קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

shimi75

רשומים
  • מספר תכנים

55
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

1

קצת על shimi75

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. ברכות למי שלקח נתפס בקל שבת שלום ומבורך
  2. ליגה אוסטרלית אומנם בריסביין בולטס עדיפה מניו זילנד אים מיסתכלים בטבלה ,כמות הניצחונות שלה כפול משל ניו זילנד ,ומה עוד שניו זילנד באה בתקופה ממש לא טובה ,ונכון לפי ההיגיון ללכת על קבוצת החוץ ,אבל למרות זאת אים קוראים נכון את הליין שניפתח מינוס 1.5 על קבוצת הבית החלשה יותר ,שזה ניראה ההפך מהטבלה ומהיכולת,ואני הולך בלב שלם עליה.בהצלחה ושבת מבורכת לכולם
  3. שעה 16:30 שתי קבוצות התקפיות בליגה הגרמנית,עים חלוצים טובים בשתי ההתקפות,שתיהן יניבו משחק קיצבי עים שערים כמו שהן יודעות .היחס הווינר התחיל ב 1.75 על 4+ שערים וכרגע עומד על 1.6.מה עוד שבמישחקים ביניהם המשחקים מסתיימים בתוצאות גבוהות ובעיקר כאשר דורטמונד המארחת כמו היום . בהצלחה לכולם ושבת מבורכת
  4. ברכות למי שהימר הפועל ,ניתפס בקלות הסינגל ברוך השם
  5. שעה 19:30 משחק אש מצפה לנו באולם הביתי של הפועל ת''א שתארח את באר שבע . הפועל ת''א תשחק לעיני הקהל שלה בבית שבמישחק סופר חשוב יתן לה את הדחיפה והכוח לקחת את הניצחון היום ולצאת מהתקופה הזוועתית שהיא נמצאת בו של 7 הפסדים רצופים ,כאשר בתווך גם חידשה הרכב ולמרות זאת עדין זה לא עזר .הפועל ת''א היום לא יכולה להרשות לעצמה עוד הפסד ,נגד באר שבע שאומנם מצוייה בתקופה נהדרת ובמקום השישי ,אבל בלי לחץ על כתפיה ,שאומנם זה יכול לעזור לה היום ,אבל לדעתי הרצון העז היום של הפועל ת''א פלוס הידיעה שאחרי המישחק היום הפועל ת''א יוצאת ל 2 מישחקים ממש קשים בחוץ נגד הפועל י-ם ונגד הפועל אילת שבהם יהיה לה הרב
  6. שעה 19:30 סינגל ביחס 1.95 משחק השלמה בליגה הגרמנית ארמניה בילפלד המארחת נמצאת במעמקי התחתית ,וההזדמנות שלה לקחת נקודות זה היום נגד וורדר ,כי אחרי המשחק הזה בילפלד ניכנסת למשחקים קשים מאוד ,ככה שהיום היא תשחק על מנת להבקיע ולנצח וליתקרב לוורדר ברמן בטבלה ,ונגד קבוצה כמו וורדר שרוב יחס השערים שלה הוא מחוץ לביתה ,אני צופה ללפחות 3 שערים שיגיעו משתי הקבוצות וביחס ממש טוב לליגה הגרמנית שאף היא מייצרת בכללי המון שערים .האובר 2.5 הוא גם מופיע כסינגל. בהצלחה לכולם
  7. ליגה בלגית שעה 21:45 יופן השנה קבוצת אוברים טובה מאוד בביתה(למרות כל הפסדיה בבית),מארחת היום את אנדרלכט שהיא קבוצת אוברים דווקא במישחקי החוץ ,ושבאה אחרי 2 הפסדים רצופים שכבשה בהם רק גול אחד ,תבוא היום למגרשה של יופן על מנת לקחת 3 נקודות ולחזור לעצמה במגרש לא קשה שבו הקבוצה הביתית מפגינה בו חולשה מתחילת הליגה .צפוי משחק שאנדרלכט תיתן בו את התון ביחד עים כיבוש שערים . יחס טוב של 1.65 על האובר 2.5 בהצלחה ושבת שלום ומבורך לכולם
  8. יחס 1.8 שעה 19:00 כששתי הקבוצות ניפגשות ברוב המיקרים ניגמרים המישחקים ביניהם בתוצאות מרובות שערים .מיינץ קבוצת אוברים מעולה ,קבוצה שסופגת המון וכובשת לא מעט ,ובעיקר במישחקים בביתה אני אוהב לקחת אותה באובר .היום נגד קבוצה שגם היא כובשת וסופגת לא מעט ,אני צופה לשערים ,מה עוד שמדובר בליגה הגרמנית שידועה בכמויות השערים ,אני הולך על האובר 3.5 בווינר בהצלחה לכולם
  9. הלוואי ותיתפוס .אבל במצב כזה שהוא ממש ליין חשוד ,הייתי בלי לחשוב הולך דווקא לצד של הליין וזה על טוקיו או שביכלל לא ליגוע ,כי כאשר הקבוצה הפסידה פעם קודמת ,והאמת ההפסד היה רק בפנדל ,ועכשיו הליין עליה ממש נמוך וזה למרות ההפסד שלה ,אז לדעתי היחס מראה לך חד וחלק ללכת על ניצחון שלה ,ועוד אין פה עינין של בית וחוץ ,אז ביכלל .. בכל זאת הלוואי שיתפס לך הליין ורק הצלחה
  10. יחס 2 מישחק מהליגה הגרמנית שידועה כמעולה לאוברים בשערים .שתי קבוצות שכאשר ניפגשות הן מסיימות עים שערים .הופנהיים קבוצת שערים טובה .לעומתה וולפסבורג השנה ממש לא וגם מסיימת כימעט את כל מישחקיה בתיקו ,אבל למרות זאת נתנו יחס נמוך לאובר 2.5 וגם לאובר 3.5 ,כי הצפי פה הוא לשערים .לדעתי וולפסבורג מעומדת בביתה היום לנצח והיא כמובן תעשה זאת על ידי כיבוש שערים נגד קבוצה שנותנת לשחק שעה 16:30 בהצלחה לכולם
  11. יחס 1.65 ליגה בלגית שעה 20:00 ליגה שמאופיינת באוברים לובן ואופן 2 קבוצות שטובות באוברים בדרך כלל .לובן בעיקר בבית עושה תוצאות גבוהות ,ולדעתי האוברים מאתמול בליגה הבלגית ימשיכו גם היום למישחק הזה וביחס טוב בהצלחה לכולם
  12. מברוק ,יפה מאוד אני יסתפקתי באובר 2.5 סינגל.ברכה
  • צור חדש...