קפוץ אל תוכן

טורניר מלך היחסים עונה 10 בפורמט חדש ומאתגר! נושא הרשמה (הטורניר מתחיל בראשון)

הרשמה לחץ כאן (יש מקום רק ל 40 משתתפים)

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Ron

רשומים
 • מספר תכנים

  16
 • תאריך הצטרפות

 • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

0

הצופים האחרונים בפרופיל

346 צפו בפרופיל
 1. ליגה ארגנטינאית - מחזור 7: ניואלס אולד בויז - רוסאריו סנטרל - רוסאריו פתחו את העונה בצורה מזעזעת כשהפסידו במחזור הפתיחה בבית לאלדוסיבי ובחוץ מול חונין, שתי קבוצות חלשות ונחותות ממנה. גם בסודאמריקנה הקבוצה סיימה את דרכה ומצב הרוח בקבוצה לא מבשר טובות. מן הצד השני, ניואלס שסיימה את העונה שעברה במקום האחרון עשתה שינויים בקיץ והעמידה סגל שיכול לתת פייט בליגה העונה, במיוחד בשל היחלשותן של הקבוצות הבכירות במדינה שלא נראות טוב עד כה. לסיכום, צופה שניאולס ימשיכו במגמה החיובית שהם נמצאים בה ויצליחו לגבור על רוסאריו שנמצאים בפורמה רעה מאוד וינצלו זאת כדי להידבק לצמרת. סימון 1 ביחס 1.95 בווינר - 2.25 למהמרי הרשת.
 2. ליגה פרופסיונאל - מחזור 6: ריבר פלייט המאוכזבת פוגשת את ולז שפתחה את העונה לא טוב ונמצאת בכושר רע כאשר גם בביתה אינה מצליחה לנצח יריבות נחותות ממנה. מן הצד השני גם גאז׳ארדו לא יכול להיות מרוצה מהתקופה האחרונה של הקבוצה שלו כאשר הפתיחה בליגה לא הייתה מוצלחת במיוחד והקבוצה הפסידה בבית למניירו בליברטדורס רק לפני 3 ימים, להוסיף לכך שמונטייל המגן המצטיין של הקבוצה נמכר לסביליה לאחר הופעות טובות בקופה ובהחלט אפשר להגיד שריבר משתוקקים לצאת לדרך חדשה של ניצחונות ויציבות. הערב חוזרים למונומונטל ואני בטוח שיעשו את העבודה בבית מול ולז החלשה. ריבר פלייט ניצחון 1.75 בווינר - 1.90 למהמרי הרשת בהצלחה ושבוע טוב!
 3. Ron

  1211729507-20x19 🦁+5

  מסכים בהצלחה
 4. ביל הטופ סקורר של הליגה ושל וושי מקבל מנוחה היום, הזדמנות מצויינת לדני לבוא לידי ביטוי מבחינה התקפית ולהמשיך את הפורמה שהוא נמצא בה. דני אבדיה - מעל 9 נקודות ביחס 1.8 בהצלחה לכולם
 5. איתך. אמנם הליטאים בפורמה אבל הרוסיות בבית לרוב לא מפשלות. בהצלחה
 6. Ron

  Winner2012-20x19 🦊foxy🦊

  שוכפל ישועל👌🏽
×
×
 • צור חדש...