קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

דרור12

רשומים
  • מספר תכנים

176
  • ביקור אחרון

1 עוקב

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. מסכים איתך עם כול הכבוד ל קזאן ברצלונה זה ברצלונה
  2. יפה מאוד אביאל היום זה היגמר 10 ומעלה למכבי
  3. אז ככה אטלנטה הוקס פוגשת את מיאמי לדעתי ההוקס ינצחו תמישחק בבית כולנו יודעים למה ההוקס מסוגלים שנה שעברה עם אותו סגל שחקנים הם הראו לנו הם מקום 12 ועם הם רוצים לחשוב כל פלאיוף הם צרכים להיתעורר ומהר לדעתי היום ינצחו מעל 2 נקדות בהצלחה אטלנטה הוקס מינוס 2 1.75
  4. מסכים ב 100 אחוז שיהיה בבצלחה לנו
  5. בהצלחה אחי שים תפילין על הראש בזמן המישחק למה עם קרי תופס יום ותומפסון זה בעיה אבל הלוואי הלוואי שתיקח עוקב אחרייך הרבה ואתה טוב תצליח
  6. מברוק לנו ניתפס לפי הספר
  7. לדעתי אתה צודק אבל חבל בישבילך כי כול נקודה חשובה במישחק הזה זה לא סודר שכול המדינה תישלח היום באלפים מכבי יהפלוס יעבור בקלילות למונאקו אז חבל שלה המתנתה אבל בהחחט הימור הגיוני מאוד ואני איתך בהימור דרך אגב רק מחכה שהפלוס יעבור צד עוד נתון יפה למישחק הזה המישחק האחרון במסגרת הירולינג שמונאקו ניצחה בבית היה ב 12 בנובמבר ומאז הפסידה 3 מישחקי בית בירולינג אז היום היא תחזיר לעצמה ולאוהדים שלה ניצחון מתוק על חשבון מכבי הכו חלשים שלנו ועידן יאניס יסתיים
  8. בהצלחה רועי רק הערב אני הפוך מימך שהטובה ביותר תנצח בהצלחה
  9. הפתעתה אותי רועי חשבתי תילך עם אורלינס אני איתם שיהיה לך אבל בהצלחה רבה
  10. צודק ב 100 אחוז לא מבין מה המשיכה על ראדון מה היא הוכיח לכם לי היא הוכיח שהיא כלום ושום דבר ושהיא בדרך הבטוחה ללאומית
  11. רועי מה יותר חזק לדעתך בוסטון או וושי?
  12. ממש לא הליין הוא 4 בגלל ששתי שחקנים מאוד חשובים למערך של צאסקה פצועים שנגליה ומילטינוב
  13. אלבה תנצח בהצלחה בגרמניה היא קבוצה אש ובאסקוניה בחוץ גרועים
  • צור חדש...