קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

FootA299

רשומים
  • מספר תכנים

6
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

0

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. היחס על גראנדה -1 מתחיל לרדת מאמין שהוא יירד מה-3 כרגע 3.35
  2. משחק 1: מולדה - גראנדה - 2 - גראנדה רק עם השוער והחלוץ יכולים לנצח את מולדה, אפשר לשלב גראנדה (-1) משחק 2: שחטאר דונייצק - רומא (מחצית)- X - לא פשוט בכלל, שחטאר ידועים בתור קבוצה שיכולה להבקיע גם בעשר דקות הראשונות, ולרומא לא חסר חיסורים היום. הפחד הוא יותר ששחטאר תבקיע במחצית הראשונה. משחק 3: יאנג בויז - אייאקס(-1) - 2 - אייאקס רוצים לקחת את הליגה האירופית על הצד הטוב ביותר, לא מעניין אותם שהם עלו, הם יבואו לדרוס, אייאקס קבוצה הרבה יותר איכותית וטובה. משחק 4: ויאריאל (-1) - דינמו קייב - 1 - יש קבוצות שטובים יותר במפעלים מאשר בליגה, וויאריאל זאת אחת מהן, מאמין שבבית היא תבקיע לפחות שני שערים.
  3. אחרי 2\2 אתמול ב NBA, ברכות למי שלקח את ההמלצה, נעבור קצת לפריימר ליג. וולבס (+1) - ליברפול סימון : 1- ניצחון\ תיקו לוולבס. יחס 1.95 הסבר: הבעיות רחוקות מלהפטר בקבוצה מליברפול, למרות שרואים סימני התאוששות בקווים של קלופ, אני חושב שאת המשחק היום הם לא יינצחו, ליברפול קבוצה מעולה שמכת הפציעות לא ריחמה עלייה מתחילת העונה, המקום שהיא נמצאת בו לא ראוי לה. זאת קבוצה שמנסה לבנות הגנה חדשה מ0, היא מראה סימנים של תקומה אבל לא 100%. לכן אני מאמין שוולבס יצליחו לגנוב גול המשחק. הסימון שלי היא שוולבס לא תוותר בקלות, וולבס מסוגלת להוציא מהמשחק הזה תיקו ואפילו ניצחון. בהצלחה!!
  4. קליבלנד יינצחו לדעתי . המון בהצלחה
  5. הליין ביוסטון ובוסטון הפוך צודק טעות שלי, ההמלצה עדיין על בוסטון
  6. לפני שאתחיל, מי שלוקח את ההמלצה, תהמרו במידה ובאחריות, שום המלצה בעולם היא לא 100%. המלצה ראשונה : פילדלפיה 76 (-6) - סאן אנטוניו ספרס (+6) הסימון : 1 - ניצחון לפילדלפיה הסבר: פילדלפיה בין הקבוצות הביתיות היותר חזקות העונה, חזרו מהפגרה עם מוטיבציה ורעל בעיינים, אני חושב שהקרקס שהם עשו לשיקגו ווושינגטון בחוץ משחקים אחרונים, היה יריית הפתיחה לרצף של ניצחונות, מאמין שיימשך גם בבית. סאן אנטוניו מנגד קבוצה בכלל לא פראיירית בחוץ ותעשה לפילדלפיה היום חיים קשים. אמביד ייחסר היום בשורות פילדלפיה, עם זאת ידה תיהיה על העליונה. המלצה שנייה: יוסטון רוקטס (-11) - בוסטון סלטיקס (+11) הסימון : 2 - ניצחון לבוסטון הסבר: בוסטון קבוצה מאוד חזקה ואיכותית העונה, הייתה לה נפילה קצרה העונה, אני מאמין שמול יוסטון המתפרקת והחלשה היא תוכל לנסות להתאושש ולהרים את המוטיבציה. בכל ארבעת המשחקים האחרונים של יוסטון, הפער היה דו ספרתי, ואין שום סיבה שבעולם, שגם בוסטון החזקה לא תחזור הביתה עם ניצחון דו ספרתי.
  • צור חדש...