קפוץ אל תוכן

מלך היחסים האולימפי

פורסמו משחקי רבע בכדורגל:ניחוש מדויק כולל הארכה!

לחץ כאן בשביל להמר

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

זוקו11

רשומים
  • מספר תכנים

26
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

1

1 עוקב

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. הימור כדורגל ליגה אוסטרלית בריסביין נגד מקארתור סימון 1 ביחס של 1.60 קבוצת הבית בריסביין נמצאת בכושר נהדר והקבוצה כובשת בשלושה המשחקים האחרונים שלה 10 שערים לפי הערכת שלי ניצחון
  2. הימור כדורגל (ללא הארכות) איסלנד נגד דנמרק סימון 2 יחס 1.55 כפי שערכתי את המשחק אני צופה ניצחון של דנמרק שבאה אחרי משחק ידידות נגד איי פארו בניצחון 4-0 שעשתה משחק הכנה לקראת משחק חשוב שלא תרצה לסיים את דרכה ללא שלוש נקודות אחרי הניצחון של אנגליה על בלגיה אני צופה פה ניצחון דחוק של דנמרק שתתן לעצמה אוויר להמשך..
  3. הימור כדורגל (ללא הארכות) פינלנד נגד בולגריה סימון אחד יחס 1.55 שעה 19:00 תחילת המשחק כפי שבדקתי בולגריה שיחקה לפני שלושה ימים משחק מאוד חשוב מול הונגריה שבו הפסידה 3-1 במשחק שלא הרשימה בכלל ונמצאת בכושר לא טוב אם ניצחון בודד בעשרה משחקים אחרונים מנגד עומדת נבחרת פינלנד שכדי לשים לב אליה נבחרת שמראה כדורגל טוב מזה שנים שלא ידענו על הנבחרת ויש לה שחקנים מאוד מרשימים בדמותו של החלוץ טימו פוקי שרק שנה שעברה סיים בפרמייר ליג אם 11 שערים עוד אפשר למצוא את באמצע המגרש את גלן קאמרה שחקן מדהים לדעתי שצריך לנקות את האמצע מבלי בעיה יותר מידיי מול הבולגרים ... בהצלחה לכולם
  4. הם ניצחו אבל ניתפס האנדר בשערים
  5. הימור כדורגל אנדר/אובר שערים סימון אנדר שערים ספרד נגד שוויץ יחס 1.85 נבחרת ספרד ניצבת למשחק היום לאחר שהיה לה משחק רק לפני שלושה ימים נגד פורטוגל שנגמר בלי שערים (משחק ידידות) ממול עומדת שוויץ שבאה לעשות בונקר בשיטת משחק של 4-4-2 ולא באה להיות בשר תותחים במחזור השעבר פגשה את נבחרת גרמניה במשחק עיקש שנגמר בתוצאה של 1-1 אני לא רואה את שוויץ מתפרקת היום במשחק וזה הסימון להיום בהצלחה לכולם שבוע טוב ומבורך !
  • צור חדש...