קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Edensen

רשומים
  • מספר תכנים

52
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

6

קצת על Edensen

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

126 צפו בפרופיל
  1. אחי אתה לא צריך להתבאס או להתרגז.. אנשים ״ תוקפים ״ אותך כדי שלא תוליך אנשים אחרים שולל אחרי שיטה שאין לה כל סיכוי.. לשאלה ששאלת: עדיף פי כמה וכמה לשלוח סינגל ב10 אלף ולהפסיד אותו מאשר לעשות את השיטה שלך ב200 שח. אין לך כל תאוריה להרוויח.. אתה מדבר פה על מצב של לתפוס 20 הימורים רצוף כדי להרוויח.. קח את ה100 שח שלך ותעשה טופס של 8 משחקים ייצא לך גם סכום זכיה של 30 אלף שח.. זה יותר בר סיכוי מאשר מה שהצעת כאן. אני מבין שאתה לא זמן רב בהימורים אבל אתה עוד תכיר ותצחק על השיטה שהמצאת כאן בעוד שנה שנתיים.. כשמהמר ״ מקצועי ״ מהמר הוא מנסה לקחת כמה שיותר רשת בטחון, במילים אחרות כמה
  2. אני לא חושב שהשיטה הזאת רווחית אפילו לא לטווח המיידי.. נסיתי להבין את החשיבה שעומדת מאחוריה. בכל אופן שיהיה בהצלחה
  3. אוקיי אז לצורך העניין אכנס איתך לחשיבה, אם אתה טוען שכל טור ״ מוסיף ״ אחוזי בטחון אז בוא נעשה טבלה של 10 טפסים למה רק 2? כל המוסיף גורע.. אתה חושב שאתה מגדיל את רשת הבטחון שלך בהוספה של טור אבל אתה בעצם מוריד אותה, כי כדי לצאת מרוויח בשיטה שכתבת אתה מחויב לתפוס תמיד את 2 הטורים שתשלח.. לאורך ימים רצופים דבר שהוא לא אפשרי
  4. לא הבנתי אחי.. מה הכוונה אחד מגבה את השני? איפה הגיבוי כאן? אתה שולח 2 טפסים שונים, ועוד שם בכל אחד מהם דאבל שזה כבר הופך את הטופס אפילו לא ל50 אחוז תפיסה.. אם היית בוחר בשיטה הרגילה של ההכפלות היה לך יותר אחוזים לצאת מרוויח בסופה. בכל מקרה בהצלחה
  5. למה פרטי? תשתף את כולם בנעשה
  6. איתך בהימור.. למרות נסיונו הגדול מאוד של פאולו לורנזי, הגיע הזמן שלורנזי יפנה את מקומו לדור החדש.. אם כי הסרב שלו עלול להוות קושי ובעיה לטורקי הצעיר.
  7. אני גם חושב שהאמריקאי ינצח הלילה.. אבל זה לא נכון להגיד שהורקאז עבר הגרלה קלה. גלאן אחד השחקנים שנמצאים בעליה מטורפת בחודשים האחרונים, שחקן עם סרב טוב ומשחק קו אחורי מצוין! הורקאז פשוט שיתק אותו לגמרי. לא התייחסת לנצחון של הורקאז על האריסון, האם גם הוא נחשב להגרלה קלה? זה היריב הקשה ביותר שיכל לקבל בחצי הגמר ונקנק אותו 2:0.. בכל מקרה אני איתך בהימור, אבל זה ממש לא הימור השנה לדעתי. בהצלחה
  8. ראשית אציין שאני לא נוטה לשלוח דאבלים אף פעם.. השליחות היחידות שלי הן אך ורק סינגלים. הפעם אני חורג ממנהגי וכמובן ששולח בהשקעה קטנה בהרבה יותר, משום שאחוזי התפיסה שלי בטורניר זה אינם גבוהים והפסדתי במהלכו לא מעט כסף. לעניינינו, הגמר הראשון הוא גמר טורניר הזוגות. האחים האריסון יפגשו עם הצמד בהר ואסקובר למשחק הגמר של טורניר הזוגות של דלריי. אתחיל מהצמד בהר ואסקובר- מדובר בצמד סופר סופר מתואם, אלה 2 שחקנים שמומחים בטניס הזוגות, סופרים תארים רבים ונצחונות רבים יחדיו. האחים האריסון- מדובר ב2 אחים אמריקאים, בעלי סרב, משחקים בצורה מאוד מאוד אגרסיבית, פחות נגררים לראלים ארוכי
