קפוץ אל תוכן

PRiMo

רשומים
  • מספר תכנים

301
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

28 Excellent

קצת על PRiMo

• דרגה
    דירוג משתמש :

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. עלה ל+2 ראשון הבדל של 4 נקודות, משמעותי, אך עדיין חושב חולון
  2. בהצלחה לדעתי יינצחו והפלוס יעבור בהמשך לראשון לציון
  3. הפלוס יעבור לראשון, חולון מנצחים לדעתי ללא קושי
  4. מכבי ראשון לציון-הפועל חולון(+2) 2222 מכבי ראשון לציון לא מרשימה אותי עד כה כאשר הישראלים בלייזר ואריאל וצוברביץ לא בכושר ומאכזבים הזרים של ראשון לציון המילטון בכושר נהדר אך אני צופה לו שייקבל הגנה חזקה מחולון סווינג לפחות אותי מאכזב עד כה וזה לא אותו שחקן שראינו שנה שעברה בבאר שבע, לפחות עד כה. מונרו עד לא נכנס לעיניינים העונה לדעתי ווויליאמס גבוה אך ללא מסה ויהיה לו קשה לדעתי בצבע מול לאטביוס וויליאמס חולון לעומת זאת באים אחרי 3 הפסדים רצופים ב10 ימים 2 באירופה ו1 בליגה בהארכה לגלבוע חולון יתחזקו ב2 ישראלים מהטופ שיש בליגה לקראת המשחק, פניני שחוזר מפציעה ממושכת, והוואל שחקן מעולה הישראלים של חולון לדעתי כמעט ברמה של הישראלים של מכבי תל אביב והפועל ירושלים שמחון, קליין, אוחיון, הרוש, פניני, הוואל הזרים של חולון לא רעים בכלל, (לפחות 3), לאטביוס וויליאמס כוח בצבע, פוסטר גארד מצויין, וריצרדסון קלעי טוב ל3 הסגל העמוק של חולון והעובדה שהם אחרי 3 הפסדים רצופים נותנת לי כאן תוצאה אחת ניצחון של חולון ולזרוק את הפלוס לים. בהצלחה לכולנו
  5. הפועל ירושלים- אאק אתונה סימון 2222 אתונה מעמידים סגל חזק עם שחקנים שכל חובב כדורסל מכיר: קנדיק ריי (מכבי תא עונה שעברה), קית לנגפורד, מאציוליס (ריאל מדריד), סלוטר (ריאל מדריד), מאברואידיס ועוד כמה שחקנים טובים אני חושב שנראה כאן משחק צמוד עם עדיפות קלה ליוונים בהצלחה
  6. משום מה הכיוון של הליין הולך הפוך משחשבתי בכל מקרה אני עם אנדורה
  7. ראשון לציון+4 - אנדורה 2222 אני חושב שלראשון אין כל כך מה למכור מול הספרדים, לדעתי צריך להיות טיול לספרדים, אני מסמן 2 בהצלחה
  8. גם אם ירושלים היו משחקים עם 2 זרים ולא 4 הישראלים של ירושלים זה טימור בלאט זלמנסון נמרוד לוי הזרים ברמה אחרת.. אין מה להשוואת מול אשדוד החלשה שוב אני לא אומר שהפועל תל אביב חזקה, משחק בין 2 קבוצות חלשות כאשר החלשה יותר לדעתי זאת אשדוד אני צופה דו ספרתי להפועל בכל מקרה מאחל לך בהצלחה
  • צור חדש...