קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

itayz

רשומים
  • מספר תכנים

1,975
  • ביקור אחרון

• ימי ניצחון

1

itayz היה הזוכה היומי באפריל 23 2020

itayz קיבל הרבה לייקים לתוכן!

מוניטין הקהילה

69 Excellent

7 עוקבים

קצת על itayz

הצופים האחרונים בפרופיל

1,067 צפו בפרופיל
  1. שטרסברג השנה קבוצה מצויינת שבהחלט יכולה לקרוא תיגר
  2. המשחק השני הוא גם בצרפת לבלואה נגד לה מאן +5.5 אני עם לה מאן שתעמוד בליין לדעתי הם לא פריירים בכלל ואף אפילו יותר טובים ולבלואה
  3. ליגה צרפתית שטרסבורג +3.5 נגד מונאקו אני עם שטרסבורג +3.5 מונאקו מתחילה להתכונן לקאזן ב27 לחודש לגמר היורקאפ מגיעה היום לשטרסבורג המצוינת לה יש רבע גמר ליגת אלופות ב5.5 שטרסבורב מצויינת השנה בכל המסגרות כאשר מביסה בבית את טורק טלקום,א.אק אתונה בדרך לרבע הגמר אני איתם היום שיעצרו את מונאקו שישמרו קצת על השחקנים לקראת הגמר במשחק שלא ישנה להם את מיקומם
  4. גם לא היה אחי לא טוב! לי היה יותר לא נעים ממה שהיה שלא היה קשור
  5. הפועל חיפה+4 נגד גליל גלבוע גילוי נאות לקחתע גליל -2 ולא חשבתי שיעלה מהר ולמרות זאת חיזקתי והמלצתי גליל-4 עם כל הכבוד לחיפה שמשחקת בבית ובאה אחרי 2 סטירות מנס ציונה היא לא תעצור את גליל לשמור על המקום ה3 גליל יותר איכותית , קבוצתית, ספסל עמוק ונראת נהדר לכן לדעתי גליל היום מעל 4
  6. גואנדונג-8 ווימס וחבריו לא יחפשו משחק שלישי ויכולים להרוג את המשחק ב3 דק מאמין בדו ספרתי שאדונג לא יכולה לעצור את ההתקפה של גואנ משחק 2 חולון נגד ראשון+8 ראשון+8 כמו שנרשם בצט היום ראשון חייבת לתת היום כול טיפת מאמץ ויכולת שיש לה על מנת להתברג בשמיניה הלחץ יכול לשחק לכול כיוון אני בחרתי לפן של ראשון שיעמדו בליין המכובד . חולון לא יקלו ראש במשחק למרות הלוז הצפוף של . ראשון תכפה משחק צמוד .
  7. המשחק השני מתוך ה4 שלקחתי שאני ממליץ עליו הוא ביי.סי.מינסק +3.5 נגד ניזני נובוגוד נובוגוד-3.5 נובו לדעתי איכותית הרבה מעל מינסק עם סגל מקומי נהדר ו2 אמריקאים טובים אני עם נובו -3.5 בהצלחה
  8. ערב טוב יצאתי לצוד כמה מש הערב ש אשמח לשתף אותכם בהימור בין החזקים שלי להיום וורצבורג +8 נגד באמברג. הבחירה שלי באמברג המצויינת וורצבורג נלחמת נגד הירידה בעוד באמברג שמינית רוצה לשפר עמדות. לבאמברג חזרו כמה שחקנים לשחק שהיו בחוץ עקב הקורנה משחק קודם, לבאמברג סגל איכותי שאמור להיות במקום גבוה יותר. אך הצרות מאחוריהם וזה הזמן להמריא באמברג במתכונת הנוכחית שלה צריכה לנצח דו ספרתי היום
  9. מברוק אחי רעננה מראה לכולם שזה לא גמור עד שזה לא גמור
  • צור חדש...