קפוץ אל תוכן

מזכירים לכולם לסמן תוצאות של משחקי היום

https://forums.livegames.co.il/index.php?app=pickemsx&module=pickems&controller=pickem&week=0&id=3

כניסה לטורניר מלך היורו--> בצע הימור

מזכיר שאפשר להמר על מה שבא לכם, ולשנות, כל עוד המשחק לא התחיל. ברגע שהוא יתחיל האפשרות להמר עליו תעלם.

image.png

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

הנביא

רשומים
  • מספר תכנים

33
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

2

קצת על הנביא

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. לקחתי ב 20. בהצלחה לכולנו
  2. הנטס בלי דוראנט ועדיין משחקים כדורסל מצויין. קיירי והארדן חזקים והיום מצטרף אליהם בלייק גריפין. לוויזארדס אין מה למכור במתכונת הנוכחית. קבוצה של שני שחקנים אנוכיים. כל אחד מהם לוקח את הכדור והולך ראש בקיר לסל. כל היתר על תקן ניצבים. עולים ויורדים ברקע. אני חושב שליין של 8 בבית אמור להיות קל לנטס. לא רואה את הוויזארדס יודעים להתמודד עם קבוצה חזקה כל כך. נשלח נטס 8- בהצלחה למשכפלים
  3. לדעתי הפועל טובה יותר ובכל זאת על פי כל הנתונים מהרשת שלחתי מכבי חיפה. המשחק חשוב לשתי הקבוצות. מתקיים בחיפה. שתי קבוצות איומות. אני עם מכבי חיפה הערב 3+ בהצלחה לכולם
  4. ההימור השפוי ביותר הערב לדעתי הוא זניט. זניט קבוצה מקשימה שלא מוערכת מספיק במפעל ובליינים. יש לה הרכב מרשים, ספסל איכותי והם פייטרים. המשחק מאוד חשוב לקבוצה. הוא יכול להיות ההבדל בין להיות עמוק בשלב הבא למלחמה קיומית. מנגד עומד אולימפיאקוס. מאוד אפורה ולא מרשימה, אמנם קבוצת בית לא רעה אבל המשקל של הבית ירד מאז הקורונה. אני עם זניט כל הדרך. לקחתי מחצית ב 1- משחק ב 2- השקעה לא קטנה. מאמין מאוד בליין
  5. המלצה חמה לערב הכדורסל ביורוליג: באריירן מינכן 1- מחצית. ליון קבוצה בינונית. ביום טוב יכולה לנצח קבוצות חלשות. באיירן של השנה נראית טוב מאוד. הערכה שלי היא שהליין נמוך באופן מטעה. לדעתי ליון תקבל בראש כבר מהתחלה ותרדוף כל המשחק מרחוק. נשלח טופס מחצית 1- בהצלחה לכולם
  6. לא מסכים איתך. ברוב התרחישים 3-1 נותן אנדר. גם אם תהיה מערכה של 12 עדיין יכול להיות אנדר ב 4 מערכות
  7. המשחק המעניין של היום הוא בין מדבדב שנמצא בשיא הכושר לבין ציציפאס שמגיע אחרי ניצחון על נדאל ב 5 מערכות קשות. הערכה שלי היא שההימור הנכון למשחק הזה הוא אנדר 39.5 משחקונים. זה הימור לא קל, אבל הוא מכסה את התרחישים הכי סבירים למשחק הזה 3-0 ו 3-1. כמובן ש 3-1 אין כיסוי מלא, אבל סביר בהחלט. לא חושב שנראה משחק של חמש מערכות בכל מקרה. בהצלחה לכולם
  8. הליין נמוך. מכבי תפסיד בדו-ספרתי. בהצלחה
  9. בהצלחה. אני מאוד אוהב את הכדורסל של אינדיאנה. הלוואי תרוויח אחי
  10. מסכים לגמרי. היחס משתלם בכל מקרה. לדעתי לאוסקה יש עתיד גדול בענף. אבל הגיע הזמן של סרינה לסגור חשבון עם התואר שחסר לה
  11. כל הכבוד, אחי. אני הסתפקתי ביחס 3 צנוע
  • צור חדש...