קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

האינטואיטיבי

רשומים
 • מספר תכנים

  17
 • תאריך הצטרפות

 • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

1

קצת על האינטואיטיבי

 • דרגה
  דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

 1. שאפו על הפירוט והעובדות המבוססות. בהצלחה!
 2. אתה פשוט מגוחך ומצחיק. מותר להעיר ביקורות בונות על עובדות שממליצים רושמים, זה לא קשור כלל להימור שהיה אחלה הימור ונתפס. רק הפוסט שלך של אתמול על ״שיטות ההכפלות״ ו״יעד זכייה 400k” שלא הגיוני בעליל מבחינה מתמטית מעיד על רמת הידע שלך בהימורים. כדאי שתחזור ללמוד קצת מתמטיקה (אני לא אופתע אם אתה ילד בבית ספר שעדיין לומד ויש לו עכשיו קצת זמן בגלל הסגר). מזלך שסגרו לך את הפוסט ושאנשים לא ממשיכים לצחוק עלייך שם ושלא תוכל להמשיך להטעות אנשים. נ.ב - רושמים ״אל״ ולא ״על״, אולי כדאי שתחזור ללמוד גם קצת שיעורי עברית.
 3. מה הקשר עובד אצלי? אתה מעלה הימור, אז תדייק בעובדות זה הכל. לא תמיד רק מפרגנים צריך ללמוד לקבל ביקורת ביקורת בונה, קורה שטועים הכל בסדר. אתה כל פעם מנסה להתנגח. שיהיה לך בהצלחה.
 4. רק לפי התגובה הזאת מראה כמה אתה צריך להתבגר. מעירים לך הערה ואתה לא יודע לקבל ביקורת ואז תוקף. זה מראה כמה ״בוגר״ אתה. זה רק מראה כמה ההימורים שלך נשלפים מהמותן. על סמך מה החלטת שווילבקין פצוע? אפילו לקרוא חדשות ספורט אתה כנראה לא עושה, רק קורא את הכותרת שווילבקין לא משחק ומחליט לבד שהוא פצוע. תלמד לקבל ביקורת בונה ילד.
 5. סקוטי ווילבקין נעדר על מנת לזכות במנוחה להמשך המשחקים ביורוליג ולכן לא נרשם בטופס למשחק (יש הגבלה על מספר הזרים שיכולים להירשם למשחק). הוא לא פצוע כלל. נא לדייק
×
×
 • צור חדש...