קפוץ אל תוכן

KakaMayka

רשומים
  • מספר תכנים

446
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

76 Excellent

קצת על KakaMayka

• דרגה
    דירוג משתמש :

הצופים האחרונים בפרופיל

1,057 צפו בפרופיל
  1. מה היחס הכולל? על הנייר - טופס מעולה. מסכים. בהצלחה
  2. מסכים עם ההמלצה. באופן כללי, בתוצאות כדורגל, התפלגות התוצאות לפי סטטיסטיקה של שנים, כחצי מהמשחקים מסתיימים בניצחון ביתי, רבע בתיקו ורבע בנצחון חוץ. כדאי להכניס את הנתון הזה טוב טוב לראש. הימור על ניצחון בית = 50 אחוז סיכוי זכיה. לצערי היחס על צלסי במועצה 1.6, לא יודע אם משתלם כשידוע שהסיכויים הם 50 אחוז. הייתי הולך על בנפיקה אולי (או דורטמונד / נפולי ) בהצלחה
  3. אז זהו, שלא. להתעלם זו לא הדרך. מצד שני גם לתת במה זו לא הדרך. בתור אנשים בוגרים, חלקנו אף הורים לילדים, אנחנו צריכים לקחת אחריות ואם אנחנו רואים משהו לא תקין מחובתנו להעיר. "המרוויח מהימורים" כל פעם מעורר דיון כזה או אחר, בדרך כלל זה סביב סכומי כסף מאוד מאוד גדולים. אז כדאי לציבור לדעת את האמת, כי הוא משלה. (את אלה שיבחרו להאמין לו, כי הוכחות לא ראינו בכל מקרה) מספיק ילד אחד מושפע, שיכנס לעולם הזה ויתחיל לעקוב ויחליט למצוא תקווה ולהיאחז בדבריו (הלא מבוססים) של אותו משתמש שמתיימר להרוויח 20 אלף דולר בחודש - אפילו קמצוץ תקווה, זה כבר חוטא למטרה, ואפילו סוג של פשע. (מעניין כמה צריך להשקיע ועוד בהכפלות, כדי לצאת ברווח על השקעה ביחס של 1.1 .............. אני לא יודע אם לצחוק או לבכות)
  4. בהצלחה בהגיון הבריא אני נמנע מהתחום
  5. הכיוון הוא לנפילה כואבת. יחסים כאלה לא שווים את הדף שהם נרשמים עליו מה שנקרא. אולי תזכה היום, אולי תזכה מחר, אבל לאורך זמן - זה מתכון לכשלון. בהצלחה כמובן נ.ב. עכשיו אני רואה שקרואטיה נגמר תיקו.. מה שכתבתי מעל, זה היה לפני שידעתי מה קורה במשחק. בכל מקרה, לדעתי זה דווקא למזלך. אחרת עוד היית חושב שיש לשיטה הזאת סיכוי. ברור שיש סיכוי... אבל הסיכון פה מטורף. עדיף נפילה קלה עכשיו מהתרסקות אחר כך. בהצלחה בהמשך
  6. אישית לא נוגע, אבל אם כן, אז רק סלובניה. 3-0 להם ונגיד תודה.
  7. מזל טוב, אתה טוב ביפנים... אתה הטטנקה של היוקוזונה ( כלומר הקיסר היפני)
  • צור חדש...