קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

KakaMayka

רשומים
  • מספר תכנים

468
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

79 Excellent

קצת על KakaMayka

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

1,511 צפו בפרופיל
  1. גם לדעתי אובר, למרות שזה מחזור שלישי בשבוע.. בהצלחה
  2. מסכים אתך, ולא מסכים אתך. ערך ההימור מושפע בין היתר מהיחס. ואנחנו מדברים על הימורים ושעשוע, לא מקצוע ופרנסה... אני אוהב להשתעשע בתחומים מחוץ לרמת הידע שלי. במקרה הזה, הממליץ הכניס אותי לאווירה ושכנע אותי ובא לי להשתעשע. אבל דווקא בגלל שאני לא מבין בתחום, היחס הוריד לי את הערך.. אם היחס היה הרבה יותר משתלם, הייתי שוקל ברצינות. בהצלחה
  3. לדעתי, אי אפשר "לנחות" פה, ומיד לצפות למה שאתה מצפה. זה א'. ב', אני בספק אם זה ישים דבר כזה, כי זה פורום ולא מכונת המלצות. ג'. טעית באשכול שבו פתחת את הנושא. ובכל זאת, יש כאלה שמסומנים כממליצי הפורום והכינוי שלהם רשום בירוק. אתה יכול להיות בטוח שיש להם ניסיון קטן. בהצלחה
  4. בהצלחה, היחסים על הכדורגל ביזיון ולא שווה את הסיכון לדעתי. אגב, שליחה על יחסים כאלה, בטח לא תעודד העלאת יחסים..
  5. בהצלחה, היחס לא מספיק גבוה כדי למשוך אנשים שהם לא מהתחום לדעתי..
  6. בהצלחה, בדקתי את ירידת היחסים ואני לא רואה משהו מיוחד. הרוב עם ולנסיה דווקא. נ.ב. - המשחק בשעה 22:00...
  7. כל הכבוד, זה לא פשוט כלל, אבל תמיד כדאי ללכת עם האינטואיציה
  8. בהצלחה, לא יודע לגבי הפוטבול אבל בדנבר הלוואי
  9. לפי היסטוריית התוצאות של זלצבורג, הכיוון שלך על 2 שערים לזלצבורג (לפחות), היה בעצם תקף גם אם מכבי היתה מופיעה בהרכב המלא שלה, בשיא כושרה, כשמאחוריה יציעים מלאי אוהדים דוחפים אותה, ועל הקווים מאמן ענק. תודה ובהצלחה
  10. טור ברמת קושי - 10/10 בהצלחה..
  • צור חדש...