קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

הבוס

רשומים
  • מספר תכנים

345
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

19 Good

1 עוקב

קצת על הבוס

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

435 צפו בפרופיל
  1. גם אני חושב אנדולו המוכשרת העמוקה יותר בדו קטן ... אבל אומר בזהירות ושולח בזהירות ... בהצלחה
  2. מצדיע לך שי... אכן הופתעתי מאוד מברוק תותח
  3. חושב כמוך בעיקר אחרי ההתפרקות המנטלית בנס ציונה וחושב שחולון בפתיחת תקופה רעה מאוד כולל בליגת האלופות וכבר מחכה למשחק מול בורגס בכל ליין לא אקח חולון לי זה ברור
  4. אנחנו חלוקים לחלוטין הפעם ואהיה מופתע מאוד מאוד מאוד מנצחון של קרית אונו ... נדסקס בסיום ... ותמשיך להעניש חבר יקר
  5. שי יקר... משחק קודם רמת השרון הובילה בין 5-7 כל המשחק לבוא ולאמר שנגמר בסוף רק 4 ... לא רציני הרי התוצאה לא הוטלה בספק לאורך כל המשחק ... רמת השרון כקבוצה גם ללא זר משמעותי עדיין גדולה על קרית אונו והיום תסיים את הסיפור לדעתי ... בקרוב ניווכח
  6. חלוק עליך שוב לצערי ... רואה את רמת השרון מנצחת מעל הליין כפי שהיה בשבוע שעבר ... באשדוד מסכים בהחלט ובנס ציונה לא יהיה נס וראש לצ תנצח לדעתי גם מעל הליין שיהיה בהצלחה ותמשיך להעניש
  7. מצטרף אליך למרות הקושי בהצלחה אחי
  8. תודה רבה על הפרגון שי ... נהנה כל פעם מחדש לקרוא ולשכפל המלצות שלך כפי שהמלצתי חזק על זניט ... כשמכבי מגיעה לקלאסיקו היא משחקת בהתאם וכשזה קורה כפי שראית לא כוחות אחי...תמשיך להעניש מספר 1.
  9. לקחתי היום המלצה שלך וזכיתי כאן אני חלוק עליך ולקחתי מכבי ... יתכן ושגיתי בהצלחה למי שהמזל יהיה בחלקו,..תמשיך להעניש אתה הטוב ביותר כאן
  10. חולק עליך איזי היקר לגבי נס ציונה קבוצת עירי האהובה במיוחד עם אנגולה בחוץ אני חזק עם ראשלצ ... עדיין לא יודע סופית
  11. תודה למברכים ו למשכפלים לא ידעתי מה תעשה התקפת מכבי ... אבל ידעתי מניתוח קר של הנתונים שבהגנה לא יהיה אפשר לעצור את זניט לאורך יותר ממחצית ... ושמח שהצליח בריאות וזכיות לכולם
  12. חברים יקרים מעריך ומכבד כל מה שכתבתם! ההימור הזה בוער בי הליין אכן טיפה מרתיע ... ואולימפיאקוס נגד חימקי קורץ בודאי לא פחות ... אני חזק מאוד ויודע כמוכם את כל הנתונים שכתבתם ... בהצלחה למשכפלים חברים
  13. בשישי ב8 בערב רק שמחר ייצא הליין ועדיף לקחת מוקדם שלא יטפס
  • צור חדש...