קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

הנביא

רשומים
  • מספר תכנים

28
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

2

קצת על הנביא

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. המלצה חמה לערב הכדורסל ביורוליג: באריירן מינכן 1- מחצית. ליון קבוצה בינונית. ביום טוב יכולה לנצח קבוצות חלשות. באיירן של השנה נראית טוב מאוד. הערכה שלי היא שהליין נמוך באופן מטעה. לדעתי ליון תקבל בראש כבר מהתחלה ותרדוף כל המשחק מרחוק. נשלח טופס מחצית 1- בהצלחה לכולם
  2. לא מסכים איתך. ברוב התרחישים 3-1 נותן אנדר. גם אם תהיה מערכה של 12 עדיין יכול להיות אנדר ב 4 מערכות
  3. המשחק המעניין של היום הוא בין מדבדב שנמצא בשיא הכושר לבין ציציפאס שמגיע אחרי ניצחון על נדאל ב 5 מערכות קשות. הערכה שלי היא שההימור הנכון למשחק הזה הוא אנדר 39.5 משחקונים. זה הימור לא קל, אבל הוא מכסה את התרחישים הכי סבירים למשחק הזה 3-0 ו 3-1. כמובן ש 3-1 אין כיסוי מלא, אבל סביר בהחלט. לא חושב שנראה משחק של חמש מערכות בכל מקרה. בהצלחה לכולם
  4. הליין נמוך. מכבי תפסיד בדו-ספרתי. בהצלחה
  5. בהצלחה. אני מאוד אוהב את הכדורסל של אינדיאנה. הלוואי תרוויח אחי
  6. מסכים לגמרי. היחס משתלם בכל מקרה. לדעתי לאוסקה יש עתיד גדול בענף. אבל הגיע הזמן של סרינה לסגור חשבון עם התואר שחסר לה
  7. כל הכבוד, אחי. אני הסתפקתי ביחס 3 צנוע
  8. אני יודע שכולם בטוחים שזה משחק של נדאל ושברמות האלה רק הוא וג'וקו נשארים. לדעתי היום נראה הפתעה. היווני משחק מעולה, הוא מהיר יותר, בכושר טוב יותר והיחס עליו מעולה. אני לא אומר שזה באנקר, שכל אחד יעשה מה שרוצה. אני רק אומר ששהתחושה שלי היא שנדאל יפסיד היום.
  9. מפגש מעניין היום בין הרצליה להפועל חיפה. חיפה שואפת למעלה ומשחקת נהדר במשחקים האחרונים. הרצליה מנסה לחמוק מהתחתית ואולי לטפס קצת למעלה. לקחתי רבע ראשון הפועל חיפה מנצחת. לדעתי החיפאים נראים טוב וירצו ליצור פער מהתחלה. בהצלחה לכולם
  10. בהצלחה. נהריה קבוצה מסוכנת. נראה שהשלימו עם ירידת הליגה
  • צור חדש...