קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

אופק77

רשומים
  • מספר תכנים

20
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

3

1 עוקב

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. אחרי נפילה כואבת עם נתניה שבוע שעבר מקווה שיחזירו לי בזכיה מתחילים עם אלבאס ב18 שאחרי הפסד לריאל מדריד תרצה להתאושש בבית נגד מאיורקה שיחסית נוחה במקביל אלינו מונאקו תרצה לחזור לעצמה אחרי ההפסד 1-0 מול שחטאר והפסד בליגה מול לוריין 1-0 גם כן אם הצלחנו בשתי המשחקים הראשונים נמשיך למשחק האחרון של מכבי נתניה מול חדרה (המועמדת הבכירה לירידת ליגה השנה לדעתי) על משחק של כסף ומיקום (מה שיגרום להם להילחם) 🙏🏻
  2. שלחתי דאבל ביחד עם הכוכב האדום בהצלחההה
  3. לא נורא אח אין שלמות.. אתה בקצב מצויין ומי שנצמד אלייך מרוויח בהצלחה
  4. מכבי פתח תקווה נגד מכבי נתניה 1 לאור ההרכבים אני רואה את מכבי פתח תקווה פייבוריטים למשחק היום (לרעתנו גיא לוזון המאמן יראה את המשחק מהבית עקב שפעת) מכבי פתח תקווה אחרי ניצחון והפסד מנגד מכבי נתניה הפסידה להפועל ירושלים משחק קודם ולדעתי תפסיד היום בפעם השניה על הספסל כנראה יעלו שני שחקנים שמשנים משחק למכבי פתח תקווה דור גאן ולמכבי נתניה גבי קניבוסקי יחס 2 שווה ניסיון מכבי פתח תקוה: אריק ינקו, תומר לוי, אור בלוריאן, מוחמד הינדי, ירדן כהן, ניקו אולסק, בן רייכרט, אלסאן דומבייה, מיקו ממן, רוי רונן, ג'יימס. מכבי נתניה: דני עמוס, כרם ג'אבר, אלמוג כהן, רז שלמה, זלאטן שחוביץ', עומרי גנדלמן, בוריס אנו, אביב אברהם, איהאב אבו אלשיך, יניב מזרחי, איגור זלאטנוביץ
  5. דינמו דרוזן - פאדרבורן 1 דינמו פתחו טוב את העונה בליגה (ניצחון על אינגושלטאט ותיקו מול המבורג החזקה) סך הכל העולה החדשה עושה עליי רושם חיובי ולמרות שזה משחק גביע אני מאמין שהיא תבוא למשחק בית ותעשה את העבודה ב90 דקות (מה שכן שנה שעברה פאדרובן עשתה קמפיין יפה והדוחה רק בשמינית הגמר מול דרוטמונד בהארכה) יחס 2.05
  6. תגבה החזרה של מחיר תשלום הטופס תככב או שתצא מאוזן או שתצא מורווח אבל עם פחות כסף ממה שהיית אמור להרוויח ללא הגיבוי
  • צור חדש...