים הכי חשוב לא לשלוח דבל רבע או מחצית עד שיחזירו לסינגל. אל תתנו להם לירוק עלינו מתי שבא להם. אל תתנו להם לעבוד עליכם!!!!!
  5. יורקים עלינו ואומרים לנו שזה גשם, בונים על זה שהמהמרים מכורים ושלא משנה מה יקרה נמשיך להמר, זה הזמן לעשות שינוי, אני לא אתן להם יד ואם צריך הפסיק להמר במועצה ואחפש אלטרנטיבות אחרות
  6. אחרי שצפיתי ב2 הקבוצות במשחקיהן ובעיקר בברצלונה מול באייירן ואז מול ריאל ומול זניט לדעתי ברצלונה אוברייטד. הקבוצה משחקת לא טוב וניראה שנכנסה לרגעי ההכרעה בטיימינג הלא נכון, מצד שני זניט משחקת כדורסל מאוד קבוצתי וחולקת את הכדור בצורה טובה, ה+ 10 נותן גם רשת בטחון נעדרת ולדעתי זניט תעמוד בליין ללא קושי. ההמלצה ברמת ביטחון גבוהה ונשלח בהשקעה. נ.ב קורא לכל חברי הפורום לא להמר יותר על הימורי רבע או מחצית עד שיחזירו לנו את האופציה לסינגל. הגיע. זמן להשיב מלחמה לגוף שמנסה בכל דרך אפשרית להקטין לנו את הסיכוי להרוויח וכופה עלינו להמר כמו שהוא רוצה. אני באופן אישי לא אשלח עד אשר יחזירו את האופציות לבחור. לא מספיק האיקסים לא מספיק היחסים עוד מעט יחזירו אותנו לשנות ה2000 וישימו לנו מינמום 3 משחקים בטופס, פשוט בושה..
  7. בוםםםם!!!! 20 הפרש במחצית לא רק שקיבלנו ניצחון גם פגענו בדו ספרתי ועוד במחצית. 4/4 חברים. כל המלצה נבדקת בקפידה והנה לנו 100 אחוז הצלחה. רק שנמנשיך ככה. ברכות למשכפלים
  8. בהצלחה חבר הכוון שלך הוא נכון
  9. אז בואו נתחיל בווישינגטון. לדעתי וושינגטון משחקת כדורסל שלילי מאוד. המילה קבוצה היא בגדר סימן שאלה כאשר ווסטברוק וביל מפציצים בלי הכרה. הכדור לא זז מספיק בהתקפה ולדעתי אין שום סיבה ללכת איתם ועוד בחוץ בפלוס כזה קטן. מצד שניה ניו יורק משחקת כדורסל הרבה יותר חיובי וקבוצתי ולא רואה סיבה שניו יורק לא תברח פה לדו ספרתי בשלבים מוקדמים של המשחק. וושינגטון בחוץ קבוצה חלשה מאוד ועם המאמן הזה אין סיבה לחשוב שמשהו הולך להשתנות. אז ההמלצה שלי ניו יורק -2. רמת בטחון גבוהה נשלח בהשקעה. עד כה 3/3 בהמלצות בפורום, בתקווה שמחר נמשיך ונשמור על מאזן מושלם
  10. ועוד המלצה נתפסה ואנחנו על 3/3 ומאזן מושלם עם הפנים קדימה. ברכות למשכפלים
  • צור חדש...