קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Inonisr

רשומים
  • מספר תכנים

404
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

25 Excellent

2 עוקבים

קצת על Inonisr

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

406 צפו בפרופיל
  1. אז ככה לאחר תפיסה של אילת וברוקלין הלילה, נקווה להמשך מומנטום חיובי ונלך על טופס לא רע עם תחושת בטן טובה ונראה טוב על הנייר. אשדוד - מכבי תל אביב מתחת 0.5 שערים עד הדקה ה15 דורטמונד - אוניון ברלין מעל 2.5 שערים קאדיס - ריאל מדריד יחס כולל -> 2.09 לגבי המשחק הראשון, משחק גביע, שתי הקבוצות לא יעשו טעויות ובטח לא בתחילת המשחק וב15 דקות הראשונות , והשניים נפגשו עכשיו משחק אחרון ומחצית ראשונה נשמרה על תיקו ללא שערים, אבל אלך כאן על ה15 דקות. לגבי המשחק השני, דורטמונד פשוט קבוצה שמבקיעה ובביתה אני לא חושב שיהיה כאן משחק דל, צופה כאן 2-1 לדורטמונד אם אופציה ליותר שער
  2. Inonisr

1211729507-20x19 NBA

נתפס ואכן הפלוס היה מיותר
  3. Inonisr

1211729507-20x19 NBA

תודה רבה אחי
  4. Inonisr

1211729507-20x19 NBA

אני עדיין איתם אחי, ולגבי החיסורים יש לה עדיין תכלים להתמודד מול ניו אורילנס.
  5. Inonisr

1211729507-20x19 NBA

ניו אורילנס - ברוקלין (+3) אני לא רואה סיבה מוצדקת, למרות שלברוקלין יש חיסורים אבל עדיין אני מאמין בניצחון שלהם והפלוס הקטן יקנה עדיין רשת ביטחון, ואני איתם הלילה, וניו אורילנס הלא יציבים, לא חושב שיעמדו מול ההתקפה של הנטס. שיהיה בהצלחה לכולם והמשך לילה טוב
  6. היידההה נתפס בענקקק אבל פשוט שחיטה שלא הייתה בשנים האחרונות , מקווה שיש עוד זוכים היה נתפס גם ב -(62)
  7. אחי, קודם המון בהצלחה דבר שני מניסיון זה הימור של רולטה, אף פעם אין לדעת מה יהיה איתו.
  8. תותח על !! תענוג הקריאת יחסים שלך!!
  • צור חדש...