קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

שמול שמול

רשומים
  • מספר תכנים

30
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

2

4 עוקבים

קצת על שמול שמול

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. אנדר נקודות (166) בין מכבי תל אביב למכבי חיפה. אסביר בקצרה מפאת זמן : ב-4 מתוך 5 משחקים האחרונים בין הקבוצות 166 נקודות משותפות לא היו. פחות היסטוריה יותר תכלס : מכבי עם לא מעט "חופש" מהיורוליג מסיבות שלא קשורות אליה חוזרת ללחם והחמאה שלה - הליגה. רוב הקליברים הבכירים של מכבי ישחקו הערב מה שאמור לתת קצת נחת ופחות לחץ אממה רוטציות יבוצעו הערב מאחר ומולם ניצבת לה מכבי חיפה שאגדיר אותה די אומללה. חיפה עוברת עונה זוועתית לאחר ששנה שעברה הייתה מאוד מעניינת. סגל די בינוני עם זרים של מספקים את הסחורה מציב את חיפה במקום ה-10 עם 2 ניצחונות לצד 10 הפסדים. הממוצע של חיפה השנה עומד ע
  2. בהמשך לפני הדחייה של אותו משחק נקווה שייתפס.
  3. היום אתמקד בדאבל שלדעתי אמור לתפוס ללא בעיה גדולה. אמנם בקצרה אבל בהחלט שווה להשקיע בו .. צ'לסי - וולבס (1) צ'לסי פיטרה לא מזמן את לאמפרד (שלא בצדק) והיא מגיעה היום למשחק כאשר היא מרחק 12 נקודות מהמקום הראשון. מי שיחליף את פרנקי בתפקיד יהיה טוכל,מאמן עם מספיק ניסיון להרים את הסגל הצעיר והכל כך מוכשר של צ'לסי. כבר היום נראה שינוי כאשר הוא יפתח עם זייאש,פוליסיץ',ורנר ותמי אברעם יחד. הרכב סופר התקפי. מנגד תגיע וולבס שאיך לומר בצורה עדינה ? לא בשיא שלה לאחרונה. תוצאות לא טובות ומרחק די גדול מהצמרת (רק בין 2 הקבוצות יש פער 7 נקודות לטובת צ'לסי) + המון פציעות
  4. מסכים איתך. מה שתחליט חבר. זה קצת הרבה משנה את פני הדברים. חחחח אתמול נדחה לי מכבי,היום זה 🤦‍♂️
  5. חלילה יקירי. הימור זה הימור. אני פשוט מבחינתי קורא ל+ עצמו סוג של מתנה. ברור שלא יהיה קל אבל אני מאמין ההימור הזה. חחחח 2 הגמדים.
  • צור חדש...