קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Haimmeir

רשומים
  • מספר תכנים

22
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

1

קצת על Haimmeir

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. שמח שדיברתי איתך בצהרים שנית את דעתי לגבי האיקס !
  2. לפי דעתי אחי אני חושב שבאצל בריין אין דבר כזה משחק רגוע במיוחד אחרי הפגרה הזאת שהם לא משחקים זה הזמן להראות איך השחקנים משחקים ובמיוחד הזמן לשחקנים להוכיח את עצמם מי בכושר טוב ומי בכושר פחות טוב להמשך של הליגת האלופות כי בריין הולכת על זה לדעתי לפחות בין 5 6 קרנות במחצית צלסי ההגנה שלה היא פשוט בדיחה
  3. לא נורא אחי אתה תותח לדעתי תצמצם לשיטה או סינגלים כי אתה כן פוגע אתה תותח זה הזמן להאים את הראש ולחשוב לפני דאתה שולח עוד דקה ואתה לוקח אתה תותח תן בראש אתה חזק פה !
  4. סוף סוף הלכת בראש שלי מאחל לי ולך הצלחה רבה היום אתה לוקח תזכור מה אני אומר לך. בהצלחה יידידי
  5. ברור אני לא מנסה לפגוע בו או משהו כזה שלא יקח את זה למקום הזה בכלל אבל לפי דעתי הוא מלא שנים כאן בפורום וזה פורום המלצות אני מצפה ממנו לתת הסבר נימוק למה מי מה מו ולא לזרוק ככה דברים אתמול אתה העלת המלצה וואלה לקחתי אותה ותפסתי אותה ושכנעת אותי לקחת את ההמלצה שלך הבאת לי הסבר דם אם זה הסבר מינימלי אחי
  6. אתה לא הראשון שמשכפל אותו ונופל מצטער שאני פוגע בך אבל אתה הפלת אותי לא מעט טפסים שרציתי לסגור טופס איתם. שיהיה לך בהצלחה
  7. כמו שאמרתי לפי דעתי תנסה למצוא משחקים יותר טובים ללכת עליהם ולא על הפסד לקבוצות טובות נגד קבוצות שקשה מאוד שיעשו את זה בהצלחה לך.
  8. שמע וואלה אני לא יודע למה אתה כל הזמן הולך נגד העולם פעם שעברה עם דאלס נתתי לך את דעתי איחלתי לך בהצלחה ואפילו עמדתי על זה שדאלס תתפוצץ על גולדן והיום שיגקו שמע הם גם טובים אבל מליוקי אם ההפרש הפלוס היה פלוס 15 מילא אבל מריח לי לא טוב תן לי נימוק טוב
  9. איתך בטורנטו הפוך איתך במאמי בהצלחה
  10. זה בדיוק מה שאני אומר גולדן עד לא מזמן רק הפסידה והפסידה והפסידה כל משחק לא משנה נגד מי זה היה חלק עליון חלק תחתון נכון שהיא עם רצף של נצחונות ומתישהו זה יעצר אבל נכון הלייין שניתן פה הוא יחסית גבוהה דלאס לעומת זאת קבוצה מעולה לא ממש בדקתי לגבי פצועים שם אבל היא עצמה במשבר יכול להיות שהיא תתפוצץ עכשיו על גולדן וגולדן לא תדע מאיפה זה יבוא לה ויכול להיות שזה יהיה משחק מאוד צמוד שהליין פה ישחק תפקיד גדול לכן אני רוצה שהבחור ששלח על זה סינגל יתן לי את הנימוק שלו למה הוא דווקא הלך גולדן
  11. קריי וכו קבוצה שהיא עד לא מזמן היתה רק מפסידה לכל הקבוצות והיום היא פוגשת קבוצה מהחלק העליון של הטבלה שאומנם היא במשבר אבל בקלות יכולה לפרק אותה ואתה בכל זאת הולך איתה אפשר לדעת מה הסיבה לכך ? לא נראה לי שזה סימון שאני הייתי הולך עליו אשמח אם תפרט ואם לא שיהיה לך בהצלחה
  12. מה קרה בחור חדש בקבוצה אי אפשר לפרגן גועל נפש.
  13. אתה תותח אין אין עליך..... לא אמשיך חח כל הכבוד
  • צור חדש...