קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

djcisse

רשומים
  • מספר תכנים

15
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

1

קצת על djcisse

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. אין קשר אבל לפי המיקום מבינים ששתי הקבוצות ( טרנריפה ובורגוס) באותה רמה פחות או יותר
  2. חושב כמוך מה גם שהם ניצחו את טנריפה שהיא ממוקמת במקום יותר גבוה מבורגוס בליגה בהצלחה
  3. אני לא אומר שלאיכול להיות שפנר יעמדו בליין אבל חיסור כמו של דה קולו הוא מאוד משמעותי, ומצד שני סינגלטון מקבל מנוחה שזה גם חיסור משמעותי בהצלחה בכל אופן
  4. אני לא גאון כדורסל אבל יוטה שברו את סקרמנטו 49 הפרש במשחק האחרון שלה , אני מאוד אוהב את פיניקס אבל אני גם חושב כמו ליונל ובמיוחד שהוא פגע 4/4 פיניקס לא כל כך יציבה והאמת שג׳יי קראוודר חיסור משמעותי , הן בהגנה והן במטווח השלשות . בהצלחה בכל מקרה
  5. קבוצות ממש גרועות, תלוי מי תהיה פחות גרועה היום אבל ללא ספק החיסורים של טורונטו מאוד משמעותיים בהצלחה 💙
  6. אחרי הזכייה וההמלצות של אתמול ( ראו טופס בפורום זכיות ) היום ההמלצות יותר קשות , אני די מאמין בהם אבל לא ברמת ביטחון גבוהה : אנדולו מעל 20 שלשות במשחק האחרון של אנדולו, לארקין היה פשוט אנמי , גם במסירות וגם בזריקות והחטיא כמעט כל כדור שדה , הפעם הוא יתעלה על עצמו במשחק גדול שכזה , לדעתי ייגמר לפחות 23 שלשות . אולימפיאקוס -2 אין הסבר , פשוט המשחק הזה תפס לי את העין מכל המשחקים להיום , היוונים יותר טובים , השאלה אם הם יתרגמו את זה לניצחון . עוד משחק על הדרך מעל 18 שלשות ברצלונה בהצלחה שבת שלום
  7. djcisse

7200

המלצתי על אובר שלשות במכבי וריאל -6 לגבי השאר הוספתי מאוחר יותר אבל לא הייתי סגור עליהם 💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻
  8. שמתי אותם והוספתי אובר 28 שלשות בקליפרס ואןבר 17 בפנרבחצה שלשלות , נשאר רק אובר בקליפרס נקווה לטוב, זכייה 7000 אם אזכה אפרסם
  9. לדעתי הליין יעלה , גם בווינר וגם בעולם
  10. ריאל מדריד -6 בחוץ נגד באסקוניה ראיתי את המשחק של באסקוניה נגד ולנסיה , ההגנה שלה נראית רע ולא נראה לי שהיא תעצור את ריאל היום . מעל 18 שלשות מכבי תל אביב - פנאתנייקוס פנא קבוצה התקפה הכי טובה במפעל כרגע ללא ספק , מכבי עם הגנה מצויינת בין הטובות במפעל , החיסרון של בלאק יתן למכבי לזרוק הרבה מחוץ לקשת היום , לעומת המשחק נגד זניט שהם זרקו רק 18 פעמים ופנא זרקו 20 ,לדעתי יהיה משחק התקפה טוב עם הרבה אחוזי הצלחה מהשלוש . אחפש עוד משחק ליום ואשלח שלשה באלף שקל ,תמונה תעלה בהמשך בהצלחה
  • צור חדש...