קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

ווינר שוט

רשומים
  • מספר תכנים

100
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

16 Good

1 עוקב

קצת על ווינר שוט

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. אישית לא נגעתי במשחק, מקווה שתתפוס אחי, שיהיה הרבה בהצלחה
  2. אתלטיקו עומדת שונה באירופה מאשר בליגה.. זלצבורג קבוצה שיודעת למצוא פיתרון להגנות צפופות ולגנוב גול (במפגש הקודם בינהם אתלטיקו ניצחו 3-2) . היום סוארס אמור לחזור אם הבנתי נכון, קוריאה ופליקס נמצאים בתקופה יחסית טובה, 2-1 זאת לא תוצאה תלושה מהמציאות.. שיהיה בהצלחה חבר
  3. יותר מידי הימורי קרנות והכל באותו הטופס.. אני יכול להבין את החשיבה הכללית כי זה משחקים של להיות או לחדול מבחינת 2 הקבוצות אבל קשה לי להאמין שיפלו 12 קרנות בארבעת המשחקים האלו.. אם הייתי צריך לבחור דאבל מביניהם אז הייתי שולח את ריאל/גלאדבך ואתלטיקו/זלצבורג.. לגבי הדאבל שנשלח, בכדורסל אין לי דעה כרגע, לגבי אייאקס.. משחק משולש אבל אם הייתי צריך לבחור אז אייאקס בהחלט הכיוון שהייתי הולך עליו. מאחל הרבה בהצלחה והלוואי והכל יתפס 🙏
  4. דאבל ראשון: לוקומוטיב מוסקבה-זלצבורג קרנות 5-6 מחצית שחטאר מוסקבה-ריאל מדריד קרנות 0-8 יחס כולל: 4.9 בורסיה מינשלגלאדבך-אינטר 7קרנות ומעלה במחצית. מארסי-אולימפיאקוס קרנות 0-8 יחס כולל: 6.57 עברתי על המשחקים האחרונים של הקבוצות ועל המפגש הקודם בינהם (למעט של אינטר ,שם היה אנדר בקרנות אבל אני רוצה להאמין שהם ילחמו על החיים שלהם היום וזה יוביל להרבה קרנות..), מקווה שאחד מהדאבלים יתפס.. בהצלחה לכולם ✌️
  5. מסכים איתך מאוד חבר, הייתה לי אותה תחושה מול לוקומוטיב וזה אכן קרה, מקווה שגם היום . בהצלחה
  6. ישראל (+7)-ספרד 1 ולנסיה (+1)- אתלטיקו מדריד 1 מעל 2.5 שערים בני סכנין/מ.ס אשדוד יחס כולל 5.81 ישראל בהמלצתו של המעניש, בלי קשר אני מאמין מאוד שהמשחק יכול להיות מוכרע לטובת ישראל כך שהפלוס רק מחזק אותי כאן.. אשדוד ברפורמה מעולה, מקווה שימשיכו ככה ונזכה לראות 3 גולים במשחק הזה. ולנסיה יודעים לתקוף כשהם מריחים דם ואתלטיקו מגיעה בהרכב חסר בקו הקדמי שלהם, מקווה שולנסיה לא יפסידו את המשחק .. בהצלחה ושבוע טוב לכולם ✌️
  7. הפועל חדרה נגד בני סכנין 2 יחס 2.4 מעל 2.5 מ.ס אשדוד/מכבי נתניה יחס 1.6 בני סכנין פתחה את העונה בצורה זוועתית בעקבות הקורונה, לדעתי יש שם חומר שחקנים יחסית טוב (למרכז טבלה אבל לפחות להימנע מירידה) היא תחסר היום את מוטי ברשצקי אך מנגד תקבל את בירם כיאל, ההחתמה המפתיעה של העונה לדעתי. הערב כיאל יערוך את הבכורה שלו וכמו שאנחנו רגילים בליגה שלנו לרוב כשיש זעזוע של המערכת/הכנסת דם חדש (בפיטורי מאמנים בעיקר) הקבוצה שביצעה את הזעזוע יוצאת כשידה על העליונה (ראו לדוגמא את הפועל חיפה) . מאמין כאן בניצחון של סכנין בבכורה של כיאל. נתניה ואשדוד הן שתי קבוצות שלטעמי העונה שוות פלייא
  8. מברוק על הסינגל, מקווה שפיורנטינה יעלו קצב בדקות שנשארו וגם הדאבל יתפס
  9. סרחיו יול- יאן וסלי 2 רבע ראשון ברצלונה-זלגריס (+4) 1 מעל 1.5 שערים במחצית ראשונה פסז/מונאקו אוסאסונה ראשונה ל5 קרנות. נשלח בעיקר בשביל הריגוש , מקווה שיתפס . שבת שלום לכולם ✌️
  • צור חדש...