קפוץ אל תוכן

Ronaldinho10

רשומים
  • מספר תכנים

52
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

6

קצת על Ronaldinho10

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. קליארי מארחת את ספאל - שעה 16:00 קליארי מדורגת במקום ה-7, היא בתקופה טובה ללא הפסד בששת המשחקים האחרונים כולל תיקו באולימפיקו נגד רומא וניצחון במגרש הקשה בסאן פאולו נגד נאפולי. ספאל מדורגת במקום ה-17 עם 0 נקודות ו-0 שערים בשלושת משחקי החוץ שלה העונה נגד יובה, בולוניה וססואולו. בחמשת המפגשים האחרונים קליארי עם 4 נצחונות ועוד משחק שהסתיים בתיקו. היחס כרגע עומד על 1.8 לאחר שכבר היה אתמול 1.85 אני מאמין שהיחס עוד ירד עד המשחק לכן כדאי לנצל. תוצאה משוערת 2-0 למארחים. בהצלחה וחג שמח!
  2. שלום אנשים יקרים, סינגל מומלץ ביחס משתלם: סה"כ שערים ישראל מול לטביה 4+ ביחס 1.95 בהצלחה
  3. בהצלחה תותח! מכבי תא קשה לדעתי מקסימום ינצחו בשער. איתך x בסכנין ואשקלון בשער, לקחתי לטופס שלי תודה
  4. שלום לכולם! היום אני רוצה להמליץ לכם על משחק שתפס לי מאוד את העין: מילאן נגד נאפולי מילאן מארחת היום את נאפולי למשחק מאוד מעניין, מילאן לאחרונה לא מרשימה עם שתי תוצאות תיקו בבית נגד סוסואלו ונגד אינטר (את האמת הייתי במשחק ואינטר הייתה מסוכנת ושלטה לאורך כל המשחק). למשחק היום יחסרו לה שחקנים מאוד משמעותיים בונוצ'י, רומאנולי וקונטי שהם כולם שחקני הגנה בעוד שני הראשונים הבלמים הקבועים. מילאן עוד נלחמת על מקום בליגה האירופית וליגת האלופות. מנגד נאפולי קבוצה טובה שנלחמת על האליפות עם יובנטוס נמצאת בתקופה סבירה עם נצחונות בית ותיקו בחוץ מול סוסואלו. היחס על נאפולי תפס לי את העין עוד לפני שראיתי את החיסורים במילאן, ולאחר מכן אני די בטוח שנראה פה ניצחון חוץ יקר של נאפולי. מי שמהמר ברשת מומלץ: נאפולי ישיר, נאפולי כפול, נאפולי תיקו אין הימור בווינר ניצחון ישיר של נאפולי ברמת ביטחון גבוהה. בהצלחה לכולם!
  • צור חדש...