Jump to content
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

BORN TO WIN

רשומים
    32
  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. גם אם איכשהו תנצח זה הימור חסר ערך לדעתי ומסוכן מדי יחסית ליחס הנמוך . כי יש כאן את יצר הנקמה מצד פגולה שההפסד עדיין יושב לה בראש. ולרוב במיוחד בטניס קשה מאוד לנצח פעמיים את אותה יריבה במרחק זמן קצר !!
  2. הניצחון/מהפך בשניות האחרונות נגד בלגיה אמור לתת ליפניות דרייב חזק מאוד ומומנטום למשחק הזה . אבל לדעתי זה יחזיק אותן צמודות עד למחצית, ואז בשניה הן ייעצרו ויגמר להן הכח . אני עם הצרפתיות 8 ומעלה בסיום
  3. ליגה סקוטית מחזור פתיחה שעת משחק 22:00 הארטס v סלטיק הארטס חוזרים לליגה הראשונה בסקוטלנד, ואיזה חזרה מחכה להם לא פחות מסלטיק על הפתיחה. ולדעתי אם היו שואלים את השחקנים את מי הם בוחרים משחק ראשון לארח בבייתם אחרי העליה אשתקד, אז רובם היו מצביעים על סלטיק. הקבוצה תבוא בסופר מוטיבציה ודרוכה מהרגיל למשחק הזה, במיוחד שזה חגיגת פתיחה לקהל ולאוהדים שלהם . לפי משחקי טרום העונה ומשחקי גביע הליגה עד כה נראה כי הארטס אכן מוכנה לליגה הבכירה, הקבוצה עם סרייה של ניצחונות תוך כדי הצגת משחק הגנה מעולה כאשר הקבוצה כמעט ולא סופגת גולים. מנגד סלטיק שאיבדה ליריבה העירונית את האליפות עונה שעברה אז נוסף לזה היא פתחה את העונה הזאת רע מאוד בהדחה מפתיעה ממשחקי מוקדמות ליגת האלופות כשהודחה ע"י מידטיילנד הדנית בסיכום שני המשחקים. סלטיק מוכרת לכולנו שולטת בליגה הזו בשנים האחרונות בעיקר בגלל היעדרותה של ריינגרס שטיילה בליגות הנמוכות. אולם הערב מצפה לה משוכה רצינית מאוד בדמותה של הארטס שחוזרת לליגה הזו ותבוא במטרה ברורה לנצח את המשחק הזה. הסימון : הארטס ניצחון ביחס 3.50 בהצלחה !
  4. לא מסכים אחי זה מלכודת בגדול דונגבו הקבוצה האורחת יותר טובה מסיאול, אבל היא נמצאת בעונה חלשה מאוד מה שהביא אותה למקום אחרון. שים לב במשחקים ביניהם למרות הטבלה שסיאול מעליהם במשחקים האחרונים הליין נפתח לטובת דונגבו כאילו סיאול אנדרדוג, אמנם זה נגמר בניצחונות של סיאול עד עכשיו אבל היום זה יהיה לטובת דונגבו אני עם האורחים שינצחו מעל 5 לדעתי
  5. כנראה זה שהאמריקאי הציל 2 נקודות משחק אתמול נותן לו פוש אדיר במשחק היום. הצרפתי משחק רע בסט הראשון. מה אתה אומר כדאי לכנס עליו בלייב הופך את המשחק ??
  6. לדעתי אוססונה תשיג ניצחון חוץ היום . אני בביטחון גדול לגבי זה
  7. תזרוק את הפלוס הבאסקים מנצחים כאן
  8. למה קליבלנד מקבלים רק 6 במשחק חוץ ועוד נגד אטלנטה עם הפתיחה הקטלנית !!!!!!...
