קפוץ אל תוכן

מלך היחסים האולימפי

פורסמו משחקי חצי בכדורגל:ניחוש מדויק כולל הארכה!

לחץ כאן בשביל להמר

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

שלום אברהם

רשומים
  • מספר תכנים

138
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

9

1 עוקב

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. שלחתי 4שערים במשחק בסכום נכבד מאוד והגיבויי שלי הוא תוצאה מדוייקת 3-0 לפתח תקוה יחס 17 או 2-0 לפתח תקווה ביחס 8.5 אין חשיבות לתורה כי ביחס 17 נשלח 50 שקל ביחס 8.5 נשלח 100 שקל בהצלחה
  2. שוכפל ב10 שקל כדיי שהמועצה לא תיפול אם נזכה ....בהצלחה
  3. צרפת באה אחריי ניצחון על ארצות הברית ותנצל את המומנטום להביס את צ'כיה בהפרש דו סיפרתי גבוהה... למרות הניגודים שיהיה לך בהצלחה
  4. איטליה כבר עלו לשלב הבא יישמרו כוחות לשמינית הגמר..מנגד האוסטרלים באים בטירוף ויביסו את האיטלקים בדו סיפרתי גבוהה. למרות הכול בהצלחה אחי
  5. בהצלחה אחי.....אני שלחתי הפוך ממך מקווה לטוב
  6. חחחח אתה מסכים איתו וגם עם איציק...איך יכול להיות דבר כזה....הראשון ממליץ 1 השני ממליץ על אותו משחק 2 ואתה מאחל לווינר בהצלחה.
  7. כנס בבקשה להמלצה הנגדית של המשחק באשכול של אקסימו ותגיד לו מסכים איתך אחי
  8. הוא חושב בדיוק הפוך ממך....אז אם במקום לשלוח ווינר תיצור איתו קשר וההשקעה שלך 100 שקל אז תקבל אם תזכה 200 שקל אם יצא תיקו אז אף אחד ממכם לא יפסיד כסף....הרי המטרה לעשוק את המועצה. אני טועה:)
  9. תיצור קשר עם אקסימו ותרוויח 20אחוז יותר את תתערב איתו והווינר ישאר בהלם.....אל תיתנו למועצה לעשוק אותכם.....
  10. תראה אחי תיצור קשר עם איציק מהפורום שחושב הפוך ממך ותגיד לו במקום שהווינר יקח לנו עמלה של 20אחוז אני מהמר אחד נגד השני והיחס יהייה 2 במקום 1.8 ....ואם יצא תיקו כלומר ניצחון ב9 נקודות בדיוק לא נפסיד שקל במקום שהווינר יקח את הכסף שלנו.... תחשוב על זה.... כי בין כה אם תהייה צודק אתה תציין מ שלך כזוכה אבל הווינר ינצח בסוף והמטרה שלנו לעשוק את הווינר.
  • צור חדש...