קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Haimmeir

רשומים
  • מספר תכנים

64
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

5

קצת על Haimmeir

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. אני מת לשכפל אותך על עויוור אני לא צריך לקרוא את מה שאתה כותב אני סומך עליך אבל אני נכנס לאתר ומחפש את המשחק ומוצא בהפרש ל -10 אז אני מתבאס אז ההמלצה שלך מתייחסת ל-6 ובאתר של הווינר יש -10 אני לא שולח אז הייתי שמח אם היית מתייחסת בהמלצה שלך ובשעה שאתה מעלה אם אתה יכול להתייחס לליין שהווינר נותן בזמן הנתון כי מבאס ואני מאחל המון בהצלחה
  2. ב40 דקות דקות הווינר משנה את ההימור ל מינוס -2 ? עד כדי כך ? מאוד מענין הייתי אומר... בהצלחה לך! חשבתי לקחת אבל אין פלוס 1 קצת לא רוולנטי הייתי אומר כי זה לא אותה תחושת ביטחון...תודה בכל אופן ובהצלחה
  3. נטס שיחקו מדהים רבע שלישי הם היו כל כך עצבניים היו פאולים שנשרקו מולם סתם כאילו השופטים בכוונה נתנו את הכדור למיאמי שעדיין המשיכה להחטיא כמה חבל אבל משחק טוב מאוד שלהם חבל שלא נגמר בהפרש גדול מזל טוב על יוטה
  4. כל השבוע הסכום מפריע לי בעין אי אפשר חצי שקל ולא מצאתי סינגל שאני יכול לשלוח ולעגל את זה סוף סוף חחח חאמרתי יאלהל הפעם סינגל שאני לא בטוח בו אמרתי יאללה נעגל את הסכום ואז זה קרה חחחחח סוף סוף עיגלתי את החצי השקל הזה מצטער אבל זה הפריע לי
  5. אין לי בעיה עם מה שאתה אומר אבל שקבוצה מוליכה במחצית 15 הפרש ואז מפסידה את המשחק ב 20 הפרש לדעתי יש פה משהו ובגלל אותו משחק אני לא מסוגל לחשוב על לגעת במשחק שלה היא קבוצה לא יציבה היא בשנייה יכולה אלאבד את המשחק ולמכור אני בחוץ אבל בכל אופן אני מאחל לך מכל הלב שתיקח
  6. אני לא מבין אנשים כמוך איך אתה מסוגל ללכת על הקבוהצ הזאת הקבוצה הזאת שיחקה לפני שבוע נגד קבוצה היתה בהפרש של 15 הפרש בסוף במחצית בסוך הפסידה ב 20 הפרש איך אתה יכול ללכת עליהם אני מחקתי את הקבוצה הזאת מכל מחשבה עליה בכל אופן בהצלחה אבל תחשוב על זה
  7. יייששש יייששש יישששש !!!!!!!!!!!!!!!!! לפרק את המועצה !!!!
  8. אמן הלוןואי שתתפוס הלוואי אחי הלוואי! באמת
  9. בזכותך היסח ירד ל 8 תאמין אתה אלוף הלוואי תיקח אני שכיפלתי אותך
  10. תמיד בריין מועדת נגדה אבל בלי החלוץ שלה אני דווקא חושש ללכת על זה כי הוא שחקן משמעוית שם בכל אופן בהצלחה !
  11. לשכפל אותך * בהצלחה אם תגיד לי אני משכפל אותך באותו סכום
  12. ואו חתיכת סכום כמה אתה בטוח בזה? אפשר לשכפל אותו גם ולישון בשקט?
  13. שמח בשבילך כל הכהוד על התפיסה 🙂🙂🙂
  14. אתה לא חושב שהגיע הזמן שטורנטו תצא מהמשבר שלה כבר ותנצח ? אתמול ראינו את יוטה מפשלת וברוקלין יוצאת מהמשבר שלה דווקא שיוטה היו לה משחקים מעולים וטובים ונצחונות וברוקלין מהצד השניה בלי הגנה מפסידה וללא הכוכבים שלה לדעתי אני עם טורנטו דווקא שזה נראה מבטיח זה הכי לא בהצלחה בכל מקרה !
  15. אני מסכים איתך מאוד יוטה נראה מעולה לדעתי זה ההימור הנכון
  • צור חדש...