  9. לא יודע לא יודע.. 2 לילות רצוף שנורי מפרק לי תכיס.. הבחור פשוט לא מוותר על אף נקודה! מצד שני קודרה נראה בכושר שיא.. השאלה אם הוא יכול לסחוב על עצמו את המשחק בקו האחורי נגד נורי? אני חושב שזה יהיה משחק בסגנון שהיה לטומי פול נגד קודרה.. אז טומי לא השכיל לקחת הרבה הרבה נקודות שבירה שנורי יטרוף אותן ברגע שיגיע אליהן.. במצב של משחק כזה אולי הכיוון הנכון הוא דווקא הבריטי? בהצלחה
  10. המשחק יחל בעוד כ20 דק, אני לא מצליל להבין כלכך את היחס הגבוה מאוד שמקבל טיאפו! נורי נהנה עד כה מהגרלה מאוד מאוד נוחה, כאשר בסיבוב הקודם הדיח את מניארנו שעשה טובה שעלה לשחק.. הלילה זה יהיה שונה לחלוטין. טיאפו שחקן מאוד מאוד אגרסיבי שלא יגרר לראלים הארוכים והמציקים של נורי. סמנו טיאפו ללא פחד ( אני לקחתי ביחס 1.83 ) כמו כן ישנה אופציה ל2 0 ביחס 2.85 שזה אבסורד בעיניי. לילה טוב
  11. דווקא בתור אחד שמהמר שנים ומגדיר את עצמי כדי מקצועי בתחום החתירה תמיד ליחס של איבן ונעלה היא הנכונה. מתנצל שאני לא חובב שידורי נבא ושימי ריגרים למיניהם.. אני מעדיף להתעסק בדברים חשובים יותר. אגב, סכום ההשקעה לא צריך להוות מחשבה להאם שיטה מסוימת נכונה או לא, אך ורק הרווח מול הסיכון צריך לשמש כשיקול.
  12. ליין זה לא מעניין, זה פשוט מספר שאנליסט מסוים החליט עליו. אם אתה מהמר על קבוצה בפלוס +2.5 אתה מאמין בנצחון שלהם, כשאתה לוקח פריוול של 2 נק במצב שיהיה תיקו/ יובילו בנקודה ויישאר כדור אחרון אצל היריבה ודוגמאות שדומות לזה.. כשמוצע הפרש של 35 אחוז לאורך טווח יהיה משתלם לקחת יותר את הנצחון ישיר כי מדובר באחוזים מאוד גבוהים בין מאניליין- לליין המוצע. אילו היו מציעים על מאניליין יחס 1.97 אז המחשבון היה אומר שלאורך טווח שווה לקחת את הליין. בכל אופן בתור אחד שכותב כל הזמן רשת ורשת חשבתי שאתה יותר בקיא בנושא האורך טווח, שיהיה בהצלחה .
  13. יוטה ב50 משחקיה האחרונים הפסידה רק 2 ב3 הפרש ומטה. קולורדו ב50 משחקיה האחרונים ניצחה רק משחק אחד ב3 הפרש ומטה. נתונים מספיק מבוססים בשבילך? העלתי נקודה מסוימת תתייחס אליה במקום לפסול מה שאומרים כדי להראות חכם יותר או מבין יותר , על איזה נתונים אתה התבססת שפסלת את הטענה שלי?
  14. היות וזו ליגת מכללות ולפי מה ששמתי לב מעטים מאוד המשחקים שנגמרים ב1-3 הפרש.. לא כדאי לקחת במאניליין ולהרוויח עוד 35 אחוז?
  15. אחרי משחק שבו הורקאז פתח בצורה רעה ועם אחוזי שבירה שלא רלוונטים לו המשחק הגמר 6 4 6 4 ולכן לא אוכל לסמן וי כי רק המלצה אחת צלחה.
  • צור חדש...