קפוץ אל תוכן

טורניר מלך היחסים עונה 10 בפורמט חדש ומאתגר! נושא הרשמה (הטורניר מתחיל בראשון)

הרשמה לחץ כאן (יש מקום רק ל 40 משתתפים)

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Haimmeir

רשומים
  • מספר תכנים

78
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

5

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. מדובר בשיטה שהעלתי בפורום לדיון לבסוף החלטתי ללכת עם זה ראו אשכול אם מעניין משחק מסתיים משחק מתחיל מדובר ביחסים מפגרים והתוצאה לא מאחרת לבוא (: בלונים
  2. בסוף זה הגיע חברים יקרים ממש במשחק הזה בליגה הספרדית קל לעשות את זה לא יודע אם יש כאן שיטה אבל יש כאן יחס מטורף שנתפס יחס 24 שלחתי ב 20 קיבלתי 480 פשוט מאושר השקעה של 40 שקל כי התחלתי את זה מאוחר ולא עצרתי כמובן שעכשיו אני אחכה ולא אלך על עיוור אני יחכה כמה משחקים אולי מחזור 1 2 ואז שוב נלך על מהפך כזה כמובן זה לא קורה כל משחק אבל היחס היחס זה המפתח פה אבל לשלוח ב10 שקל ועדיי ןאחרי 10 15 משחקים שלא בא ובסוף יבוא אפשר לצאת עם רווח אומנם קטן אבל אם זה נתפס במהלך ה 10 15 משחקים האלה הרווח הוא עצום ולבסוף זה בא ואפשר לראות את זה ההרגשה פשוט מושלמת
  3. כמה אני משכפל אותך וכמה אני נופל ביחד איתם אבל דווקא את זה לא העלת לא שלחתי זכית ואני לא זכיתי בכל אופן מזל טוב אבל תעלה יש אנשים שמשכפלים אותך
  4. נכון אתה צודק באזישהו מקום זה לא תספריט שבאמת בא אבל שנה שלמה שדבר כזה או מהפך כזה לא יבוא גם אם מדובר בקבוצה גדולה נגד קבוצה קטנה ראה סלטה ויגו אם אנחנו מדברים על מהפכים כאלה אבל היחסים פה הם בין 18 ל 50 ככה שאם אני לוקח את שיטת האיקסים ומנסה אותה כאן בשיטה הזאת זה באיזשהו מקום יכול לעבוד והיחס הוא יהיה בהתאם זה לא כמו שיטת האיקסים שזה פי 3 ממוצע אלא מדובר כאן ביחסים שהם פי 18 ויותר נכון אין כאן כדורגל וזה למצוא דרך כסף אבל השאלה אם זה שווה את הניסיון של זה ? כמובן שאני הולך ללכת כל משחק בליגה הספרדית יש משחקים שאני מסתכל עליהם שאני אומר לעצמי זה הגיוני מאוד שקבוצת הבית תוביל מחצית וקבוצת החוץ תנצח את המשחק אבל שוב אתה גם צודק
  5. הבעיה היא שאתה משחק על 3 משחקים ולא תמיד היחס נשאר אותו יסח אתה יודע הוא משתנה ואם לא תפסת אתה מתחיל להסתבך בסכומים שהם לא כל כך מתאים לכל כיס
  6. כי בליגות אחרות יש לך כמה משחקים שמשוחקים בואתו זמן נגיד ב 17:00 יש לך כמה משחקים לא כמו הליגה הספרדית שיש לך משחק נגמר משחק מתחיל אחרי כמה דקות
  7. אני מחפש ללכת עם הסטטיסטיקה אני מאמין בה וזורם איתה המון בשנים האחרונות והיא מביאה תמיד תוצאות אני רוצה לדבר על מאצים לא יודע כמה מכם בכלל נותנים לזה חשיבות אבל אני רוצה לתת לזה צאנס אני רוצה לקחת את הליגכה הספרדית כי שם אני עושה בעצם את כל הסטטיסטיקות שלי ואני אסביר משחק מסתיים משחק מתחיל זה לא כמו בליגה שלנו או בליגות אחרות שיש כמות של משחקים שמשוחקים באותו זמן ביחד לפעמיים גם זה בליגה הספרדית אבל ויש אבל גדול זה לא כל הזמן אני מסתכל על היחסים של המאצים והמאץ שמשך לי את העין הוא קבוצת הבית מובילה במחצית ובסיום קבוצות החוץ מנצחת את המשחק אני הולך כל משחק זאת אומרת נגמר משחק מתחיל משחק חדש לא יצא ממשיך הלאה אבל כמו בשיטת האיקס לדוגמא שיש שיטת הכפלת על יחס של 2.8-3+- פה מדובר ביחסים שהם יותר גדולים כמו יחסים של 28 50 יחסים שגם אם אני מתחיל ב 10 שקל תמיד אני יכול לשלוח עוד משחק אחריו ב 10 שקל שככה ההשקעה היא מינימלית ואם זה נתפס זה מקסימלי ביחס לשיטת ההכפלת של התיקו השאלה אם יחס של קבוצת הבית מבוילה במחצית ותוצאת סיום קבוצת החוץ מנצחת זאת יחס גדול כמעט בכל משחק גם אם מדובר בברצלונה או ריאל ? ומי אולי חשב ניסה ויכול להגיד אם כדי בכלל ללכת על זה ? נ.ב אני לא יודע אם זה הפורום המתאים לדון פה אבל זה נראה התת פורום הכי הגיוני שאפשר לדון בו תודה רבה
  8. נטו תחושת בטן ולא זה לא שירותים זה נטו תחושבת בטן שלי שאני חושב שהגיע הזמן שהוא יופיע מה הסיכוי שזה יקרה איש לא יודע תיקו בדיוק 6 הפרש בין מיוולקי לאטלנטה לא נשלח בהרבה
  9. חברים אני נכה למעלה מ 10 חודשייים בבקשה לא לצחוק על הסכום או עלי המשכורת שלי היא פחות מ 1000 שקל לחודש ועם זה אני חי וזה נטו להנאה שלי לא מחפש שירחמו עלי פשוט זה מה שיש לי וזה מה שאני מרשה לעצמי כדי להמר ברכות התקבלו בברכה (:
  10. אתה אומר שאף אחד מהמשחקים שבחרת בשמינית הגמר לא יגמר תיקו ? נראה לי שלא בדקת מספיק טוב לא מאמין שנקבל בכללל המשחקים הכרעה ב90 בהצלחה בכל מקרה
  11. מי שמכיר את את וארן הכי טוב זה כריטאנו רונאלדו מי שמכיר את בן זמה יותר טוב מכולם זה כרסטאנו רונאלדו מי לוקח על עצמו הרבה מאוד בנבחרת זה כריטאנו רונאלדו אני חושב שרונאלדו מודע לחשיבות של המשחק הזה ואני מאמין שהוא יהיה המאמן על הדשא הוא יעביר את השחקני נבחרת פורטוגל שיעור איפה צרפת איפה בן זמה מסוכנים איפה אסור להם לטעות ולדעתי הוא יתן להם כוח אפילו לנצח את צרפת כי ברגע האמת הוא יודע לבוא ולהיות המנהיג האמיתי של הנבחרת הזו ולדעתי הם הולכים לנצח את צרפת הן מגול שלו ואין עם לא אני לא אשכח את היורו שהם ניצחו איך הוא דירבן את החברים שלו וכמה הוא בכה שהוא נפצע ולדעתי הוא יעשה את גם הפעם אני עם פורטוגל
  12. אני מת לשכפל אותך על עויוור אני לא צריך לקרוא את מה שאתה כותב אני סומך עליך אבל אני נכנס לאתר ומחפש את המשחק ומוצא בהפרש ל -10 אז אני מתבאס אז ההמלצה שלך מתייחסת ל-6 ובאתר של הווינר יש -10 אני לא שולח אז הייתי שמח אם היית מתייחסת בהמלצה שלך ובשעה שאתה מעלה אם אתה יכול להתייחס לליין שהווינר נותן בזמן הנתון כי מבאס ואני מאחל המון בהצלחה
  13. ב40 דקות דקות הווינר משנה את ההימור ל מינוס -2 ? עד כדי כך ? מאוד מענין הייתי אומר... בהצלחה לך! חשבתי לקחת אבל אין פלוס 1 קצת לא רוולנטי הייתי אומר כי זה לא אותה תחושת ביטחון...תודה בכל אופן ובהצלחה
  • צור חדש...