קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Gilberlo

רשומים
  • מספר תכנים

77
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

3

1 עוקב

קצת על Gilberlo

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. בני הרצליה הפועל חיפה סימון 1 להערכתי הליין יעלה עם + לחיפה. הגיע הזמן שהרצליה תנצח. נראו טוב נגד מכבי ובחלקים נגד ראשון. נהריה +11 מכבי תל אביב סימון 1 נהריה אחרי 4 הפסדים מכבי בסגל חסר תסתפק בחד ספרתי. וולבקין דורסי זיזיץ זה משמעותי. הזדמנות להכיר בהצלחה
  2. שבת שלום לכולם משחק ראשון פינלנד +2 גיאורגיה יחס 1.85 סימון 1 פינלנד תנצח להערכתי את המשחק לאור החיסורים בצד הגאורגי. סלובניה אוקראינה +8 סימון 2 בעולם כבר יש ירידות עד +5 מאמין שגם כאן זה יגיע. לגבי ישראל לא נגעתי במשחק ספרד זו עדיין ספרד המשחק גם משוחק בספרד. מה נקבל מישראל גם לא ברור. מתרחק בהצלחה
  3. תודה רבה חברים יקרים מקווה שמישהו שכפל
  4. תודה רבה לכולם מברוק לולנסיה נשאר גרמניה ואנדר וילרבאן ברסה
  5. מלאגה לוגו אני צופה משחק שקול כמו שחבריי היקרים המליצו על אנדר קרנות במשחק המשחק יתנהל בעיקר במרכז המגרש ולהערכתי לא צופה הרבה הזדמנויות. משחק של 0-0 1-1 יחס 2.40 בהצלחה רבה
  6. רוב המשחקים אחי נגמרים באנדר כרגע במהלך העונה הלא יציבה הזו אך כלמשחק לגופו. היום מדובר במשחקים של הגנות רק פנא באיירן יכולות לרוץ מקווה שגם שם יהיה אנדר
  7. אתמול היה יום הפלוסים היום עונת היורוליג הלא יציבה להערכתי תסדר לנו 3 אנדרים לאורירידות בעולם בנוסף לחיסורים בסגלים כמו למשל אתמול בכוכב אנדולו שהיה אנדר מובהק לקבוצות שקולעות הרבה לדוג אני צופה שהחיסורים בפנר ולנסיה פנא ובאיירן יסדרו לנו אנדר. במשחק של וילרבאן ברסה אני מסתמך על ירידות הליין והעובדה שוילרבאן לא קולעת הרבה ולהערכתי תעמוד בליין . בהצלחה רבה
  8. שבת שלום לפורום הנהדר והיקר. אחרי בסקוניה אתמול ממשיכים בכל הכוח עם סינגל יורוליג + סינגל נבחרות ואנדר נקודות סינגל יורוליג פנרבחצה ולנסיה +2 סימון 2 יחס 1.85 ולנסיה להערכתי תנצח. סינגל נבחרות גרמניה +1.5 מונטנגרו יחס 1.65 גרמניה צריכה ויכולה לנצח ללא הפלוס. תוספת לטור אנדר 153 במשחק של וילרבאן נגד ברצלונה בהצלחה רבה
  9. אולימפיאקוס בסקוניה סימון 2 כאמור העונה היורוליג אינה יציבה אין יתרון ביתיות ויש המון תוצאות הזויות מצד אחד ניצחונות מפתיעים ומאידך תבוסות כואבות. בסקוניה לאחר ההפסד הביתי לזניט שבו המלצתי נצחון של זניט והיום אני עם בסקוניה הלא יציבה שנגד הקטנות מפספסת אבל כאנדרדוג או קבוצות גדולות היא מפרקת. להערכתי בסקוניה תחזור עם ניצחון יקר מיוון בהצלחה
  10. תודה אלופים. כרגע 2/2 נתפס ה+ ואנדר. נקווה לבלונים בסיום.
  11. המשחק הראשון מרקו בולטס +4 סן מיגל סימון 1 מרקו בולטס כמו שנאמר על ידי חבריי היקרים עם הגב אל הקיר הפסד והולכת הביתה. סן מיגל קבוצה הרבה יותר טובה ומוכשרת ועם זאת ה+ רק 4. פיניקס +4 טוק סימון 1 במשחק השני פיניקס קבוצה יותר טובה תרצה לסיים את הסיפור. להערכתי יוכרע על פוזשן והפלוס איתנו. לא להשקעה אך בחרתי בשני הפלוסים במקרה הנ''ל אוסיף שבשבוע של +4 מסורתי גם בגלא יחס 1.9 גם אסטודיאנטס וגם זניט הבוקיז משכו לפייבוריט וה+ נתפס. שוב אציין לא בהשקעה אך אני הולך עם ה+ והיחס הנכבד. בנוסף דיעה בלבד חושב אנדר בשני המשחקים. בהצלחה לכולם
  • צור חדש...