קפוץ אל תוכן

טורניר מלך היחסים עונה 10 בפורמט חדש ומאתגר! נושא הרשמה (הטורניר מתחיל בראשון)

הרשמה לחץ כאן (יש מקום רק ל 40 משתתפים)

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Gilberlo

רשומים
 • מספר תכנים

  158
 • תאריך הצטרפות

 • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

4

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

 1. יום ראשון גדוש במשחקים... התרכזתי ב3 סינגלים וטופס שלישייה להיום. טורקיה: בשיקטאש+10 אנדולו סימון 1 בשיקטאש בבית עם הגב לקיר, אנדולו בסוף השבוע פניה ליורוליג שם היא פייבוריטית לזכייה ובכושרה גם תזכה בעיניי. לא אתפלא מניצחון של בשיקטאש. יחס 1.85 אילת גליל+2 סימון 2 גליל בסגל מלא מול אילת שירדה ביכולתה ותחסר את ניבו מתחת לסלים. לא רואה תוצאה אחרת מלבד ניצחון של גלבוע יחס 1.8 מלאגה ריאל מדריד+2 סימון 1 מלאגה חייבת לנצח להיכנס לשמינייה לפלייאוף ריאל תבוא נינוחה ומלאגה לדעתי תנצח בצורה משכנעת. יחס 1.85 בהצלחה !
 2. בהצלחה אלופים חכו יעלה ל +3 מסכים בסימון גלבוע מנצחת.
 3. מומלץ לצרף לאור חיסורים מאמין בסקור נמוך מ168 יתרה מכך ירידות משמעותיות בעולם כבר 164 ולדעתי לא יעברו את ה160 במשחק הנל. מכבי מתקשה לייצר נקודות ללא ברייאנט ודורסי חולון גם ב3 זרים. בהצלחה.
 4. בהצלחה אחי נשלח גם. ציפיתי לליין הרבה יותר גבוה לאור הסגלים + העובדה שציונה בכושר מטורף ותלך בעיניי עד הסוף העונה. נקווה שהליין הנקבע הוא רק בגלל הניצחון המשכנע של ראשון בהרצליה ותו לא. מבחינת סגל ציונה ב3 רמות מעל.
 5. תודה רבה אחי נשלח בהשקעה. בהצלחה לנו
 6. בני הרצליה הפועל באר שבע +1 סימון 1 יחס 1.8 בני הרצליה הקבוצה הלא יציבה מהשרון נגד הקבוצה מהדרום בש שפירקה את נהריה החלשה. הרצליה הפסידה העונה לבש במשחק צמוד 77-75 כאשר אגאדה הנהדר וגריפין קלעו מעל 30 נק לדרומיים השניים היום לא ישחקו. מנגד הרצליה עם הופעת בכורה של וורן ופרידה מגאדי אחרי תבוסה לראשון יבואו לנצח. קשה לסמוך על החבורה של דרוקר הליין התחיל +3 חיכיתי שיירד ולוקח בשתי ידיים את הליין הנוכחי. בהצלחה
 7. הכוונה אולדנבורג ניצחון משכנע
 8. בהצלחה רבה אחי חושב כמוך אולם ניצחון משכנע
 9. תודה משה היקר מאמין מאוד בדאבל הזה
 10. תודה אחי לגבי האובר מסכים
 11. אולדנבורג אולם +2 סימון 1 יחס 1.8 אולם גנבה את הביתיות עם ניצחון באולדנבורג במשחק ה1. היום הליין זועק אולדנבורג וגם אני מאמין כמו הבוקיז בירידת מתח ואולדנבורג תנצח משכנע בעיניי. אלבה ברלין המבורג +11 סימון 2 יחס 1.85 המבורג תעשה התאמות אחרי התבוסה במשחק ה1 יש לה כלים להתמודד עם אלבה ועם הגב לקיר לדעתי יהיה צמוד לעומת המשחק הקודם שאלבה פתחה מבערים במחצית הראשונה והמבורג הרימה ידיים. בהצלחה.
 12. דרושפאקה +7 פנרבחצה סימון 1 שלשום נפגשו הקבוצות למשחק קיצבי עם סקור גבוה כאשר רבע אחרון של לא פחות מ30 נקודות של דרוש הוביל להארכה במשחק בה פנר יצאה עם ידה על העליונה וניצחה אומנם ב12 הפרש אבל דרושפאקה יכולה לעמוד מולה שוב. דרוש הראתה גם במהלך העונה שיכולה להסתכל בעיניים לפנר ולדעתי היום יכולה לנצח. ה+7 איתנו לביטחון. בהצלחה !!
×
×
 • צור חדש...