קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Golden Bet

רשומים
  • מספר תכנים

171
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

13 Good

4 עוקבים

קצת על Golden Bet

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. פילדלפיה 76 נגד קליבלנד קבלירס פילי מגיעה אחרי ניצחון מרשים בבית נגד דאלאס. אני מאמין שגם הלילה נראה את אותה פילי הדורסנית גם ללא טוביאס האריס נגד קליבלנד שניצחה אותה במפגש הקודם בקליבלנד היום לדעתי תגיע הנקמה והקאבס יתפרקו לגורמים במשחק הזה. תסמנו פילדלפיה 76 11-
  2. זכור לי שאמרת שלא תהמר יותר בשבת? אשמח לדעת מה השתנה? לגבי ההימור מסכים
  3. דניל מדבדב נגד סטפנוס ציציפאס קרב הילדים המוכשרים. ציציפאס מגיע אחרי ניצחון הירואי נגד נדאל ב5 מערכות מדבדב מגיע אחרי ניצחון חלק נגד רובלב ב3 מערכות. רובלב של לפני הקורונה ידעתי היה נראה אחרת לגמרי אבל כעת כל אחד והכושר שלו ציציפאס עבד קשה גם בתקופה הזאת ורואים את זה מדבדב עם סרבים חזקים ויציבות מהקו האחורי אבל ציציפאס לדעתי ידע להתמודד איתו ומנוחה של יומיים הספיקה לו בכדי להגיע רענן מספיק למשחק הזה. אי לכך ובהתאם לזאת. ציציפאס אולי לא ינצח בסיום אבל לכל הפחות יקח את הליין שניתן לו. אז תסמנו סטפנוס ציציפאס 4.5+
  4. יסססססססססססססס מברוק למי שהצטרף
  5. סביליה נגד בורוסיה דורטמונד הביתיים נראים טוב אין ספק אבל מדובר בליגת האלופות לא ליגה אירופית ולדעתי המפעל הזה עדיין גדול קצת על סביליה אני מאוד בילדים של דורטמונד ובראשם האלנד שינצחו במשחק הזה ויגיעו עם יתרון למשחק הבית שלהם. אז תסמנו
  6. סאן אנטוניו ספרס נגד גולדן סטייט ווריורס הקבוצות נפגשו אתמול ובסיום הספרס ניצחו ב5 הפרש אחרי קרב לא פשוט בכלל. גולדן מגיעה אחרי 2 הפסדים ולעומתה הספרס עם 3 ניצחונות רצופים. הספרס השנה מציגים כדורסל לא רע בכלל אחרי שנים אפורות מאוד. מאמין שגם הלילה הספרס ינצחו את המשחק והפעם בצורה עוד יותר מרשימה.. תסמנו סאן אנטוניו ספרס 1+
  7. ייססססססססס!! ברכות לכל המצטרפים אם היו כאלה כמובן
  8. פיניקס סאנס נגד בוסטון סלטיקס פיניקס מגיעה למשחק בית נוסף אחרי שניצחה את דטרויט. בוסטון מגיעה למשחק חוץ נוסף אחרי ניצחון מרשים על הקליפרס. פיניקס השנה קבוצה חמה ביותר שאף אחת לא תזלזל בה בפלייאוף. אני מאמין שהערב יתווסף ניצחון ביתי נוסף לעונה לפיניקס. תסמנו פיניקס סאנס 3-
  9. בעבר דווקא הלך לא רע אבל גם לי היום יום נפילה
  10. ייסססססס לכל המזלזלים גולדן המפתיעה של השנה בליגה ללא ספק וכפי שאמרתי לא מזמן יש בהם הרבה גם ללא סטף והנה התוצאה! מי שלא מעריך את העבר אין לו עתיד! דונצ'יץ צריך עוד לעבור כמה שיעורים פרטיים אצל סטף קארי. ברכות למצטרפים
  11. דאלאס מאבריקס נגד גולדן סטייט ווריורס גולדן מגיעה אחרי הפסד ביתי לבוסטון. דאלאס חוזרת הביתה אחרי ניצחון באטלנטה. סטף קארי בעונה פשוט פנומנלית (גם לי זה נשמע הזוי ללא ארסנל התותחים שהיו איתו יחד) עם כל הכבוד לילד דונצ'יץ ויש הרבה המלך סטף יראה לו שיש לו עוד הרבה מה ללמוד. תסמנו גולדן סטייט ווריורס 3+
  12. הפועל חיפה נגד הפועל ירושלים מאמין בפתיחה חזקה של החיפאים באמת שהליין למשחק מלא קשה מאוד ואני לא יודע מי תיקח אותו אבל ברבע הראשון אני עם האדומים מחיפה. תסמנו הפועל חיפה 2+
  • צור חדש...