קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

PRiMo

רשומים
  • מספר תכנים

502
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

43 Excellent

קצת על PRiMo

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. גלבוע גליל - ראשון לציון+3 סימון 2 אני העברתי ב4, אבל גם ב3 לדעתי יתפס היום ראשון לציון מנצחת בלי הפלוס לדעתי, קבוצה עם זרים מוכשרים, וישראלים מעולים שיהיה בהצלחה לכולם
  2. פרישטרי+11 - פנתינאיקוס 2 לדעתי נראה כאן פירוק בהצלחה לכולם אני לא מעלה תמונה כל אחד שישלח לפי יכולתו כל מי שמשכפל תבדקו את ההימור לפני השליחה שיהיה בהצלחה לכולם
  3. דווקא בגלל שבראון בחוץ קרמר נכנס לסגל לדעתי בראון לא חזר חד מהפציעה וקרמר עדיף ירושלים לא בכושר אמרתי אבל אחרי התקופה הרעה שלה דווקא נראה לי שהיום היא תשחק שונה הדרך שהפסידו להפועל חיפה לא עבר חלק היום נראה הגנה קשוחה של ירושלים
  4. הפועל ירושלים-6 נכון הפועל ירושלים לא בכושר נכון בראון גמר את העונה נכון הרצליה משחקת יפה אבל דווקא בגלל זה , לדעתי דו ספרתי ירושלים, במקום בראון נכנס לסגל קרמר ירושלים תבוא חזק תרצה להחזיר לעצמה את הכבוד וההרתעה בליגה הראש של ירושלים אך ורק בליגה סימו את חלקם באירופה מוקדם מהצפוי לדעתי דו ספרתי כל אחד שישלח לפי יכולתו ולא לשלוח ללא בדיקה שלכם זאת רק המלצה שלי וכל הימור יכול ליפול תיקחו בחשבון הכל.
  5. ברכות למשכפלים
  6. ממורמר אל תגיב לי בפוסט לא חייב לך כלום תודה
  7. חוצפן ממש, מקווה שיעיפו אותך מיפה ואל תגיב לי יותר
  8. שיהיה בהצלחה איתך בחולון, לגבי מכבי תל אביב אין דעה
  9. הפועל חולון-7 חולון הרבה יותר חזקה ממכבי חיפה במיוחד בזרים המוכשרים נכון שלחולון יש משחק בליגת האלופות בשלישי ובחמישי בבלקנית אבל את המשחק הזה אני רואה דו ספרתי קליל בעולם מכבי חיפה מקבלת +9 בווינר הפלוס יעלה ל9-10 בהמשך היום בהצלחה לכולם
  10. יפה שקראת את הליין מוקדם עלה 8 , איתך במכבי בהצלחה
  11. הבעיה שאין לירושלים כלים הערב.. תומאס בראימו קרמר בלאט זלמנסון עדי כהן סבן סגל של 5 וחצי שחקנים בעייה בכדורסל לא התפלא אם חיפה ינצחו בלי הליין בכל אופן אם זה הכיוון הליין של חיפה בירידה ויכול לרדת בעוד נקודה שתיים עדיף לחכות בהצלחה
  12. פיליפ עזב את ירושלים הסגל יתקצר עוד יותר חיפה חזק ביותר בהצלחה
  13. מזעזע לראות הודעה שלך בפוסט שלי שכל אחד ישקיע כרצונו מבקש שלא תגיב לי כאן, תודה.
  • צור חדש...