קפוץ אל תוכן

מלך היחסים האולימפי

פורסמו משחקי רבע בכדורגל:ניחוש מדויק כולל הארכה!

לחץ כאן בשביל להמר

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

The Snake

רשומים
  • מספר תכנים

1,654
  • ביקור אחרון

• ימי ניצחון

28

The Snake היה הזוכה היומי במאי 24

The Snake קיבל הרבה לייקים לתוכן!

מוניטין הקהילה

645 Excellent

הצופים האחרונים בפרופיל

1,344 צפו בפרופיל
  1. תודה על ההמלצה והשיתוף חבר, משכנע מאוד. בהצלחה
  2. על חודה של נקודה, שאפו אחי מזל טוב
  3. ענק אח שלי אתה על הגל! מאחל לך להמשיך ברצף ורק להגדיל את היתרה, מברוק
  4. מברוק אלוף שיחקת אותה!
  5. לא שמתי לב אפילו, תוך כדי כתיבת ההמלצה הליין ירד ל-6. בהצלחה רבה אח שלי
  6. בריסביין בולטס(7+) - מלבורן יונייטד... סימון 1 מלבורן אמנם אולי הקבוצה הטובה ביותר באוסטרליה העונה ורושמת את מאזן החוץ הטוב בליגה עם 12:3 חיובי אך ב-5 משחקים האחרונים מלבורן מועדת פעמיים ומפסידה נגד פרת׳ וסאות׳ איסט מלבורן ואפשר להבחין באיזשהו ירידת מתח קלה לקראת סיום העונה הסדירה ותחילת הפלייאוף - כמובן מלבורן הבטיחה את מקומה ברביעיית הפלייאוף כאשר היא ממוקמת במקום הראשון עם פער נאה מהמקום ה-2 חמישה משחקים לסיום העונה הסדירה. מנגד בריסביין אחת משלושת הקבוצות העיקריות שנאבקות על המקום ה-4 שמוביל לפלייאוף. למרות שהבולטס הפסידו במשחק האחרון ב-30 הפרש לסאות׳ איסט מלבורן הלוהטת אני משתכנע שזוהי מעידה שקורה גם לטובים ביותר.. בריסביין קבוצה ביתית טובה מאוד, ב-10 המשחקי בית האחרונים היא מפסידה סך הכל 3 פעמים מעל 7 נקודות הפרש כאשר היא מנצחת ב-6 משחקים ופעם אחת מסיימת בהארכה כולל נצחונות על פרת׳ סידני ואילוורה. אמנם ללכת נגד מלבורן החזקה בליגה זה אף פעם לא קל אך יש לבריסביין את כל הסיבות על מנת להתאבד על המשחק הזה, בבית עם הפלוס 7 אני מאמין שהבולטס יחזיקו את הליין ואולי אולי אולי... יפתיעו גם בניצחון.
  7. שמח שלקחת מברוק ותודה רבה אח
  • צור חדש...