קפוץ אל תוכן

מלך היחסים האולימפי

פורסמו משחקי חצי בכדורגל:ניחוש מדויק כולל הארכה!

לחץ כאן בשביל להמר

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Golden Bet

רשומים
  • מספר תכנים

219
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

16 Good

4 עוקבים

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. תודה רבה גבר לקחתי בגללך!
  2. 2+ לקבוצה זה לא רק לחשוב שיש מצב לניצחון לקבוצה היריבה אלא להגיד בפה מלא שאתה שם כי אתה חושב שהקבוצה היריבה תנצח כי מדובר בפלוס נמוך מאוד שלא מהווה רשת ביטחון מספיק גדולה זה כדורסל לא כדוריד. בהצלחה!
  3. לא סומך על השחקן הזה יותר אם לגעת במשחק הזה אז רק אנדרסון לדעתי. בהצלחה
  4. לא לעניין לעשות דבר כזה הרי זה כמו שתהיה דחייה ויהיה החלפת מגיש. היחסים היו שונים לגמרי ולא בהכרח היינו שולחים במצב כזה. מדובר בהרכב אחר אם יהיו חיסורים מקורונה אז זה משחק אחר לכל דבר ועניין.
  5. טוב שלא העלית מחר חחח בהצלחה
  6. בוקר טוב לכולם איזה משחק מרתק היה לנוווו ברכות לכל מי שהצטרף אלי!
  7. דאלאס מאבריקס נגד לוס אנג'לס קליפרס אואה איזה משחק מצפה לנו הלילה לוקה פשוט לא מפסיק להוכיח כמה שהוא ענק בגיל כלכך צעיר מצעיד לבדו קבוצה שלמה. הקליפרס מוכיחה הרבה אופי עם חזרה מ2 הפסדים בביתה ל2-2 ועכשיו היא חוזרת למקום בו היא הצליחה לנצח בסידרה פעם נוספת בפיגור. אני מאמין שהסדרה הזאת ראויה למשחק 7 ונראה הלילה ניצחון מוחץ נוסף של קוואי וחבריו. תסמנו לוס אנג'לס קליפרס 3- יחס 1.85
  8. גם שלי להלילה נקווה להמשכיות אחרי הטניס בהצלחה לנו!
  9. פורטלנד טרייל בלייזרס נגד דנבר נאגטס משחק שישי בסדרה. אני לא רואה את פורטלנד מוותרת הלילה על הסדרה הזאת. לילארד פאוול ומקולום יתנו את הכל ויהיה משחק 7! סמנו פורטלנד טרייל בלייזרס 5-
  10. פיניקס סאנס נגד לוס אנג'לס לייקרס 2 הקבוצות לוהטות בהחלט. אין חיסורים משמעותיים שידועים לי אני מאמין שהביתיות הערב תיגנב לסאנס על ידי הלייקרס שיראו לכולם שאי אפשר להספיד את האלופה. סמנו לוס אנג'לס לייקרס 2+
  • צור חדש...