קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Adrenalin

רשומים
  • מספר תכנים

130
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

11 Good

4 עוקבים

קצת על Adrenalin

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. כל מה שהיה לא מעניין גם לא הייתי פנוי לשלוח . שערים 1 במשחק גביע במיוחד שזה דרבי זה ממש לא הפתעה .
  2. דרבי מנצסטר יונייטד נגד סיטי אני מסמן שערים 1 . ביחס 3.85 . היחס ירד לפני רבע שעה 3.55 . מדובר במשחק גביע אך גם דרבי לדעתי שתי הקבוצות יהיו זהירות במשחק שלהם . סיטי תחזיק יותר בכדור כמו שפפ אוהב . מה שהביא אותי לקחת את ההימור הקשה הזה שהיחס מפתה מאוד . בשלושת המפגשים האחרונים כאשר האחרון היה משחק ליגה לפני פחות מחודש ונגמר בתיקו 0 _0 . ושני משחקים שהיו לנו ב 2020 אחד בתאריך 8.03.20 נגמר 0_2 לזכות היונייטד כאשר השער השני הובקע בדקה ה 97 . ומשחק לפני היה 29.01.2020 משחק גביע שנגמר 1_0 לזכות יונייטד גם זה היה אז משחק גביע . היום אני משער גם משחק של
  3. תצליח . לקחתי סקרמנטו וניו אורלינס בדאבל. תודה .
  4. נתפס קל למרות משחק בינוני של ירושלים
  5. הפועל גלבוע גליל +6 נגד הפועל ירושלים אני מסמן 2 הפועל ירושלים שתנצח מעל הליין. הפועל ירושלים עדיפה על גלבוע גליל בכל עמדה על המגרש , היא מגיעה למשחק הזה אחרי שני הפסדי ליגה רצופים כאשר בשניהם היא מובסת . בשורות הפועל ירושלים יחזור לסגל היום גיקוב בראון אחד השחקנים האהובים עלי בליגה הישראלית , תמיר בלאט נמצא בספק ויעבור מבחן כשירות סמוך למשחק . אצל גליל יפתח זיו נמצא בספק גדול , ואם אכן הוא יעדר הנצחון של ירושלים יהיה יותר קל . עצם העובדה שירושלים מגיעה עצבנית אחרי שני הפסדים , הם יבואו למשחק חדים ורצינים כמוכן מדובר במשחק גביע וירושלים קבוצת גביע טיפוסית ולא תרשה לעצמה ה
  6. מזל טוב אחי ...כל הכבוד .
  7. לדעתי בראון הוא השחקן הכי משמעותי בירושלים ושהוא משחק ובכושר משחק ההפרש של כמה יגמר זה רק תלוי בכמה שלשות הוא יתפור ... משחק קשה .. אישית עוד לא גיבשתי החלטה .
  • צור חדש...