קפוץ אל תוכן

Brawler

רשומים
  • מספר תכנים

390
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

38 Excellent

12 עוקבים

קצת על Brawler

הצופים האחרונים בפרופיל

1,215 צפו בפרופיל
  1. ערב טוב, דטרויט -3, נשלח כסינגל (5 יחידות) דאלאס +5, נשלח כסינגל (5 יחידות) דטרויט -3, דאלאס +5, פליקנס +7, נשלח כשלישיה (יחידה) דטרויט -3, דאלאס +5, יוטה -8, נשלח כשלישיה (יחידה) דטרויט -3, דאלאס +5, פליקנס +7, יוטה -8, נשלח כרביעיה (חצי יחידה) מקווה לעשות קופה אימתנית הלילה, בהצלחה למנחשים
  2. בוקר טוב וסופ"ש של מלא זכיות לכל חברי הפורום היקרים, אלו הן בחירותיי לערב/לילה הקרוב, הכוכב האדום נגד ריאל מדריד אנדר 160 נק' אלבה +11 שתשחק בחוץ נגד מכבי ת"א (אישית, שלחתי בבוקר ב +13, אך מאמין שאם מכבי תנצח, זה יהיה בחד ספרתי) פיניקס -1 שתשחק בביתה מול מיאמי חלוקת השקעות: נשלח סינגל מרכזי אחד בלבד (פיניקס) ב- 6 יחידות. נשלח דאבל של אלבה ופיניקס ביחידה אחת. נשלחה שלישיה של אנדר נק' הכוכב-ריאל, אלבה ופיניקס בחצי יחידה. החלוקה הותאמה כך שבהנחה והסינגל המרכזי (עליו מתבסס הסיכון המחושב) ייתפס, יהיה רווח של 3+ יחידות ולא משנה מה יקרה בשאר הניחושים, כמו כן, שני הניחושים הנוספים נבדקו בקפידה רבה ואני מאוד מאמין בהם. אתם יכולים לראות לפי חלוקת ההשקעות את רמת הביטחון שלי בכל ניחוש. בהצלחה למנחשים
  3. חבל.. סופוט לא הופיעה לרבע האחרון בקטע מזעזע.. עלו עם ייתרון של 8 לרבע האחרון ששם הפסידו 26-6.. כנ"ל לגבי מונאקו שלא הופיעה למחצית הזניה. בסה"כ יורדים הערב ב- 4.6 יחידות בטוטאל, כאשר ונציה מחזירה קצת כבוד, השיטה לא רלוונטית כ היה חסר עוד משחק שייתפס יחד עם ונציה ואשקלון. לסיכום, עודכנו המאזנים, והשקעה נכבדת נשלחה על סאן הלילה (מופיע באשכול נוסף), נקווה לתת שם בראש ושנצא בבוקר עם רווח של 3+ יחידות בטוטאל מהיום והלילה. בהצלחה
  4. תמיד שקיפות מלאה מבחינתי זה במקום הראשון, בכל יום שהולך טוב וגם חלקית, הכל מתעדכן במידי.
  5. טוב אז סאן אנטוניו היתה הייעוד שלי הלילה, לאחר מעקבים של 24 שעות כולל מעבר על סימולציות של חמישיות ותרגילים שהמאמנים מרבים לשחק העונה משני הצדדים. מה שגרם לי להעלות את ההמלצה עכשיו, היתה ההודעה על כך שטריי יאנג משחק באטלנטה (לא ציפיתי שיישאר בחוץ), אך מאידך שחקנה הכל כך חשוב של אטלנטה בדמותו של ג'ון קולינס, קיבל הרחקה של 25 משחקים. ידעתי שהליין ייטפס דיי מהר, לכן, החלטתי להעלות זאת מעכשיו. בהצלחה וסליחה אם לא הייתי מהיר מספיק
  6. אהלן חברים, להלן סינגל לאן בי איי, יש כאן ערך רב לליין, נפלה הודעה דרמטית באטלנטה, סאן -4 מבחינתי החזק שלי הלילה, נשלח ב- 10 יחידות שלי. אין לי זמן לפרט כל כך, מי שאיתי, כדאי שימהר. בהצלחה למנחשים
  7. תודה רבה יכול להיות שלאחר המשחקים האלה אעלה אן ביי אי, כרגע מבחינתי ישנם כמה סימני שאלה שמרחפים מעל כמה משחקים, אהיה חכם וחד יותר בשעות הערב המאוחרות.
  8. צהריים טובים לכולם, להלן שלושה סינגלים לערב הקרוב (אפשרי לראות את הביטחון שלי בכל ניחוש לפי ההשקעות שציינתי מטה), מונאקו +2 שתשחק בחוץ מול אנדורה הספרדית במסגרת היורוקאפ בשעה 21:00 שעון ישראל, נשלח ב- 4 יחידות שלי. ונציה +6 שתשחק בחוץ מול פרטיזן הסרבית במסגרת היורוקאפ בשעה 21:00 שעון ישראל, נשלח ב- 3 יחידות שלי. פרוקום סופוט +2 שתשחק בביתה מול אולדנבורג הגרמנית במסגרת היורוקאפ בשעה 21:00 שעון ישראל, נשלח ב- 2 יחידות שלי. חוץ מהסינגלים מעלה, נשלחה שיטה של 3/4 בהשקעה כוללת של יחידה אחת שלי, יחד עם תוספת עסיסית בדמותה של אשקלון -3 במסגרת הליגה הלאומית שתשחק בחוץ מול רמת השרון בשעה 19:30. שימו לב שאת ההשקעות שלי אני מחלק לפי הביטחון האישי שלי בכל ניחוש, אך גם לפי רמות סיכון כספי תוך מחשבה שאפשרי לפגוע אפילו ב- 2/4 משחקים ועדיין לצאת עם רווח נאה ביד בסוף הערב , סתם נקודה למחשבה. בכל אופן, כלל הניחושים נבדקו היטב לאורך כמה ימים בפן המקצועני ומעקב אחר תנודות הליינים והיחסים עד כה, מאמין מאוד בניחושים האלה, בהצלחה למנחשים
  • צור חדש...