קפוץ אל תוכן

טורניר מלך היחסים עונה 10 בפורמט חדש ומאתגר! נושא הרשמה (הטורניר מתחיל בראשון)

הרשמה לחץ כאן (יש מקום רק ל 40 משתתפים)

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

שמול שמול

רשומים
  • מספר תכנים

346
  • ביקור אחרון

• ימי ניצחון

3

שמול שמול היה הזוכה היומי בספטמבר 8

שמול שמול קיבל הרבה לייקים לתוכן!

מוניטין הקהילה

50 Excellent

7 עוקבים

קצת על שמול שמול

הצופים האחרונים בפרופיל

707 צפו בפרופיל
  1. הפוך ממך חבר. יש משהו עם פינס וקלאס לאוסטרלי שגורם להנות ממנו. מסכים שדאקוורת בכושר פנטסטי אבל גם זה צריך להסתיים מתישהו. בהצלחה. לפי היחס אני מבין שאני עם היחס הגבוה (עוד לא רפרפתי על מחר)
  2. אם מישהו מסוגל ללכת הפוך מכולנו ולקחת זה אתה יא כוכב. בהצלחה רבה.
  3. תודה מקצוען. אאמץ. אתמול הלכתי עם מונפלייה האלה אז יש קצת חשש אבל סומך עליך. תודה. תצליח.
  4. שהם ינצחו מעל חצי ? עזוב יחס אני אסתדר חחח רק שואל על המשחק נשמה.
  5. תודה רבה איתי. הפלוס התהפך,עכשיו מה דעתך? @ROMA אשמח גם לדעה שלך. רוצה להשקיע.
  6. 1/1 יש לנו בקלאס ✅ רק שריסקה תחזיק את הפלוס 4.5
  7. שלום לכולם ! אקווה להמשיך ברצף החיובי מאוד לאחרונה (גם מה שלא מפורסם) לאחר סקירה מעמיקה במשחקים של היום (לא יום קל,תהיו עדינים) בחרתי ללכת על דאבל חביב. סקארי + ריסקה +4.5 מעניק לנו יחס 2.48. הסברים במילה או 2 : - סקארי פשוט נראית נהדר בתקופה האחרונה והיא שווה תואר כמעט בכל טורניר. לא סתם היא מדורגת 1 מבחינת הבוקיז ללכת עד הסוף בטורניר בצ'כיה. גם מול יריבה לא קלה. סגנונות דומים ממש במקצת - איכות שונה לגמרי. אני עם היווניה 🇺🇾. - לא יודע איך טייכמן מקבלת פה כל כך הרבה פרגון גם אם היא בתקופה טובה. יש לה לא מעט ירידות מתח. אליסון ריסקה מדורגת 10 מקומות מתחתיה ובאמת נראית נהדר לאחרונה גם מול שחקניות זריזות. נראה שהיא עשתה "מתיחת פנים" לא קטנה עם עצמה וגם שיפרה את המשחק שלה באופן משמעותי. בטח בהגנה ! אני מאמין שיהיה צמוד מאוד. ואולי? רק אולי?? טוב נו ! מספיק רק לתפוס את ההימור. אני עם האמריקאית 🇺🇲. הצלחה לכולנו ב"ה 👌 מועדים לשמחה וחג שמח.
  • צור חדש...