קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

הבוס

רשומים
  • מספר תכנים

290
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

12 Good

1 עוקב

קצת על הבוס

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

278 צפו בפרופיל
  1. היות ואני מושקע חזק על פנא ב8 וב10 הפרש ... כשאני מתבסס על כך של חימקי חסרים 5 שחקני רוטציה בהם כל הכוכבים המשמעותיים של הקבוצה ... מתקשה להבין גם אני על מה אתה מתבסס... אבל שהטובה תנצח
  2. מברוק שי!! לא הספקתי לצערי לשכפל בשבת אבל 2/2 בכדוריד ... תותח על...תמשיך כך
  3. שי הפתעת אותי הפעם בכיוון ... אבל ... מאמין בך ושיהיה בהצלחה חבר
  4. מברוק אחי שיכפלתי אותך על עיוור ואחכ ראיתי שבלארוס היתה פיבוריטית ברורה חששתי מאיקס בליין... אבל אתה גדול תודה שי
  5. שכנעת ונכנסתי איתך ... בהצלחה חבר יקר
  6. שיכפלתי בסכום נאה שיהיה בהצלחה לשנינו ולכל המשכפלים...
  7. שי מסיר את הכובע בפניך... הייתי משוכנע בהמשך הרצף של צסקא למרות החיסורים המשמעותיים בשורותיה... מברוק והמשך כך
  8. חברים .. האמת שלא התעדכנתי בכך שקליבורן לא ישחק אמנם חיסור רציני אך אני עדיין עם צסקא ... מעל הליין בהצלחה לכולם
  9. תודה אחי וממליץ מאוד לקחת הפעם
  10. איתך בצסקא ואף העליתי המלצה נוספת ולגבי פילדלפיה בבק טו בק... לא פשוט בהצלחה יחד בצסקא ולך גם בפילי...איזי יקר
  11. חברים ... רואה ערך רב בהימור הזה... רצף של 13 נצחונות רצופים אמור להימשך ... הליין אותי לא מרתיע ... הרוסים בכושר שיא .. הקבוצה הטובה ביותר כרגע ביורוליג... ולאחר ש בסקוניה מפסידה לאלבה ברלין החסרה כל כך ... אני חש בטחון רב בהימור הזה ... בהצלחה למשכפלים ורק זכיות ... אמן.
  12. סליחה ... בסקוניה שהפסידה לאלבה ברלין כמובן
  • צור חדש...