קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

NaviBA

רשומים
  • מספר תכנים

44
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

2

קצת על NaviBA

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. כן לפעמים אני שם כפול כמו היום. עד עכשיו פגעתי בשני הכפולים שלי נראה אם גם היום
  2. אני ברצף רע היום אני שם סכום כפול להיות או לחדול. הסינגל שלי ללילה: הורנטס 8+ (שתי יחידות) רפטורס עדיין לא נכנסו לעניינים הפלוס גדול ואני לוקח את זה. מאזן: 5-5: 60+ ש"ח בהצלחה!
  3. שתי נפילות רצופות.. הסינגל שלי להיום הוא: מילווקי 10- (יחידה אחת) מילווקי בלי חיסורים משמעותיים מול דטריוט שנראים חלשים מאוד השנה. דטריוט בלי דרק רוז (לא חיסור כזה משמעותי אבל עדיין) אין לי ספק שיהיה כאן ניצחון של מילווקי מאמין שיעמדו בליין המאזן שלי: 5-4 (160+ ש"ח) שיהיה בהצלחה!
  4. אתמול טעיתי בקליבלנד אבל אני אלמד מזה. הסינגל שלי להיום הוא: גולדן סטייט 2- (יחידה אחת) גולדן אחרי שני ניצחונות בסגל מלא מול אינדיאנה שהפסידו 3 משחקים עם קצת חיסורים. המאזן שלי: 5-3 (260+ ש"ח) שיהיה בהצלחה!
  5. מעולה אני אחכה עוד קצת יש מצב עוד יעלה
  6. אני שם 100. כל אחד וכמה שהוא אוהב לשים על סינגלים
  7. שבוע ראשון של השיטה שלי היה מעולה! כל יחידה אני שם 100 ש"ח יצאתי מורווח 360 ש"ח מהשבוע! 4.1 פילדלפיה 8- (יחידה אחת) 5.1 דנבר 11- (יחידה אחת) 6.1 שיקגו 5+ (שתי יחידות) 7.1 קליבלנד 4+ (יחידה אחת) 8.1 לייקרס 9- (יחידה אחת) 9.1 שרלוט 5.5+ (שתי יחידות) 10.1 גולדן סטייט 1+ (יחידה אחת) ההמלצה שלי להיום היא: קליבלנד 1- (יחידה אחת) (עדיין לא פורסם בווינר יש סיכוי שיעלה ל0 או ל+ אז אני מחכה לראות) מאזן 5-2 (360+ ש"ח) בהצלחה!
  8. עוד תפיסה יפה מאזן 5-2 (360+)
  9. אני שם יחידה אחת היום
  10. אתמול תפסתי את שרלוט סינגל שהאמנתי בו מאוד והשקעתי כפול. ההמלצה שלי להיום היא: גולדן סטייט 2+ רפטורס פותחים רע את העונה וגולדן סטייט הפוך אני מאמין שזה ימשיך היום מאזן 4-2 (280+ ש"ח) בהצלחה!
  11. תודה רבה! אני טוב בלהמר על הקבוצה עם הפלוס, שם אני לא תלוי בהפרש. בגלל זה שמתי כפול! מאזן: 4-2 (280+ ש"ח) כשאני מהמר על הפלוס: 3-0 (400+ ש"ח) כשאני מהמר על הפייבוריטית: 1-2 (120- ש"ח)
  12. לייקרס ניצחו אתמול רק ב2 ואכזבו אותי. הלילה אני מחזיר כפליים! ההמלצה שלי להיום היא: שרלוט 5.5+ (שתי יחידות) שרלוט נראים טוב שני ניצחונות רצופים לעומת אטלנטה עם 3 הפסדים רצופים הרצפים ימשיכו היום מאזן 3-2 (120+ ש"ח) בהצלחה!
  13. אחרי שתפסתי אתמול את קליבלנד היום אני אלך נגד פלוס יחסית גדול. ההמלצה שלי להיום היא: לייקרס 9- (יחידה אחת) לייקרס אחרי הפסד ירצו לחזור לעניינים עם סגל מלא מאזן 3-1 (220+) בהצלחה!
  • צור חדש...