קפוץ אל תוכן

מלך היחסים האולימפי

פורסמו משחקי רבע בכדורגל:ניחוש מדויק כולל הארכה!

לחץ כאן בשביל להמר

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Amado Carrilio

רשומים
  • מספר תכנים

80
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

6

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. הקזאנים קבוצה הרבה יותר איכותית דו ספרתי לרוסים מוחץ
  2. סינגל ברמת בטחון גבוהה מהקודם קלאסיקו של גרמניה משחק שיקבע מי תסיים במקום השני ותבטיח יתרון בייתיות מינכן פצועה ועייפה אך לדעתי כמו בברצלונה יש פה ערך גדול ויש רוטציה רחבה באיירן עולים על אלבה בכל עמדה במגרש ונראה את זה היום השחקנים מקבלים שכר לרגעים כאלה מאני טיים באיירן +2 בהשקעה בהצלחה חברים .
  3. ברכות למשכפלים עוד מעט יהיה עוד סינגל
  4. סינגל ברמת בטחון בינונית כולם הולכים על אנדורה לדעתי ברצלונה גם ברוטציה שתיהיה היום בגלל מה שמחכה לה בהמשך השבוע עדיין בכמה רמות מעל אנדורה מה גם שאנדורה סובלת ממכת קורונה שפקדה תקבוצה במשך החודש האחרון הסימון הוא ברצלונה -7 יהיה פה גם הוצאת תסכול לדעתי ברצלונה דו ספרתי בהצלחה .
  5. מה יש לי להגיב לו בפוסט אחד שהוא כביכול הרוויח הרי הוא לא באמת הרוויח הוא נמצא במחלה אחת הקשות שיש הקריז שלה פי 2 קשה מקריז של חומר קוק וכל סם שתבחר עברתי על בשרי בטוטאל הוא בבעיה קשה ולכן באה תגובתי אליו הייתי צריך לעשות זאת בפרטי פה שגיתי
  6. אתה צודק זה לא כסף שלי . אבל אני בא ממקום טוב יודע תסרט שהוא נמצא אחי אני איבדתי בית ומשפחה בגלל ההימורים הכל מכאב אני מדבר אין לי עניין להקניט אותו או להתערב לו סך הכל עצה טובה לגבי זה שאין דבר כזה להרוויח אתה צודק זה מה שניסיתי להסביר לו
  7. עולים ויורדים ? אתה מתכוון מתרסקים מחדש מספיק עם האשליות אחי נתתי לבנאדם נקודת מבט לגבי זה שהוא בוחר הימורים בליגה ויטנאמית נו באמת אתם הופכים את זה להקנטה הכוונה הייתה טובה
  8. בכל אופן לא באתי להקניט אותך או משהו תקרא תתגובה שוב ותבין .
  9. אין פה אחד באתר הזה שהוא ברווח ואני יעבור איתך על היסטוריה של מהמרים וותיקים פה אז אל תדברו סתם .
  10. חבל מאוד שאתם מגיבים בצורה כזאת תפתחו תראש
  11. עזוב אותך שטויות אנחנו לא ילדים תטפל בעצמך למה אתה מתעצבן אני בא לטובתך לא לרעתך חבל שאתה לוקח תתגובה שלי לכיון כזה כנראה שזה לא סתם מעצבן אותך . אם נסתכל אחורה אתה בהפסד אל תמכור אשליות לאנשים פה בהצלחה לא אגיב לך יותר .
  12. לא מצליח להבין אותך אתה מגיע למצב שאתה מהמר על כדורגל ויטנאמי מה לך ולליגות האלה ? אני מאחל לך שתזכה אבל אח שלי אתה מאבד תראש לדעתי אתה כבר תקופה מסתובב סביב הזנב של עצמך בסכומי עתק ומתרסק כל פעם מחדש לאן אתה רוצה להגיע אחי מדובר פה בהמון כסף אחי היקר קח הפסקה טפל בעצמך ובבעיה שלך שנקראת הימורים כי אין לזה סוף אחי אתה לא תצליח לנצח תמערכת מניסיון מאחל לך הרבה הרבה בהצלחה מקווה שתשכיל . יהי רצון שהשם יתברך ישפיע עלייך דעת ותבונה שתזכה לצאת מזה .
  13. רשמת את כל הסיבות למה לבחור בהרצליה . עזוב עכשיו הכל על המגרש הרצליה כרגע 2 דרגות מעל ירושלים עם פלוס של 6 למה לחפש הרפתקאות בכוח מלכודת קלאסית של הבוקיז לא קונה את זה . מאחל לך בהצלחה אחי השקעת המון כסף בהימור סופר בעייתי .
  14. הפועל חזק ביותר משחק שלם הימור העונה
  • צור חדש...