קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Gilberlo

רשומים
  • מספר תכנים

141
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

4

1 עוקב

קצת על Gilberlo

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. תודה אחי לקחתי בחשבון מאמין ומקווה שישחק תודה אחי תודה איזי מקווה שאמביד ישחק מאמין שכך יהיה ופילי תנצח הלילה
  2. בהצלחה איזי היקר. חושב כמוך אבל התרחקתי אטלנטה לא צפויה
  3. יוטה פילדלפיה +7 סימון 2 הקבוצה הלוהטת ביותר בליגה הטובה בעולם יוטה שכבר סופרת שיאי מועדון עם 8 נצחונות רצופים תפגוש הלילה את פילדלפיה לאחר סבב משחקי חוץ ושני הפסדים אני חושב שלפילי יש את הכוחות אחרי יומיים מנוחה לתת פייט ליוטה. קשה לי לראות את פילי מפסידה פעם שלישית ברציפות וגם אם כן זה יהיה אחרי משחק צמוד וה+7 כאן נותן לנו ביטחון. שתי הקבוצות עם מטרות ברורות העונה ופילי יודעת שאם היא רוצה להתמודד בראש אין דרך אחרת מלנצח את הפסגה שהיא כרגע יוטה הלוהטת. פילדלפיה לדעתי יכולה להפתיע היום את הגאז שמתישהו צריכים להיעצר. מאמין שהיום לשם שינוי יוטה לא תשייט ותביס. פילדלפי
  4. תודה חבר יקר תודה אחי תודה רבה תודה אח יקר תודה אחייי תודה רבה אח תודה רבה אח יקר
  5. מכבי תא הפועל חולון +6 סימון 1 יחס 1.85 להערכתי מכבי היום לא תיתן לחולון לטייל עד 17 הפרש כמו במשחק הגביע. אני רואה בדורסי וגונס ערך מוסף ודווקא מתאימים יותר במקום וולבקין וזיזיץ לסגנון של חולון לדעתי לחולון נגמר האוויר מהגביע ומחסום מנטלי יהווה היום מכשול לאחר שהיה הניצחון בידיים ורבע רביעי של מכבי הוליך להארכה. היום מכבי אחרי הניצחון שהראה כמה אופי יש לקבוצה תבוא לגמור את הסיפור והרבע הרביעי יהדהד לחולונים בראש. יאניס הבין את הנוסחה נגד הגארדים של דדאס שלדעתי עדיין לא הבין איך נשמט לו גמר גביע מהידיים ויהיה לו קשה לשחזר את אותה סיטואציה. לתפוס את מכבי על 72 נקודות
  6. הפועל תא +10 מכבי תא סימון 1 הפועל מתחילה להראות ניצוץ מהפוטנציאל בראשות ים מדר ובר טימור ובניגוד למשחק הגביע יש לה גם מה להציע בצבע מול מכבי שטיילה וניצחה ב17. המומנטום היום בצד האדום שתרצה להמשיך להיראות טוב. מכבי ברצף משחקים ושיחקה בשלישי בטורקיה בשישי מול גליל וכבר היום תשחק שוב. גונס ובראיינט שלא משחקים מבחינתי זה חיסרון משמעותי ואני מאמין במשחק צמוד מאוד. בנוסף 2 אנדרים להיום אנדר 164 בדרבי התל אביבי (בעולם 158) אנדר 170 נהריה ראשון לציון בהצלחה שבוע טוב ומבורך
  • צור חדש...