קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

T_gunner

רשומים
  • מספר תכנים

15
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

1

קצת על T_gunner

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. ארסנל קריסטל פאלאס הימור:ארסנל (-1) יחס 2.15 ריאל מדריד בילבאו הימור: ריאל מנצחת יחס 1.5 יחס כולל:3.23 ארסנל מגיעה למשחק הזה בתקופה מצויינת( 3 נצחונות רצופים בליגה) וגם מקבלת בחזרה את הבלם הבכיר שלה הברזילאי גבריאל גם פארטה עומד לרשותו של המאמן ארטטה, פציעתו של הקיצוני הברזילאי גבריאל מרטינלי נמצאה כפציעה קלה וזה מוסיף הרבה אופטימיות לחדר ההלבשה ולמאמן ארטטה, אובאמיאנג כבש במשחק האחרון בגביע אולי השער הזה יעיר אותו וסופסוף יחזור לכבוש כפי שהוא יודע, הצעירים של ארסנל אמלי סמית' רוי וסאקה נראים נהדר ובכלל החלק ההתקפי של ארסנל הולך ומשתפר בתקופה האחרונה. תוצאה מדויקת :3
  2. אתה מכיר את הקבוצות או סתם שלחת?
  3. אלה נראים לי סימונים הגיוניים פרוסים על 3 ימים, מי יודע אולי 7 משחקים זה יותר קל מסינגל , ואי איזה מעייף הסיפור הזה של 30 מילים אני תכף מגיע למכסה הגעתי
  4. ארסנל - פאלאס ארסנל(-1) יחס 2.15 מחצית ריאל מדריד - בילבאו ריאל מדריד יחס 1.95 פנרבחצ'ה - קסימפסה הימור מחצית פנר יחס 1.7 יחס כולל 7.13 שיהיה בהצלחה * לכולם חברים
  5. גרנאדה אוסאסונה 1 2.05 שערים אתלטיקו סביליה 2-3 שערים 1.75 מחצית מילאן טורינו 1 1.8 יחס כולל : 6.46 יש לי הרגשה טובה לגבי השלשייה הזו, רק קצת מודאג ממצב משטח הדשא במדריד כך שלא יאפשר משחק שוטף
  6. אטלנטה פילדלפיה(+6) 2 סקרמנטו אינדיאנה )-5( 2 קליבלנד ממפיס(-2) 2 בלייזרס ראפטורס )-5( 2 אורלנדו מג'יק(+10) מילווקי 1 אשמח לתגובות אני לא מבין גדול בכדורסל נמאס מהמינימום 30 מילים די
  7. גם אני שמתי כך, אתה יכול לתת המלצות על רביעייה או חמשיית משחקי NBA
  8. ניוקאסל מנצחת את שיפילד 2.65 לא מובן לי היחס הזה לחטוף מהר לפני שהאחוז ירד, אני מעריך שירד עד 1.95 וולבס מנצחת את אברטון 2.35 משחק צמוד אבל וולבס תנצח לדעתי יחס כולל 6.32
  9. אחי נצרת בתקופה נוראית, היא מסתבכת בתחתית משבוע לשבוע היום היא משחקת נגד האחרונה בטבלה הגיע הזמן שהיא תנצח אם לא היום אז מתי ליברפול הולכת ומאבדת גובה היא חייבת לנצח השבוע כדי שיונייטד לא תברח לה גם סיטי חזרה למרוץ בגדול( עם 2 משחקים חסרים) ליברפול תנצח את אסטון ווילה ותנקום על ה 7:2 וולבס העקשת מתמודדת עם משחק לא פשוט בדמותה של פאלאס לשתי הקבוצות אותו מספר נקודות אך לדעתי וולבס קבוצה הרבה יותר טובה טור ראשון: אחי נצרת מנצחת 1.95 וולבס מנצחת 1.85 ליברפול מנצחת 1.85 יחס זכיה כולל: 6.67 טור עם פחות סיכון: אחי נצרת מנצחת 1.95 מכבי ת"א מנצחת 1.2 ולנסיה מנצחת 1.2 יח
  10. לפני הרבה מאוד זמן גיליתי את הפורום הזה, עקבתי אחריו ואז הפסקתי וחזרתי והפסקתי אבל אף פעם לא נרשמתי וכתבתי בו, אלה שתי שלשייות ה NBA שלי ללילה זה !
  11. אל תגידו לא ידענו עשירייה נחמדה 9 משחקי NBA ומשחק מליגת העל יאללה לילה טוב ומה שבא אחרי לילה טוב זה בוקר טוב באמת שאני לא מבין למה רוצים לחייב אותי ב 30 מילים כדי לפרסם את הטור
  • צור חדש...