קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

abc123

רשומים
  • מספר תכנים

128
מוניטין הקהילה

7

1 עוקב

קצת על abc123

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

407 צפו בפרופיל
  1. משחק ראשון רות'רהאם - קובנטרי משחק 185 סימון 1 מעל/מתחת שערים, תוצאת סיום (ללא הארכות) מעל 2.5 שערים משחק שני מנצ'סטר יונייטד - גרנאדה משחק 227 סימון 1 מעל/מתחת נבדלים, תוצאת סיום (ללא הארכות) מעל 3.5 נבדלים
  2. בעולם הליין כבר עולה לכיוון 8- ויהיה 8.5- כשבווינר עדיין 7- אני חושב שיש ערך לשלוח על בסיס השינוי בליינים בוuגאס וגם מהסיבה שבעיתuנות המקומית בברוקלין ציטטו את המאמן נאש שאומר שהוא מחכה למפגש האמיתי ביניהם אי שם ביוני בפלייאוף בגמר האזורי, גם חלק מהשחקנים התבטאו בנושא שהיה אמור להיות להם יופ חופשי אתמול אך שיחקו את המשחק הדחוי נגד שארלוט - אני משחק כאן פילדלפיה 7- בהצלחה
  3. הליגה בטיוואן סל יש משחק צמרת מאד מעניין ולדעתי כדאי לשים לב לקבוצה שמובילה את הטבלה שם בביטחון מלא מאזן של 0-20 עם עליונות מוחלטת ביותר טיוואן ביר היום הם משחקים נגד יולון ומקבלים שם 5.5+ לא מובן למה - מבחינתי טייוואן 5.5+ זה הסימון
  4. אחר הצהריים טובים לכולם היום בשעה 17:15 יהיה משחק שלדעתי יסתיים בשוויון וחלוקת נקודות בין סביליה לברצלונה, שתיהן בצמרת הגבוהה בליגה הספרדית והכיוון הוא חלוקת נקודות בין 2 הקבוצות היחסים בעולם יורדים לכיוון התיקו (יחס גבוה מאד על ברצלונה 2.40 מרמז שהם לא ינצחו) מה שמשאיר את הסימון כאן על X כי אני לא חושב שסביליה תנצח, יהיה משחק שקול ורדום - 90 דקות משעממות עם X בסיומו
  5. ערב טוב, כדורסל מליגה לאומית הערב בשעה 20:30 אליצור נתניה-אליצור קרית אתא 1+ הסימון הוא: קרית אתא +1 בהצלחה לכולם - המשחק מופיע כסינגל בווינר לשליחה בתחנות ובאתר של המועצה
  6. שלחתי לך הודעה פרטית
  7. המשחק ב 12:00 במסגרת הליגה הטורקית בכדורסל הבדלי הרמות ברורים כאן ולא צריך לפחד לקחת ליינים כאלה הביתית תביס כאן את האורמנספר הסימון 1 גלאטסראיי תנצח לדעתי בהפרש גבוה בהצלחה לכולם
  8. כוכב עלה ל 3+ בווינר , פנר זה הצד הנכון
  9. תצליח - נראה שאני יילך על הטורקים איתך מפחד לשחק נגד צסקא
  10. אגב לצורך סינגל להשקעה - מה המשחק שאתה יותר בטוח בו כרגע ? כשהליין 3+ בצסקא אין ערך עכשיו נכון ?
  11. בהצלחה אלעד, כל הכבוד שהספקת לקחת ב 5+ נגד צסקא כי כבר 3+ בעולם לגבי פנר הקבוצה חלשה אבל מולה גם קבוצה יותר חלשה נראה שזה הכיוון הנכון בהצלחה רבה
  12. הפעם יש 2 קבוצות גרועות שהעפילו לוויילדקארד עם מאזנים שליליים כשהאחרונה וושינגטון הצליחה במשחק יום שני להשתחל למשחקים עם ניצחון 14-20 על פילדלפיה, מבט על כל היחסים לזכייה בסופרבול מאד מעניין - בהמשך השבוע אתן סקירה על כל קבוצה וסיכוייה
  • צור חדש...