  9. אז ככה אישית אני בתקופה חסרת תקדים מבחינתי נפילות על ימין ועל שמאל משהו שבחיים לא חוויתי, אז שכל אחד יתייחס להמלצה לפי נראותו ההמלצה שלי מגיעה מהליגה האיטלקית השניה סרייה ב', ואני רושם אותה בעיקר בגלל הליין המוזר שנפתח לקבוצות בהימור הזה, כאשר מה שיותר מוזר בעיניי המגמה של תזוזת היחסים לטובת הקבוצה האורחת כאן. המשחק בשעה 16:00 צ'יטאדלה תארח את לצ'ה שתי הקבוצות בחלק העליון של הטבלה. הביתיים ממש בתקופה זוהרת מבחינתם, סרייה ארוכה של ניצחונות גם במשחקי הבית וגם בחוץ, צבירת נקודות אשר הביאה אותם למקום השני בטבלה, יש לציין שזוהי קבוצה טיפוסית של אמצע טבלה ומטה בליגה הזו לאורך עונות ארוכות. מהצד השני האורחים אחרי פתיחת עונה טובה מבחינתם הגיע בחודשיים האחרונים סרייה של תוצאות רעות, שנקטעה לשמחתם במשחק הבית האחרון לפני כמה ימים לאחר מהפך בשתי דקות, השיגו ניצחון שצריך לתת להם מוטיבציה להמשכיות במשחק הערב. היחסים שנפתחו למשחק הזה נוטים בבירור לטובת קבוצת החוץ משום מה, למרות יחסי הכוחות לפחות לפי הטבלה, יתרה מזו היחס בירידה עליהם, ועולה כלפי מעלה על קבוצת הבית. יכול להיות שהבוקיס יודעים משהו שאנחנו לא?!!!... לצ'ה כמובן קבוצה עם יותר ניסיון, ובעבר הלא רחוק בליגה הראשונה, נודדת בין שתי הליגות. אני אלך עם הבוקיס ואסמן לצ'ה ניצחון בהצלחה!
  10. לא מסכים. בגדול נס ציונה יותר טובים אבל פתחו עונה חלש, לדעתי הערב הם יתנו מעצמם הרבה יותר ונראה ניצחון חוץ כאן. חיכיתי שהליין יעלה. 3+ נשלח
  11. עם כל הנתונים שהבאת לטובת סיאול השליטה הכמעט אבסולוטית מול אגיס ועדיים נתנו ליין של רק 2 נקודות לקבוצת החוץ !!!!...זה צריך להדליק נורה שהצד הנכון כאן הוא אגיס לדעתי
  12. מספר תחרות בתוכניה 17 שינג'יאנג טייגרס - ג' יאנגסו דראגונס(15+) 2 99% שהמשחק הזה יוכרע לטובת הקבוצה הבייתית, מה שנותר לנו לנסות לנחש באיזה הפרש הם ינצחו. מאחר והביתיים מגיעים למשחק הזה לאחר 2 ניצחונות אז הם לא כאלה לחוצים להביס כאן אלא להמשיך במגמת הניצחונות, לעומת קבוצת החוץ שהשיגה במשחק האחרון ניצחון ראשון ומאוד מפתיע העונה במגרשה של קינגדאו, ירצו להמשיך את המיני מומנטום ולדעתי יפסידו, אבל מתחת לליין . צופה ניצחון בייתי בסביבות 10 נקודות ומטה.
  13. היחס גבוה כי ברגנטינו נרכשה על ידי קבוצת רד בול בתחילת העונה, וכביכול הוחתמו שמות נוצצים יחסית לליגה הזו והקבוצה הייתה אמורה להיות הרבה יותר דומיננטית בליגה . אבל עד כה הקבוצה סופר מאכזבת מבחינת התוצאות, כנראה שלא עמדו בלחץ שם. אבל מבחינת הבוקיס שים לב שבכל משחק שהיה עד עכשיו הקבוצה קיבלה הרבה כבוד כאילו שהיא קבוצת כוכבים
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy