קפוץ אל תוכן

מלך היחסים האולימפי

פורסמו משחקי רבע בכדורגל:ניחוש מדויק כולל הארכה!

לחץ כאן בשביל להמר

 

 

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

איזי

ממליץ הפורום
 • מספר תכנים

  3,252
 • תאריך הצטרפות

 • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

305 Excellent

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

 1. אוסטרליה מדורגת במקום השני של פיב"א בדירוג העולמי אחרי ארצות הברית. נראה כמו הסימון הנכון להיום אוסטרליה מעל 4 בהצלחה ידידי
 2. סך הכל קרנות (9-11) הפועל באר שבע - ארדה קארדזאלי - 1 (יחס: 1.85) המשחק הראשון בין השניים יסתיים עם 6 קרנות - קרן אחת לבאר שבע, ועוד 5 קרנות לארדה קארדזאלי. ארדה משחקת בחוץ הערב, מאמין שהיא תתקשה להגיע למצבים, מה שיוביל למעט קרנות מצידה, ובלי קשר לכך היא מגיעה כאנדרדוג. מעריך שגם הפעם נראה משחק עם מעט קרנות, ולכן הסימון הוא קרנות 1.
 3. המשחקים לפני סלובניה היו משחקי ידידות. לא יודע עד כמה הנבחרות מייחסות לזה חשיבות, קשה מאוד לשפוט על פי זה. עכשיו זה הדבר האמיתי, הנבחרות באות עם הרבה יותר מוטיבציה בפן המנטלי
 4. בדיוק. ארגטינה נבחרת מוכשרת, ושיחקה דווקא טוב מול סלובניה, אבל לוקה היה בלתי ניתן לעצירה. יש הרבה כשרון בנבחרת שעדיין לא בא לידי ביטוי במשחקים האולימפיים, והיום לדעתי ארגטינה תציג יכולת טובה יותר. מה גם שהפלוס כבר הספיק לרדת ל- 8.
 5. ספרד - ארגטינה (9+) - 2 לאחר שסיימה עם מדליית ארד במשחקי ריו 2016, ומדליית כסף בשנים 2012 ו-2008, ספרד מוגדרת שוב כמועמדת למדליה בקיץ הקרוב בטוקיו, ופתחה את המשחקים האולימפיים ברגל ימין עם ניצחון על יפן. ארגנטינה מנגד חזרה הקיץ לבמה האולימפית תחת המאמן סרחיו הרננדז, שאימן את הנבחרת באולימפיאדת לונדון 2008 ו-2016. את הקבוצה מובילים שלישיית שחקני NBA - פקונדו קמפאצו, גבריאל דק, ולוקה וילדוזה, שחתם בניו יורק ניקס במאי האחרון. הנבחרת מדורגת כיום במקום הרביעי בדירוג העולמי של פיב"א. ארגרטינה פתחה את המשחקים האולימפיים עם הפסד לסלובניה, ומחפשת ניצחון ראשון בטורניר. ספרד אמנם פייבוריטים ברורים לניצחון כאן, אבל לדעתי ארגנטינה נבחרת מוכשרת והיא יכולה לעמוד בליין, ולכן אני איתם והפלוס 9.
×
×
 • צור חדש...