קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

הבוס

רשומים
  • מספר תכנים

18
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

0

1 עוקב

קצת על הבוס

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. קשה ללכת נגד הרזומה שלך... שי... אבל ... לחולון מלבד האוול אין משחק פנים ... וזה יתרון גדול לירושלים ... קלעים מצויינים ל3 יש גם לירושלמים.... צופה לנצחון של ירושלים ... לגבי ההפרש ... 5-10 לדעתי...
  2. חושב הפוך ממך שי... וכאחד שמכיר את נס ציונה מקרוב מבפנים ... אופתע מאוד ולכן המלצתי על אילת ... למרות החסרון המשמעותי של שולדברנד... 😇 אגב רואה ערך בנצחון של מכבי חיפה מעל 4 נקודות מה דעתך??
  3. בהצלחה למשכפלים כמובן .. טעות מקלדת 🙏
  4. מכיר את נס ציונה מקרוב... העסק לא נראה טוב...כרגע... נחלשו מאוד לעומת העונה החולפת קררה ואבו בחוץ .... חושב שההימור ... יתפס ... בהצלחה למשכילים 😎😎🏆
  5. הפועל אילת( 5-) עירוני נס ציונה. הסימון 1. הפועל אילת מנצחת מסורתית את נס ציונה... וגם עשתה זאת בגביע ווינר לפני כחודש...נס ציונה עדיין לא מחוברת וגם הזרים לא מספיק איכותיים . חסרונו של שולדברנד אמנם משמעותי ... אך אילת בבית מוכשרת יותר ומאמין בדו ספרתי . סמנו 1111
  6. נהריה הערב עדיין ללא דומיניק ווטרס. ... מה שמחזק גם בעיני את ההימור הסולידי על חיפה בהצלחה🏆🏆
  7. איקס שקורע את הלב ... ריבאונד אחרי עונשין היה מוביל לקליעות עונשין שהיו משיגות את הליין לא יאמן איקס
  8. תודההה ובהצלחה למשכפלים🏆🏆ללכת נגד המעניש ולנצח ... לא פשוט אך אני חזק בהימור הזה
  9. אני מאוד חזק עם ההימור הזה מכבי בינתיים יום בסל ויום בסל.... חלשים ... ודרוש שינוי קיצוני מדי שלא יעשה ביומייםקביומיים
  10. שי היקר. למדתי לא לחלוק עליך... פנא בכושר גרוע ברסה שיכנעה מאוד גם ללא מירוטיץ ... וניצחה יריבה קשה מאוד בדמות ולנסיה... וואלה הפתעת אותי הפעם מאוד... בהצלחה 😇..
  11. תודה לכם על התגובות ... זו המלצה ראשונה שלי ומקווה שאביא זכיות לכולם🙏🙏
  12. אולימפיאקוס 3-... מכבי תל אביב סימון 111 חזק.... מכבי הראתה במשחק האחרון רפיסות וניכר עדיין חוסר תיאום לצערנו ... אולימפיאקוס הראתה אופי וחוזק מנטלי כשיצאה מפיגור נגד מילאנו לנצחון מרשים ... היא בכושר טוב יותר ממכבי ולמרות שמכבי לא תוכל לשחק גרוע יותר ... מהמשחק האחרון אני צופה להפרש שיתקרב לדו ספרתי. בהצלחה לכולם ורק זכיות 🏆🏆
  13. גם אני אינני מתרשם מהנצחון של אנדולו בברלין .,, אבל תסכימו איתי שקבוצה מוכשרת ששוברת רצף הפסדים בנצחון חוץ מוחץ גם על קונוסים ... יתכן והמומנטום החיובי מתחיל אצלה ... לכן הימור די לא פשוט,,.
  14. מוריד הכובע בפניך ... על הפגיעה די כרגיל🏆.... ואם ראית מספר שניות לסיום 3 לפנר ואז שלשה של צסקא.... ואחכ החטאה לשלשה של פנר... ממש רולטה... רוסית.... אבל ... אם תוצאות קשה להתווכח אז שוב שאפו🙏🏆🏆
  • צור חדש...