קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

שלום לכולם

רשומים
  • מספר תכנים

201
  • ביקור אחרון

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. אני מעדיף שליברפול תנצח אבל אם אתה שלחת תיקו אז לא רוצה לנחס אני מושקע ליברפול וגיבוי בקטנה לתיקו ואני אוהד של הקבוצה מאמין שהיום היא תביא לי קצת נחת לא מתלהב מסיטי אבל יכול להיות תיקו אם כן העיקר שסיטי לא תנצח כי אז שתינו נאכל אותה ואז אני ישנא את ליברפול וסיטי גם יחד
  2. היום זום זה הדבר הכי פופולרי ולא רק בהמלצה הזאת אלא גם בכל תחומי הפוליטיקה זום עולה
  3. אני גם הייתי חם על המשחק הזה עוד מלפני שהעלו אותו במועצה בכלל. אבל ביחס הזה ויתרתי עדיף לאסוף פחיות ולקבל כסף בטוח מאשר לקבל חצי מהיחס ברשת אני לא שפוט של המועצה לקבל כזה יחס בפרט בליגה אנגלית אין סוף הפתעות כל עונה ובפרט בעונת הקורונה. תראה מה ליברפול חטפה במשחק קודם ותבין למה נמנעתי ביחס הזבל הזה
  4. היית נותן הודעות בפרטי יש למועצה מישהו שתפקידו לשנות מיד כל טעות שמתפרסמת ברבים כאן
  5. איזי אתה אחד האלופים אבל בהחלט יש מקום להריח לפי הליין בעולם ולהדריך אותנו אם יש סיכוי שהליין ישתנה שנדע מתי הכי טוב לשכפל
  6. אגב בבט 365 הליין השתנה ל212.5 אז לא יודע כמה שווה כרגע לשכפל. בכל אופן אישית הוספתי בראגה מהיום וליברפול שתנצח נגד סיטי במפגש הבא. כמובן שכנראה שליברפול לא תנצח אבל אגבה תיקו ומאמין שלא יפסידו לסיטי הם באים לאחר הפסד מה גם שזה סיכוי יחיד שלהם להשיג אליפות השנה
  7. שיקול שלך. אני לא חזק בהמלצות אם אמליץ יתכן שתיפול. הדרך שלי מוסיף בנקרים ומגבה לדוגמא מוצש מכבי חיפה מכבי תל אביב ליברפול היום פורטו בראגה אם תפס המשחק אז מגבה את ההמשך. שיטה שאני רץ איתה כמה שנים לשים משהו שאמור להיות בנקר לא ליגה אנגלית כי שם יש הפתעות תמיד גם לא ברסה וריאל כי אין להם על מה לשחק בקיצור בנקר שנראה שיתפוס וליתר ביטחון אם תפס הסימון המרכזי אני מגבה תיקו בסכום שיזחר את שווי הטופס שלאחר הסימון.
  • צור חדש...