קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Avipty

רשומים
  • מספר תכנים

199
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

7

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. Avipty

1211729507-20x19 4XNBA

טופס של ארבעה משחקים מאוד מאמין בקבוצות האלו כמו שאלו משחקי פתיחה צריך קצת להיזהר בסכומים אפשר לשחק גם על סינגלים אפשר דאבלים העיקר שמשהו יתפס בהצלחה לכולם נקווה שזה יתפוס
  2. צודק ושחקנים גם מושפעים מנתונים מנטלים עמוק בפנים זה יושב עליהם ש8 שנים לא הצליחו לנצח את יונייטד בבית
  3. סתם נתון משנת 2014 לסטר לא מצליחה לנצח את יונייטד בבית שלהם
  4. לסטר נגד יונייטד משחק קשוח אין ספק עם שערים לכל צד אבל העליונות של יונייטד בפן ההתקפי גדולה יותר מאשר וארדי החלוץ הנהדר של לסטר התלות האין סופית בו קשה אני מאמין מאוד ביכולת התקפית של יונייטד סמנו יונייטד בלי חשש אסטון וילה נגד קריסטל פאלס וילה נהדרים משחקים כדורגל בלי פחד שחקן על שעוד יגיע לרמות הגבוהות באירופה גרייליש הקשר המצויין של הוילה קוסם ואיתו במשחק טוב הם יעברו את פלאס מנגד פאלס קובצה נחמדה חוסר יציבות ומגיעה אחרי 7 שערים שספגה במשחק אחד חוסר ביטחון ישפיע עליהם סמנו אסטון וילה פולהאם - סאופמתטון הבייתים מתחילים להציג טיפה יכולת טובה במשחקים האחרונים אבל מנגד הם מארחים את אחת הקבוצות הטובות והמפתיעות באנגליה עם כדורגל שלא היה מבייש אף קבוצה כדורגל התקפי ולחץ פשוט מדהים סמנו 2 ארסנל נגד צלסי ארסנל בכושר רע מאוד עם סגל פשוט לא טוב צלסי בכושר יותר טוב עם יכולת יותר טובה ובטח ובטח עם המון כישרון בכל עמדה במגרש סמנו צלסי אני אישית שלחתי טופס של 4 משחקים אלו בהצלחה לכולם
  5. אני את האמת גר בחול מהמר ברשת אבל הנה באתר שלהם הוא מופיע
  6. מאמין שינצחו אבל לך תדע השנה הזאת הכל יכול להיות גם יכול להיות 1-1 אני יותר בטוח בגול של קרית שמונה מאשר ניצחון של מכבי
  7. אני יסביר לך משהו ואתה תבין נגד סכנין אתה מגיע כבר מהבית שאתה יודע שאתה צריך לשלוט במשחק ובקצב אז זה שונה נגד מכבי אתה מגיע להתגונן לתת להם לנהל את המשחק ואתה בטקטיקה ועמידה נכונה על המגרש תבונה על מתפרצות מהירות ולכן עם השלישיה הקדמית של קרית שמונה המשחק כזה שיהיו בו מתפרצות מקווה מאוד שאחת מהן תיכנס לשער
  8. אחרי תקופת היעדרות בגלל עניינים אישיים מצאתי לנכון לשתף אותכם עם הימור סופר הגיוני וטעמי הוא הימור מצויין מכבי תל אביב נגד קרית שמונה אני מאמין שמכבי ינצחו אבל זה לא ההימור ההימור שלי הוא שני הקבוצות יביקיעו ביחס 1.7 קרית שמונה עם התקפה טובה זריזה ומהירה ואני מאמין שמתפרצת אחת שלהם הם יבקיעו ההגנה של מכבי חסרת ביטחון כנל השוער מאמין מאוד בהתקפת קרית שמונה אנסה לוסיו מהירים מאוד מומלץ באהבה ובהצלחה לכולם
  9. יונייטד בלי קבאני ומרסייאל לא צינת את זה ככה שבלי חלוץ הם יתקשו מאוד
  10. אח שלי אני לא צחקתי וגם רשמתי שאני איתך בהימור כי נאפולי קבוצה הרבה יותר מוכשרת ולא בגלל שזה משחק לזכר מראדונה רומא יפסידו בכוונה
  11. מזל טוב אחי תשמע טופס אמיץ וחוץ מאמין מגיע לך שאפו אתה מבין עניין לפי הסימונים מברוק כפרה
  12. אני איתך בהימור שהן ינצחו כי הם קבוצה יותר מוכשרת אבל להגיד בגלל מראדונה או שרומא ימכרו את המשחק זה משפט של בנאדם שאין לו מושג בשום תחום ובמיוחד לא בספורט יפסידו במיוחד רק בגלל שזה משחק לזכר מראדונה למה הוא עולה לקו הדשא לשחק?! על סמך מה אפשר להגיד כזה דבר ובעוד שהיחס בעולם עומד על פי 2 מה מחלקים כסף במתנה בשביל מראדונה?! פשוט חוסר אחריות להגיד כזה דבר אפשר לתת המלצה על סמך רקע מקצועי אבל לא ככה
  • צור חדש...