קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Robio

רשומים
  • מספר תכנים

16
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

3

קצת על Robio

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. למה כי ליינרד בספק למשחק בגלל זה ואולי יצא הודעה שהוא לא משחק סופי צריך לבדוק לעומק
  2. רק להגיד לך שהלחין התחיל מינוס 8 ירד ל4 או פצועים או מביא מנוחה לשחקנים בהצלחה
  3. אח שלי עם אתה הולך חזק על אובר לא עדיף גול ראשון צרפת עד דקה 15 עם יחס מפנק חומר למחשבה בהצלחה
  4. התכוונת לניצחון בית ולא חוץ הם משחקים בבית
  5. זכור לך לא אוב אחי זה היה מזמן והוא היה בתקופה לא טובה אז הוא אמר אני שישי שבת פורש למה תמיד לעקוץ מה יוצא לכם מזה זה ההמלצה מתאים לך תיקח לא תמשיך הלאה תפסיקו תמיד לעקוץ אנשים אין 100 אחוז בהימורים שבת שלום
  6. רק שכחת לציין שיש להם הרבה פצועים והליין רק יכול לעלות ולא לרדת בהצלחה רבה חבר ושבת שלום
  7. אני חושב ראסל לא משחק וזה משמעותי דלאס נראה לי היום יתפוצצו על מינסוטה זה רק חשיבה שלי בהצלחה
  8. בדקת את הפצועים אחי כי אני חושב שהם באים עם הרכב חסר מאוד
  9. את האמת אחי אחד החזקים השלישיה הזאת בהצלחה רבה אהבתי
  10. אח שלי אני לא מחפש תשומת לב אני לא ממליץ בכלל אז אין לי מה לחפש צומי הבנת ילדון הזיכוים שתתפוס טפסים כמו שאתה שולח זה אחד ל10 שיהיה לך בהצלחה פה נגמר בימנו הדו שיח שבת שלום אחי ובהצלחה עוד פעם זה רק לטובתך
  11. אחי אני לא ילד כפול מהגיל שלך אני כבר שנים עוכב אחרי הפורום היה לך תקופה יפה שלא היה כדורגל היה כדורגל דיגים והלך לך טוב שמור על עצמך זה רק המלצה שיהיה לך שבת שלום ובהצלחה
  12. בקצב שלך הם עוד יפרקו אותך כול טופס שלך יפרק את המועצה צא מהחלום שלך אחי אתה שולח טפסים שאלוהים יודע מאיפה אתה מביא את המשחקים האלו שיהיה לת בהצלחה ומאחל לך שתרד לקרקע ומהר שבת שלום
  13. אילן רק לידיעתך ולכולם יוקיץ בספק ועם הוא לא ישחק הם יובסו צריך לבדוק טוב עם הוא משחק
  • צור חדש...