קפוץ אל תוכן

מזכירים לכולם לסמן תוצאות של משחקי היום

https://forums.livegames.co.il/index.php?app=pickemsx&module=pickems&controller=pickem&week=0&id=3

כניסה לטורניר מלך היורו--> בצע הימור

מזכיר שאפשר להמר על מה שבא לכם, ולשנות, כל עוד המשחק לא התחיל. ברגע שהוא יתחיל האפשרות להמר עליו תעלם.

image.png

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Wafffle

רשומים
  • מספר תכנים

14
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

2

קצת על Wafffle

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. לא כאן כדי להתווכח בסופו של דבר כל אחד ימצא את סיבה בשביל לשלוח על השחקן שהוא רוצה שינצח
  2. שחקן יותר טוב מהאוקראיני בנוסף הטיסה הייתה לפני יומיים ואם אוגר חוזר לניצחון אחרי פיגור מערכה והראה הרבה אופי בניצחון אתמול כנראה שהוא לא בא לזרוק את המשחק בגלל עייפות כמו שאתה אומר, בכל מקרה שולחים לפי עובדות לא ספקולציות בהצלחה
  3. גלושקו בהחלט קיבלה הגרלה נוחה ויכולה לנצח אותה. בהצלחה
  4. מארטיץ' - מקרובה מארטיץ' כרגע שחקנית דשא יותר טובה והרוסיה מצד שני פשוט חלשה מנטלית ופיסית בשבועות האחרונים. רודינה - לוטנר לא מבין את היחסים פה,למרות עונת דשא מוצלחת עד כה לגרמניה, יהיה לה קשה עם משחק ההגנה של רודינה. בנוסף לוטנר לא יציבה עם המשחק ההתקפי שלה ובמעמדים כאלה זה יכול לעלות לה ביוקר עם הלחץ. קרלוביץ' - יוז'ני תודיעו לי שהדוקטור ינצח משחק. וקיץ' - סטיבנס שחקנית יותר טובה על כל משטח עם עוצמות וצריכה לנצח פה. בראקינס - מקדונלד האמריקאי נמצא בתקופה טובה עם משחק שמתאים לדשא ומצד שני פשוט לא סומך על הליטאי וקשה לי
  5. בחרת משחקים קשים מכל המבחר שיש משחק קשה בין הצרפתים,קשה כבר לסמוך עליהם שני שחקנים חסרי אופי השנה. נדאל צריך לנצח מעל הליין דה מינאר ממש לא שווה את היחס הזה במיוחד נגד שחקן שנמצא במומנטום נהדר למרות שהאיטלקי לא שחקן דשא בהצלחה
  6. זה לא ליין של פירוק, מספיקה שבירה אחת במערכה שנישיקורי יקח את הליין והוא יכול לעשות את זה מול שחקן חלש ממנו בהרבה. בכל מקרה היפני בעונה חלשה אז זה ההימור הנכון פה בהצלחה
  7. תים +6 נדאל לא משחק טוב בזמן האחרון מול שחקנים הטופ וזה בעיה לידי ביטוי בשני משחקים האחרונים שהפסיד מערכה נגד שוורצמן ואם לא הפסקת הגשם היה יכול להיות גרוע יותר ובנוסף שיחק רע מול דלפו שנשבר מנטלית אחרי המערכה ה1. תים מציג טניס נפלא עם יכולת הגשות נהדרת יהיה משחק צמוד ולא פוסל נצחון של האוסטרי.
  8. הסיבה ההגינות היחידה שגולדן יפסידו את המשחק היום כי הם ירצו לחגוג את הזכיה בביתם ככה שאני איתך בהצלחה
  9. חולק עליך, מיאמי ב5 משחקים אחרונים טובה יותר התקפתית ולפי דעתי יתרון גדול בעמדת הפיצ׳ר, למרות העונה הרעה עד כה היא פייבוריטית במשחק למרות שהיחסים לא מראים זאת בהצלחה
  10. שנה שעברה פוי הגיע לגמר במארסיי ואז בטורניר דובאי אחריו הגיע לחצי הגמר! הם שחקנים מקצוענים והם מקבלים על הניצחון ניקוד וכסף בנוסף רק התחילה העונה אז קשה לי להאמין שהם באים לזרוק משחק רק כי יש מאסטרס בהמשך. וכנראה שאם הם השקיעו בטורניר מארסיי ששווה 250 נקודות. למה שלא ישקיעו בדובאי ששווה 500 נקודות? יכול להיות שהם ינצחו כי בסופו של דבר זה ספורט אבל ההמלצה בנויה על השערות ולא על עובדות... בהצלחה!
  • צור חדש...