קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

הבוס

רשומים
  • מספר תכנים

408
  • ביקור אחרון

1 עוקב

הצופים האחרונים בפרופיל

784 צפו בפרופיל
  1. רציתי ב10 נכנסתי עכשיו ב11 מאמין מאוד במכבי למרות שחסר לי מאסה מתחת לסל למעט ריינדולס מקוה שגק כהן יעשה משחק טוב בהצלחה אחי מסכים איתך
  2. קיוויתי שיתחיל הליין ב8-9 אבל מסכים ושותף לניתוח המעולה שלך ... אני לוקח מכבי בסכום גבוה לאחר שנפלתי פעמיים נגדה... מאמין בפתיחה חזקה אני איתך ובהצלחה
  3. איתך אחי לאחר שלקחתי ראשלצ עם הפלוס הנדיב בעיני מאמין שה160 יהיה המחסום היום ובהצלחה לשנינו
  4. חלוק מאוד עליך הפעם איזי... לקחתי ראשלצ בתחושה טובה... בהצלחה
  5. אם לוקומוטיב מנצחת עולה זמנית למקום הראשון מצטרף ומאמין שכך יהיה... חבל שהמועצה ... ראתה את ההמלצה והורידה ל1:50 גם כך שווה בעיני ולוקח ובהצלחה
  6. בהצלחה ... גואבוס גדולות אבל בהחלט הימור סביר... דרבי צפוני ...
  7. פיספסתי את ההמלצה וטוב שאתה חזק איתם נותן בטחון בהצלחה לנו
  8. שאפו על מידע כל כך מקיף ויסודי באמת רמה גבוהה .... מאמין כמוך שפירוק לא יהיה ובמקום שזופי אבדיה מנהל מקצועי יצמח שם דשא .... בהצלחה ותודה על ההשקעה איתי... חתימה טובה🙏
  9. ניצחון בשני שערים מעבר לסביר אחי בהצלחה בכל מקרה
  10. נראה טוב אחי לקחתי ובהצלחה שיהיה לנו
  11. באר שבע איתך חיפה תסתפק בתיקו מכובד מול קבוצה ביתית לא פראיירית ועיקשת בהצלחה אחי
  12. הרבה אומץ לקחת דורטמונד במשחק שעל פניו נראה כמשולש הפלוס 1 אמנם ביחס נמוך יותר פחות מלחיץ בשני תמימי דעים ושיהיה לך המון בהצלחה אח יקר
  13. במועצה אני רואה שעלה ל1.70 ג’ורג’י וזה לא מובן נחכה ללילה... תודה ובהצלחה שמול
  14. המון מזל טוב לאיש המקסים בריאות ברכה ואהבה בחייכם אמן! איתך בהימור בכיף
  15. אשדוד ובוריסוב שלחתי הפעם הפוך אח יקר בהצלחה בכל מצב
  • צור חדש...