קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Avipty

רשומים
  • מספר תכנים

189
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

7

קצת על Avipty

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. אח שלי אני לא צחקתי וגם רשמתי שאני איתך בהימור כי נאפולי קבוצה הרבה יותר מוכשרת ולא בגלל שזה משחק לזכר מראדונה רומא יפסידו בכוונה
  2. מזל טוב אחי תשמע טופס אמיץ וחוץ מאמין מגיע לך שאפו אתה מבין עניין לפי הסימונים מברוק כפרה
  3. אני איתך בהימור שהן ינצחו כי הם קבוצה יותר מוכשרת אבל להגיד בגלל מראדונה או שרומא ימכרו את המשחק זה משפט של בנאדם שאין לו מושג בשום תחום ובמיוחד לא בספורט יפסידו במיוחד רק בגלל שזה משחק לזכר מראדונה למה הוא עולה לקו הדשא לשחק?! על סמך מה אפשר להגיד כזה דבר ובעוד שהיחס בעולם עומד על פי 2 מה מחלקים כסף במתנה בשביל מראדונה?! פשוט חוסר אחריות להגיד כזה דבר אפשר לתת המלצה על סמך רקע מקצועי אבל לא ככה
  4. אני ישמח לטיפים אחי במיוחד שאני שחקן רשת b365
  5. באמת כולנו הופתענו מהיכולת המזעזעת של מכבי שחקנים אנמים שרואים שלא נותנים את ה200 אחוז שלהם הם לא נלחמים בשביל הסמל כבר שני משחקים שהם משחקים רע לעומת זאת הפועל באה עם אנרגיות עם התלהבות עם טירוף באים להסתכל למכבי בלבן של העיניים ובאמת הרבע האחרון במשחק הראשון התפקשש להם מחוסר ריכוז מינימלי כי הם היו צריכים לנצח ב2 המשחקים ולעלות שלב הם מגיעים למשחק אחרון עם הפציעה של זוסמן ואולי הרחקה של וולבקין אני פשוט רואה את הפועל עוברת את מכבי תל אביב הפותעתי מהיכולת של השחקנים של הפועל באמת שחקנים כישרוניים מאוד עם לב ענק שהכל ביחד הולך להם הפועל קבוצה של התלהבות ו
  6. למרות חוסר התגובות והעניין בפוסטים שלי מקווה שאתה משכפלים 3/3 אחד בוטל מברוק
  7. כמו שאמרתי בדוק ניסיון בכדורגל חשוב מאוד שיחקו לא טוב במשך 90 דק ולמרות זאת ניצחו נטו ניסיון ברכות למשכפלים
  8. אין להם ברירה חייבים לנצח הניסיון יעשה את שלו
  9. הם בין שלושת הקבוצות הטובות בmls פתחו מזעזע את סבב המשחקים הם חייבים ניצחון להישאר סיכוי לעלות שלב אימטר מיאמי זאת העונה הראשונה שלהם עדיין קבוצה חדשה בלי שמות מפוצצים אין להם את הניסיון
  10. עוד כמה דק מתחיל אינטר מיאמי נגד ניו יורק סמנו ניו יורק בדוק
  11. למרות שאין תגובות מקווה שאנשים שיכפלו 2/2 כבר יש נשאר רק פיורנטינה
  • צור חדש...