קפוץ אל תוכן

מלך היחסים האולימפי

פורסמו משחקי רבע בכדורגל:ניחוש מדויק כולל הארכה!

לחץ כאן בשביל להמר

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

PRiMo

רשומים
  • מספר תכנים

512
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

43 Excellent

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. הישראלים חוזרים בהפועל חיפה? שמחון ומשעור
  2. צודק.. ירושלים נראת על הפנים במיוחד שרוב הזרים עזבו
  3. הפועל גלבוע גליל+6 - מכבי תל אביב 1 גלבוע השנה חזקה פגעו יפה בזרים עם תרומה מהישראלים ויש להם עוד על מה להילחם בליגה, בנוסף לזה שניצחו השנה פעמיים את מכבי תל אביב מכבי תל אביב עם הבעיות שלה ברייאנט עזב לNBA דורסי להאנטר רוצים לעזוב בגלל המצב, למרות זה יש למכבי תל אביב סגל מספיק רחב אך משהו שמה לא זורם מספיק השנה האם היום הכל יתחבר למכבי? אולי.. לדעתי נראה כאן ניצחון של הגלבוע ואם לא יש לנו עוד ליין 6 שנקווה שיעזור במידת הצורך. בני הרצליה - מכבי ראשון לציון+6 1 הרצליה רוצה לברוח מהתחתית למכבי חיפה הרצליה היום עולה עם 3 זרים גאדי קלארק ותומאס כאשר פארקס לא בסגל ראשון הקבוצה שהכי סובלת מהתקיפה בעזה 3 שחקנים זרים עזבו מונרו ווילסון ופארגו הסגל של ראשון לציון קצר ולא נראה לי יחזיק יותר ממחצית הסגל של הרצליה להיום: תומאס, קלארק, גאדי, זליקוביץ, היידיגר, קרביץ לוין חנוכי וכדיר הסגל של ראשון לציון להיום: מיצל, גוט, טישמן, אביבי, דוברת, קולשוב ופליישר אני צופה כאן דו ספרתי הרצליאני בהצלחה לכולם.
  4. אני יודע שברשת זה הליין אבל לדעתי נראה כאן מעל 12 וזה ההימור שלי בהצלחה חבר
  5. עירוני נהריה+12 - מכבי ראשון לציון 2 מכבי ראשון לציון באים אחרי שהביסו במחזור שעבר ב30 הפרש את מכבי חיפה ראשון עם 4 זרים איכותיים וישראלים טובים עירוני נהריה החלשה בליגה בפער , תלויים בעיקר ביאנג ובלוסומגיים האחרון נתן את המשחק הטוב ביותר שלו במשחק האחרון 36 נקודות, וזה לא הפריע לנהריה להפסיד ב14 למרות זאת ראשון תשים שמירה חזקה יותר עליהם ואני מאמין שנראה כאן ניצחון קליל של ראשון לציון 20+ נשלח עכשיו ראשון לציון מעל 12 מחר לדעתי יגיע ל15 למרות שאני מאמין שנראה כאן 20+ כל נקודה יכולה להיות חשובה בסוף בהצלחה לכולם
  6. אדלייד-6 אני לא מבין גדול בליגה האוסטרלית אז כל אחד שיעשה את בדיקותיו מהסתכלות קצרה אדלייד ממוקמת במקום ה7 מתוך 9 קבוצות עם מאזן 11 ניצחונות ו16 הפסדים לפני כחודש הפסידו פעמיים לקאיירנס קאיירנס ממוקמת במקום ה9 מתוך 9 במקום האחרון עם מאזן 7 ניצחונות ו19 הפסדים קאיירנס הייתה נשענת על אוליבר האמריקאי שלה שראיתי שב2 משחקים האחרונים לא שותף ולפי הליין גם היום כנראה לא ייטול חלק במשחק אני חושב שנראה כאן ניצחון של 15-20 הפרש לאדלייד , קאיירנס ללא הזר מוגבלת התקפית סמנו 1 אדלייד-6 יחס 1.75 בהצלחה
  7. שלישייה סל ישראלי מכבי תל אביב-7 אחרי ההפסדים האחרונים של מכבי אני חושב שיבואו ברעל לנצח בלי ווילבקין שמשחק בלי חשק ובלי 2 הסנטרים זיזיץ והאנטר אובר 167 בבאר שבע-מכבי אובר 169 בחיפה-ראשון לציון היום יש 4 קבוצות שאוהבות התקפה לדעתי נראה כאן 2 אוברים בהצלחה לכולם
  8. כל הכבוד אלוף, אם תוכל לפרסם בערב שנוכל לשכפל זה יעזור מברוק עם הפירוק של פורטלנד
  9. גלבוע גליל - ראשון לציון+3 סימון 2 אני העברתי ב4, אבל גם ב3 לדעתי יתפס היום ראשון לציון מנצחת בלי הפלוס לדעתי, קבוצה עם זרים מוכשרים, וישראלים מעולים שיהיה בהצלחה לכולם
  10. פרישטרי+11 - פנתינאיקוס 2 לדעתי נראה כאן פירוק בהצלחה לכולם אני לא מעלה תמונה כל אחד שישלח לפי יכולתו כל מי שמשכפל תבדקו את ההימור לפני השליחה שיהיה בהצלחה לכולם
  11. דווקא בגלל שבראון בחוץ קרמר נכנס לסגל לדעתי בראון לא חזר חד מהפציעה וקרמר עדיף ירושלים לא בכושר אמרתי אבל אחרי התקופה הרעה שלה דווקא נראה לי שהיום היא תשחק שונה הדרך שהפסידו להפועל חיפה לא עבר חלק היום נראה הגנה קשוחה של ירושלים
  12. הפועל ירושלים-6 נכון הפועל ירושלים לא בכושר נכון בראון גמר את העונה נכון הרצליה משחקת יפה אבל דווקא בגלל זה , לדעתי דו ספרתי ירושלים, במקום בראון נכנס לסגל קרמר ירושלים תבוא חזק תרצה להחזיר לעצמה את הכבוד וההרתעה בליגה הראש של ירושלים אך ורק בליגה סימו את חלקם באירופה מוקדם מהצפוי לדעתי דו ספרתי כל אחד שישלח לפי יכולתו ולא לשלוח ללא בדיקה שלכם זאת רק המלצה שלי וכל הימור יכול ליפול תיקחו בחשבון הכל.
  13. ברכות למשכפלים
  • צור חדש...