קפוץ אל תוכן

מלך היחסים האולימפי

פורסמו משחקי רבע בכדורגל:ניחוש מדויק כולל הארכה!

לחץ כאן בשביל להמר

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

ATP

רשומים
  • מספר תכנים

1,524
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

85 Excellent

10 עוקבים

הצופים האחרונים בפרופיל

1,865 צפו בפרופיל
  1. ועוד 7.5 בפלוס בכלל זה נראה מציאה, בעולם נראה שיש ירידות על ברזיל וזה נמוך מכפי שפורסם
  2. משהו מוזר כאן, בעולם הליין יותר נמוך נראה ששווה לקחת את ברזיל והליין
  3. משחק שהעדפתי לא לגעת , אך בהחלט אפשרי. שיהיה המון בהצלחה אחי
  4. לא יצא לי לאחרונה להמליץ, עסוק מאוד וכשיוצא משתדל להביא תטוב ביותר כמי שמכיר אותי כבר תקופה מאוד ארוכה. דניאל אלטמאייר יחס - 1.85 שעת משחק משוער - 13:30 מפגש בין שתי טניסאים חיימריסטים טובים, שאני כאן עם האנדרדוג שבעיני נמצא בשיאו ומסוגל ועבר כבר חיימריסטים יותר איכותיים ממרטינז. דניאל כרגע במומנטום כל כך טוב, השנה הזאת היא מהטובות בקריירה שלו במשטח החימר. לאחרונה הוא מפתיע לטובה ומנצח ובטורניר הנוכחי ניצח שלושה חיימריסטים מאוד פייבוריטים, ומרטינז לא הרשים אותי כלל בטורניר הנוכחי ובאופן כללי. ואני חושב שדניאל בהחלט מסוגל להמשיך להפתיע כפי שעשה עד עכשיו, ובעיני עם דניאל עבר איכותיים כמו מאגר וצ׳אקינטו ולאסלו דיירה, שכל אחד בפני עצמו שחקן מכובד, וגם הגיע לשלב חצי הגמר בטורניר אומאג האחרון, והציג שם טניס מרשים. בסהכ שווה ניסיון כאן בעיני והיחסים לא מוצדקים כי מרטינז השנה לא הכי במיטבו, ולכן אני מנסה כאן את דניאל שמסוגל לרשום כאן ניצחון ולהמשיך הלאה לשלב הבא. שיהיה בהצלחה לכולם ושבת שלום ומבורך!
  5. ** המשחק נדחה למחר ב14:00 בצהריים **
  6. משחק בטורניר טריאסטה שמשוחק על משטח החימר. אנדריאה ארנבולדי יחס - 1.85 שעת משחק - 21:00 ** השעת משחק אינה סופית ** ארנבולדי ורובין האסה בשנה על הפנים, הם טניסאים כבר סוסים זקנים, בעברם כן הרשימו, ושניהם חימריסטים, אך השנה האחרונה לפחות לרובין אינה צולחת במיוחד וגם בכמה שנים האחרונות. מנגד ארנבולדי אינו הולך לו אך הוא כן מתעקש ולא מוותר, והאסה באמת שהוא מסוגל או לעשות משחק צמוד וקשוח, או להרים ידיים ופשוט לגמור בתוצאות מביכות… וארנבולדי עוד קצת השנה מראה משהו על המגרש ולכן אני חושב שיינצח כאן לדעתי, בעוד כשההיסטוריה בינהם לטובתו, 2-1 בכולל ו1-1 במשטח החימר. בסהכ זה הימור שבעיני שווה ניסיון, אני הייתי הופך תיחסים לדעתי למרות שגם ניצחון של האסה אפשרי אך קשה לי לראות את זה קורה במצבו הנוכחי. הוא פייבוריט עקב הדירוג שלו כאן בלבד. אני לא רואה גורם אחר בעוד כשהמומנטום שלו בכלל מראה אחרת. שיהיה בהצלחה לכולם ובואו מקווה לwin בעזרת השם 🙏🏻🔥
  7. סינגל לעוד שעה. טטיאנה מריה יחס - 1.60 שעת משחק - 22:15 מריה פייבוריטית כאן, לא שיחקה כמעט שנה עקב שילדה תילד השני שלה ולכן זהו משחקה הראשון לשנה, ומנגד נה לה שחקנית לפחות על החימר על הפנים, לא עשתה הישג מרשים בקריירה שלה ובאופן כללי לא שחקנית חימר, וגם מריה לא, אך לדעתי אחרי שלא שיחקה תקופה, היא כן תרצה לבוא חדה ולנצח כאן. בהצלחה למנחשים.
  8. נתפסססס חבריים ללא בעיות ! מברוק למשכפלים !
  • צור חדש...