קפוץ אל תוכן

מלך היחסים האולימפי

פורסמו משחקי רבע בכדורגל:ניחוש מדויק כולל הארכה!

לחץ כאן בשביל להמר

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

הבוס

רשומים
  • מספר תכנים

394
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

19 Good

1 עוקב

הצופים האחרונים בפרופיל

586 צפו בפרופיל
  1. אשדוד ובוריסוב שלחתי הפעם הפוך אח יקר בהצלחה בכל מצב
  2. הפעם איתך שי לא קוטלי קנים הצ’כים למרות היריב העדיף הליין מאמין בו מאוד בהצלחה לשנינו ק
  3. מברוק גדול שי כמו שכתבתי לך נצחון אוסטרלי והליין בספק ברכות מקרה לב ותמשיך כך... עוקב אחריך בקביעות ומשכפל אותך לרוב
  4. סליחה אלעד היקר טעיתי באשכול כל הכבוד ומברוק ענק
  5. מזל טוב ומברוק שי היקר... כמו שכתבתי נצחון אוסטרלי הליין קשה ... כל הכבוד
  6. לכל הפחות .... את הליין ... כתבת שי... לא רואה מצב שאיטליה מנצחת את אוסטרליה ... לגבי הליין עדיין עם האוסטרלים אבל זה כבר ... לא פשוט בהצלחה אח יקר
  7. מסכים איתך וחושב כמוך בהצלחה רבה אחי
  8. גם אני איתך באוסטרליה איתי מעבר לכשרון ולנסיון אני מעריץ את המחוייבות שח האוסטרלים לנבחרת ולדגל ומאמין בהם ואקח בדאבל עם האמריקאים שפעם שלישית גלידה ויביסו את ארגנטינה בהצלחה!!
  9. שוכנעתי ומשכפל בהצלחה רבה
  10. גם אני כמוך חושב פיניקס שהיא בעיני בשיא הכושר בזמן הנכון אבל מסכים בהחלט שהפציעה של יאניס הפכה את הבאקס לקבוצה של חמישה שחקנים על המגרש כשהולידי ומי דלטון משחקים כמו שני סופרסטרים והכדור נע כשכולם נוגעים בו... וכל השחקנים קולעים ... מבחינתי הלואי ויאניס ישחק ... לכן כל כך קשה ההימור הלילה במיוחד אחרי ההצגה של הבאקס נגד אטלנטה... לסיכום איתך בפיניקס עם הרבה חשש וכבוד לבאקס שיכולים לגנוב/ משחק צמוד... את הראשון. בהצלחה
  11. חבר יקר... כש סלובניה מעמידה סגל מפלצתי עם לוקה דונציץ מנצחת 50 הפרש בלי להתאמץ את אנגולה והליין הוא 14-15 לפולין .... סלח לי איך אפשר לדבר על משחק של פוזשן לפה פוזשן לשם ...?? 15 פור וזו דעתך??
  12. מה עובר עליך אחי?? הבטחון שלך באנדר קליפרס הלילה ... אנדי מארי פעמיים שחשבת שהוא זקן סם קיורי כנל... הבן אדם ממליץ ברצינות ואתה מתיחס בזלזול... קצת כבוד ...
  13. המלצה יפה איזי אך הפעם האנרגיות בצד של פיניקס שבעיני תנצח מעבר לליין השביר... בהצלחה חבר
  14. חיפשתי את המשחק במועצה ולא נמצא לצערי... כנראה שהורידו אותו... בהצלחה
  15. מצטרף אליך גורג היה די בשיאו ולא מאמין שיחזור שוב על ההצגה הזו רגי ג’קסון מדהים והוא הברומטר של הקליפרס אבל פיניקס מגוונת ובכושר נפלא בעיקר של בוקר ואני מאמין ב10 לפיניקס בהצלחה לנו
  • צור חדש...