קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Elisha

רשומים
  • מספר תכנים

269
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

42 Excellent

קצת על Elisha

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. שלום לכולם רוצה לשתף בדאבל שלי להיום משחק ראשון ליגה דנית פלייאוף אליפות ראנדרס נגד מידטיילנד הסימון הוא מידטיילנד ביחס 1.5. ראנדרס ללא כל סיכוי ממשי ומשחקת פה על כבודה למרות שלא נראית בכושר במשחקים האחרונים לעומתה מידטיילנד במקום הראשון עם פער של 3 נק תרצה להגדיל היום ל6 מאמין שנראה פה ניצחון חוץ משחק שני ליגה אנגלית לידס נגד ליברפול הסימון הוא ליברפול ביחס 1.4. ליברפול לא אמרה את המילה האחרונה בליגה ועכשיו אחרי ההדחה מליגת האלופות מאמין שהחניכים של קלופ יחזרו לכושר הטוב שלהם מהעונה שעברה וילחמו עד הסוף על הכרטיס לליגת האלופות מה שלא נראה רחוק, הערב הם יעשו את העבודה למרות
  2. חחח אחלה נימוק על עכו אבל הם עדיין חלשים מאוד אני מאמין שיפסידו היום או שיגרדו תיקו
  3. שבוע טוב לכולם בחרתי היום 3 משחקים שתפסו לי את העין משחק ראשון ליגה איטלקית שעת התחלה 13:30 אינטר(1-) מול קליארי אינטר דוהרת לאליפות מול קליארי החלשה אני לא מאמין שתיהיה לאינטר בעיה לנצח כאן מעל גול יחס 1.7 משחק שני ליגה ספרדית שעת התחלה 15:00 ויאריאל מארחת את אוססונה, ויאריאל רוצה אירופה והיא צריכה לקחת פה את הנקודות בבית יחס 1.45 משחק שלישי ליגה אנגלית שעת התחלה 16:05 ווסטאהם מול לסטר משחק של שתי קבוצות התקפיות אני מסמן פה אובר 2.5 ביחס 1.65 יחס כולל 4 בהצלחה לכולם
  4. מברוק אחי שמח שטעיתי
  5. יופי של השקעה אחי, לא מסכים איתך במשחקים של ליגת האלופות, ליברפול נראית כמו הצל של עצמה בליגה ונשארה רק עם ליגת האלופות שגם שם עם היכולת הזאת היא לא תעבור את שלב רבע הגמר במידה והיא לא תעוף עוד היום, לפי דעתי לייפצינג יבואו להילחם וגם ינצחו ספק אם בתוצאה שתעלה אותם במשחק השני ברצלונה אומנם לפי דעתי לא תעפיל אבל פסז יגיעו שאננים וגם יספגו ראשונים ויכנסו לפאניקה, ברצלונה תנצח את המשחק הזה ואפילו ביותר מגול
  6. בדרך כלל אוהב את ההימורים שלך אבל הפעם משחק סופר קשה, בספק אם יהיה יותר מגול אחד אחי בהצלחה !
  7. זה שהליין צנח זה בגלל שאנשים מהמרים אנדר זה לא בהכרח מה שיקרה, והיו לא מעט משחקים שגוונדאונג סופגים הרבה נקודות אם תעיף מבט בסטטיסטיקה, ובטח נגד קבוצה חזקה כמו ליאונינג אני מאמין שאובר פה קלל
  8. בהצלחה מסכים איתך בהימור הפלוס יתפס יהיה משחק צמוד
  9. לא מסכים בכלללל לאונינג קבוצה חזקה וגוואנדונג רצים ולא כל כך שומרים חזק אני רואה פה סקור משוגעעעע
  10. ערב טוב לכולם פארמה מארחת את אינטר שעת משחק 21:45 אינטר בתקופה נפלאה בכושר נהדר נראית מחוברת וכנראה תילך עד הסוף, מנגד פארמה החלשה שבשני המשחקים האחרונים שלה הוליכה 2-0 וסיימה בתיקו 2 עם הגנה דיי חלשה אני צופה פה פירוק של אינטר והולך על תוצאה מדוייקת 5-0 ביחס 19.5 וחיזוק 5-1 ביחס 26 בהצלחה לכולם ובתיאבון לאינטר !
  11. הבנתי בהצלחה חבר
  12. לא ברור כל כך, ירידות יחסים על אדלייד ואתה אומר כנראה יש להם חיסורים משמעוציים והלכת עליהם?
  13. נראה מעולה אח יקר נחזיק אצבעות לשני גולים מהירים במחצית השניה
  • צור חדש...