קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

The Snake

רשומים
  • מספר תכנים

1,796
  • ביקור אחרון

• ימי ניצחון

29

הצופים האחרונים בפרופיל

1,852 צפו בפרופיל
  1. גולדן סטייט ווריורס - מינסוטה טימברוולבס(7+) … סימון 2 אני רואה כאן בפורום נהירה על גולדן סטייט ודי אפשר להבין, העונה הם נראים מצוין סטף העלה את הרמה שלב אחד יותר ובעיקרון מסתמן שהווריורס ירוצו חזק עד הסוף העונה הזאת. מנגד מגיעה קבוצה שמאוד מפתיעה העונה והפוטנציאל שטמון בה אכן מתממש - בשונה מעונות קודמות מינסוטה מסתכלת בלבן של העיניים סוף סוף מול שאר הקבוצות בליגה ויותר מזה גם עושה חיים קשים לקבוצות הגדולות ואף ניצחה את דנבר, ברוקלין, דאלאס וגם את גולדן סטייט ב-20 הפרש במפגש הקודם שלהם העונה. אמנם גולדן סטייט קבוצת ביתית מצוינת ומגיעה אחרי פירוק על דאלאס, אך לפני כן ניצחה פעמיים ב-2 הפרש והפסידה לפני כן 5 פעמים ב-7 משחקים. מינסוטה לעומת זאת מנצחת ב-8 משחקים מתוך ה-11 האחרונים ומשחקת באמת בצורה טובה. יש שיפרשו את המשחק הזה בתור נקמה על ההשפלה במפגש הקודם - ויש שיפרשו את זה בצורה כזו שלמינסוטה קיים מאצ׳אפ טוב נגד גולדן סטייט שגם תהיה חסרה בצבע הלילה את גרין ווייסמן ואיגואדלה וזו בשורה משמחת עבור טאונס. קשה לי ללכת נגד סטף הבלתי נגמר אבל זה מסוג המשחקים שהאנדרדוג בא כדי להוכיח ולזאבים יש את הכלים להקשות או אפילו לנצח את המשחק הזה -פשוט זה בטוח לא יהיה לדעתי.
  2. אינדיאנה פייסרס(2+) - שארלוט הורנטס … סימון 2 שארלוט אחרי 2 הפסדים לאטלנטה וטורונטו, הפסדים שקטעו תקופה די טובה של ההורנטס בה הם ניצחו 7 משחקים מתוך 8 משחקים ועם סגל שחקנים מוכשר מאוד. אינדיאנה די בינוניים בלי הרבה מטרות עוד העונה כאשר ממוקמים במקום נמוך בלי הרבה סיכוי להגיע לפלייאוף. שארלוט ניצחה את אינדיאנה ב-5 מתוך 6 המפגשים האחרונים בינהם. הלילה אינדיאנה תחסר לא מעט שחקנים חשובים כמו סאבוניס, טי ג׳יי וורן, ברוגדון, מקונול ומיילס טרנר. לסיכום המשחק חשוב בהרבה עבור שארלוט, בנוסף לחיסורים אצל הפייסרס והעובדה שהורנטס רוצים לחזור למסלול הנצחונות אני צופה כאן ניצחון של האורחים.
  3. דאלאס מאבריקס - ממפיס גריזליס(4+) … סימון 1 הגריזליס מצוינים בכיכובו של ג׳ה מוראנט יפגשו הלילה בהגנה חזקה במיוחד שלדעתי משם יגיע הניצחון של המאבריקס. ממפיס עם כמה חיסורים משמעותיים שיקשה עליהם מול העומק של דאלאס - ביין, ברוקס, אנדרסון ג’ונס יחסרו הלילה. קלארק ואדאמס בספק. דונציץ׳ פורזינגיס והחברים יעצרו את ממפיס הלילה. שארלוט הורנטס - אטלנטה הוקס(3+) … סימון 1 אטלנטה יצאה מהתקופה הפחות טובה שפקדה אותה עם כמה נצחונות חלקם מרשימים נגד מילווקי ומיאמי , הלילה לדעתי הם ייעצרו נגד קבוצה ביתית מצוינת עם מאזן של 13-6 חיובי בבית. מאז עונת 2013/14 אטלנטה לא ניצחה בשארלוט פעמיים ברציפות - הלילה מגיעים אחרי שבפעם האחרונה ניצחו בשארלוט - קשה לי להאמין שזה יקרה דווקא הלילה.
  4. בהצלחה אח שלי גם אצלי כסינגל
  • צור חדש...