קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

The_winner

רשומים
  • מספר תכנים

20
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

1

הצופים האחרונים בפרופיל

303 צפו בפרופיל
  1. טורקיה הרסו לי את הטופס. אבל הספקתי למלא לפני המשחקים אותה שיטה (עם אוסטריה וישראל ),ועם לטביה במעל שער במקום טורקיה רגילה וב15ש לטור במקום 10. שילמתי 60ש, קיבלתי 240 שח זכיה שזה החזיר עם רווח קטן את הטופס שנכשל ב40 והזוכה ב60שח.
  2. תודה. לא נורא. בהצלחה לנו. רק שאני מנסה לזכות ביותר כסף ביחסים גדולים פ3.
  3. דוגמא של זכיה בשימוש בכפולים עם גיבוי. שולם 40שח. זכיה 163 שח
  4. כאשר איהיה על יד המחשב אעלה טופס לדוגמא שזכה. מספיק טור אחד לתפוס כדי להרוויח יותר פי כמה מהמחיר של כל הטופס
  5. בבקשה תסביר למה. כל הרעיון בטפסים כפולים זה להרוויח יותר. אתה יכול לנסות באתר המועצה פעם אחת ולראות איך זה פועל בפיזור הרבה טורים בטופס אחד
  6. שלום לכולם, אני ממליץ למלא באתר טפסים להיום ביותר מ2 שערים יתרון ו2 שערים בדיוק בטופס אחד כגיבוי (אתר מאפשר כפולים ומשולשים). למשל אני ממליץ : אטסטריה. (2אופציות הנ''ל) ישראל (2 אופציות הנ"ל) טורקיה (ניצחון רגיל)., אז טופס יעלה 40 שקלים עם לשים 10 שקל ..אבל זכיה פוטנציאלית עד 160 - 170 שקלים ולא פחות. בהצלחה.
  7. איזה מזל בפלמיירס..דקה 96 2:1 😁👍
  8. בגלל הקורונה גם פלמיירס יכול להשתבש (1:1 בנתיים)
  9. בשעה 17:00 - ליגה ברזילאית: פלמיירס שווים ניצחון בבית מול אמריקה מיניארו החלשים. ב19:00: שווצריה נגד טורקיה: ניצחון לשווצריה. לטורקים אין סיכוי בכלל. יש להם הפרש שערים קטסטרופלי. כמו גם לצפון מקדוניה אין סיכוי.
  10. איטליה יעשו רוטציה בהרכב. וולשים יעשו בונקר. ניראה כמו תקו היום
  11. לצערינו 0 הפתעות באליפות (מבחינת עולמי)
  12. שמתה תוכנית 5 מ 7, 4 מ 7? כי חיי בטופס של 10ש או יותר לא יתפוס.
  • צור חדש...