קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Golden Bet

רשומים
  • מספר תכנים

197
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

16 Good

4 עוקבים

קצת על Golden Bet

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. לא רואה סיכוי שזה יקרה בהצלחה
  2. תודה יא מלך איזה קאמבק בסיוםם לקחתי בגללך שבוע טוב!
  3. מילווקי באקס נגד ברוקלין נטס ברוקלין פתחה את העונה בסערה ולאחר מכן נכנסה למערבולות. למרות העליות והמורדות הנטס ממוקמים במקום הראשון במזרח. מילווקי מגיעה למשחק אחרי ניצחון בשיקגו שלפניו הפסד לא פחות מהזוי ביוסטון שרק המשיך את החוסר יציבות שלהם. הארדן וקלקסטון עדיין מחוץ לסגל של ברוקלין. יאניס צפוי לשחק במילווקי. מאמין מאוד שאחרי ההפסד לפורטלנד הנטס יגיעו למילווקי להוכיח שהם לא סתם במקום הראשון בטבלה ויעשו את זה בסטייל. תסמנו ברוקלין נטס 3+
  4. שחקן חשוב אבל גם בלעדיו לדעתי יכל להיות צמוד יותר בכל אופן מזל טוב מסי
  5. פרד וטרנט בחוץ חוץ מזה לא ידוע לי על עוד חיסורים
  6. הייתי איתך בנהריה אך במשחק הזה אנחנו הפוכים ידידי שהטוב ביותר יקח👍🏽
  7. ליאונינג נגד ז'ג'אנג גולדן בולס חצי גמר מטורף בין 2 קבוצות שבהחלט עשו חיל העונה. אני מאוד מאמין בגולדן בולס שיקשו במשחק הזה על ליאונינג ואולי גם ינצחו תסמנו ז'ג'אנג גולדן בולס 3+ ביחס 1.85 ויאללה בהצלחה!
  8. ברכות למי שנכנס איתי! תודה למברכים!
  9. העלנו אפילו באותה דקה שיהיה הרבה בהצלחה. לאחרונה יצא לי לכעוס עלייך מאוד ולהוציא את התסכול בצאט אתה לא באמת אשם כמובן אבל ברגע של כעס יוצאות גם שטויות מהפה או על המקלדת. אז מתנצל כמובן אם פגעתי . בהצלחה!
  10. אולימפיה מילאנו נגד באיירן מינכן לא נותר עוד זמן רב למשחק לדעתי באיירן שווה פה משחק צמוד ויכולה גם לנצח לליין יש ערך רב פה תסמנו באיירן מינכן 6+ ביחס 1.85 ויאללה שיהיה בהצלחה
  11. עזוב שוד לאור יום סוגרים הימור באתר 10 דקות לפני שמתחיל ועוד ממשיכים להעלות את היחס.
  • צור חדש...