קפוץ אל תוכן

מלך היחסים האולימפי

פורסמו משחקי רבע בכדורגל:ניחוש מדויק כולל הארכה!

לחץ כאן בשביל להמר

 

 

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

האינטואיטיבי

רשומים
 • מספר תכנים

  23
 • תאריך הצטרפות

 • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

1

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

 1. מה הכוונה הפועל חיפה נראית רע מאז הפציעה של משעור? הוא נפצע רק אתמול באימון המסכם ורק היום בצהריים יצאה ההודעה ולכן גם הליין על גלבוע עלה.
 2. קודם כל בהצלחה רבה חבר! שתי דיוקים קטנים: 1. הפועל חיפה בבית הפסידה רק למכבי תל אביב ואילת ( את הפועל תל אביב היא ניצחה). 2. אם הפועל תסיים מקום שישי בסופו של דבר היא תהיה בפלייאוף מול מקום שלישי (ככל הנראה גלבוע/ חולון) ולא מול מקום ראשון (מכבי ת״א ככל הנראה), מקום 8 שיגיע מהבית התחתון ישחק מול מקום ראשון. שוב בהצלחה חבר😁
 3. שאפו על הפירוט והעובדות המבוססות. בהצלחה!
 4. אתה פשוט מגוחך ומצחיק. מותר להעיר ביקורות בונות על עובדות שממליצים רושמים, זה לא קשור כלל להימור שהיה אחלה הימור ונתפס. רק הפוסט שלך של אתמול על ״שיטות ההכפלות״ ו״יעד זכייה 400k” שלא הגיוני בעליל מבחינה מתמטית מעיד על רמת הידע שלך בהימורים. כדאי שתחזור ללמוד קצת מתמטיקה (אני לא אופתע אם אתה ילד בבית ספר שעדיין לומד ויש לו עכשיו קצת זמן בגלל הסגר). מזלך שסגרו לך את הפוסט ושאנשים לא ממשיכים לצחוק עלייך שם ושלא תוכל להמשיך להטעות אנשים. נ.ב - רושמים ״אל״ ולא ״על״, אולי כדאי שתחזור ללמוד גם קצת שיעורי עברית.
 5. מה הקשר עובד אצלי? אתה מעלה הימור, אז תדייק בעובדות זה הכל. לא תמיד רק מפרגנים צריך ללמוד לקבל ביקורת ביקורת בונה, קורה שטועים הכל בסדר. אתה כל פעם מנסה להתנגח. שיהיה לך בהצלחה.
×
×
 • צור חדש...