קפוץ אל תוכן

מלך היחסים האולימפי

פורסמו משחקי רבע בכדורגל:ניחוש מדויק כולל הארכה!

לחץ כאן בשביל להמר

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Robio

רשומים
  • מספר תכנים

25
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

4

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. מה יבוא להילחם אחי זה עד גיל 23 ולא משחק משהו סך הכול ידידות זה לא משחק לרדת או לעלות ליגה אחי אבל שיהיה לך בהצלחה
  2. מסוכן ללכת במשחקים של זלצבורג אנדר שערים
  3. אח שלי פילי פתחה את המשחק עד המחצית בתבוסה קשה 22 הפרש במחצית הם נרדמו חשבו שהמשחק בידיים שלהם ואז הגיע רבע רבעי ואטלנטה פירקו אותם היום זה יהיה משחק שומה לחלוטין היום הם יבואו מוכנים ולא ינצחו יביסו על תטעה הם לא באותו ליגה שיה לת בהצלחה אני עם פילי חזק מאוד שבת שלום
  4. עם אני לא טועה זה בבית של מלבורן ולא משחקים בחוץ
  5. אחי לפני שאתה ממליץ מציע לך לבדוק טוב הפליאוף התחיל 1/0 בסידרה אחרי 28 הפרש לצומת לבייך
  6. שי שיהיה בהצלחה אבל אני חושב שהיום נסגר ותם הסיפור של רמת גן הם את שלהם עשו אבל זה רק מחשבה שלי
  7. וגם טטום שהוא השחקן הכי חשוב בבוסטון לא משחק לא לשכוח משחק מוקש על פניו נראה תבוסה של בוסטון על אוקלאומה אבל אני מריח הפתעה ולא פוסל ניצחון של אוקלאומה בכול אופן בהצלחה לכולם ואני מקווה שאני טועה למרות התבוסות שאוקלאומה מקבלת כול לילה שיהיה לכולם בהצלחה ולילה טוב
  8. היכן מתקיים המשחק בצרפת
  9. צודק 100 אחוז בגלל שיש להם מונופול הם מרשים לעצמם לעשות מה הם רוצים יש המלצה של ממליץ אש ישר הם מורדים את היחס באמת לא להמר גם על כדורסל 1/6 1.7 רמאים הכי גדולים איפה שמעתם שיוצא תיקו אתה מפסיד אין מקום בעולם גנבים שפלים
  10. למה כי ליינרד בספק למשחק בגלל זה ואולי יצא הודעה שהוא לא משחק סופי צריך לבדוק לעומק
  11. רק להגיד לך שהלחין התחיל מינוס 8 ירד ל4 או פצועים או מביא מנוחה לשחקנים בהצלחה
  12. אח שלי עם אתה הולך חזק על אובר לא עדיף גול ראשון צרפת עד דקה 15 עם יחס מפנק חומר למחשבה בהצלחה
  13. התכוונת לניצחון בית ולא חוץ הם משחקים בבית
  • צור חדש...