קפוץ אל תוכן

Brawler

רשומים
  • מספר תכנים

514
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

61 Excellent

קצת על Brawler

• דרגה
    דירוג משתמש :

הצופים האחרונים בפרופיל

1,750 צפו בפרופיל
  1. 8 יחידות רווח נטו מהלילה אחרי ההשקעות על הסינגלים ושלישיה אחת יחד עם הקליפרס. מילווקי וטורונטו ניצחו, אך לא כיסו את הליינים וחבל, זה יכול היה להיות בונוס מתוק. יום מקסים שיהיה לכולם
  2. ערב טוב חברים, הפעם ללא פירוט עסיסי מחוסר זמן, סינגלים, סקרמנטו 12+ (6.8 יחידות מול יחס 1.8) הפועל ת"א 2+ (3.2 יחידות מול יחס 1.80) סימונים נוספים ששולבו בדאבלים ושלישיות עם הסינגלים מעלה (סה"כ השקעה של 1.8 יחידות שמתחלקות מול יחסי שני 3.24 + שני יחסי 5.83), קליפרס 2- מילווקי 13- טורונטו 6- בהצלחה YTD: 86-48-2 Units: +91.8
  3. לא הבנת אותי, אנסה לדייק את הניסוח שלי, אני חושב שישנה משיכה ברורה מצד הבוקיז דווקא על ברוקלין שמכוונת למהמרים מקצוענים, כי אני ואתה יודעים שמה שרשמתי בתחילת האשכול, זה שכל מהמר מקצועי/כבד יחשוב בדרך הזו וילך כמעט באופן אוטומטי על ברוקלין: נתון מעניין וקצת קונספירטיבי, ברוקלין נוצחה ע"י דנבר בחוץ בתוצאה 101-93, כאשר אירווינג שיחק וקלע 17 נק', הליין לאותו משחק היה דנבר 8-, מה עם קונספירציית הזיגזג כאשר קבוצה מנוצחת בחוץ בדרך כלל מנצחת בבית לאחר מכן? ולמה עכשיו רק 3- כאשר ברוקלין עוד ללא אירווינג אתם שואלים? וואלה גם אני.., אבל תדעו שהכל ידוע לבוקיז, לפעמים זו מלחמה פסיכולוגית של ממש, הם חושבים על כל פרט שיכול לבלבל אתכם, לפי דעתי הכל מצביע על משיכה אחת גדולה על ברוקלין בכדי למזער נזקים כאשר 90% מהציבור עם דנבר ורוב הכסף עליהם וכך גם חשבו שיהיה מלכתחילה, אני חושב שאם האנליסטים היו מוציאים ליין גבוה יותר, מבחינה פסיכולוגית, זה היה מושך אפילו יותר אנשים לשים את כספם על דנבר, כך שאולי היה עדיף להם להוציא את הליין המוזר ולטשטש את מה שבאמת הם חושבים שיקרה שזה ניצחון חוץ משכנע. משחקי הליין של הבוקיז נועדו למהמרים הכבדים שמשקיעים הרבה כסף, המהמר הממוצע, תמיד ילך עם הלב/רגש או על הפייבוריט כמעט באופן אוטומטי. לכן, באשכול, עברתי ישירות לפן המקצועני, ששם באמת שלא מצאתי סיבה לליין מינורי שכזה, אישית הערכתי את הליין עוד שלשום ב- 10 נקודות לפחות על פי נוסחה דיי מדוייקת שמשמשת אותי לאורך השנים. לגבי האקסטרה נקודה, רוב הציבור עם דנבר זה נכון, כמו גם הכסף ולכן עלה בנקודה, אך מה שבאמת חשוב, זה הליין ההתחלתי שהוציאו הבוקיז ואליו אני מתייחס. לגבי זה שאם היה יוצא 5 או 6, זה לא היה משנה את העובדה שהכסף עדיין על דנוור, אך מצב שכזה הוא לא היה "מחשיד" עבור מהמר מקצועי מבחינה פסיכולוגית, אז המהמר המקצועי היה הולך עם דנבר או לחלופין היה מדלג על המשחק. בכל אופן, מקווה שהבהרתי את הנקודה
  4. מסכים עם כל מילה, אך הם גם משתפרים מאוד מעונה לעונה. הם קוראים כתבות כמוני וכמוך ומכירים את כל התרגילים שלהם ומה הם בדיוק צריכים לשנות בעיקר בשביל לבלבל את המהמר הממוצע, דווקא במקרה של דנבר הערב, אני רואה את זה כמשיכת המהמרים המקצועיים (הכבדים) על ברוקלין.
  5. על הנייר אטלנטה יכולה לצאת אפילו עם ניצחון, אבל לך תסמוך עליהם.
  6. תודה רבה, נלקח בחשבון וזה דיי מתחבר לתשובה שרשמתי ליואב
  7. זה בדיוק מה שרשמתי אח יקר, הערב לדעתי, זו מלחמה פסיכולוגית בינינו לבין הבוקיז, במכירות אני לא מאמין וסיבה אמיתית לליין ההזוי אני לא מצאתי, אז רק סיבה אחת אני מוצא בהתאמה לליין המוצע, משיכה של הפוך על הפוך מצד הבוקיז, אך עדיין שמתי זאת בצד ובחרתי את דנבר בגלל הפן המקצועני. נ.ב. בדרך כלל אני תומך בכיוון ההפוך והייתי הולך איתך, אך הבוקיז העונה מצליחים לקחת אותנו למקומות שלא היכרנו עדיין בלוחמה הפסיכולוגית (אני יכול למנות לך המון דוגמאות מתחילת השנה). אני בביזנס קרוב ל- 15 שנה ואומר לך בוודאות שהבוקיז משתפרים מעונה לעונה ולוקחים את עבודתם צעד אחד קדימה בכל פעם. ובכל אופן, שיהיה בהצלחה לטובה על המגרש
  8. אחר הצהריים טובים, להלן סינגל בהשקעה גבוהה של 10 יחידות שלי (יחס 1.80), דנבר 3- למרות שדנבר עבדה קשה במשחקיה האחרונים ולא כל כך הצליח לה (במיוחד בחוץ), דנבר עדיין אחת הקבוצות הכי בנויות, פיזיות ומוכשרות שיש לאן בי איי להציע, דנבר תגיע דיי בריאה ועם כוונה לצאת עם ניצחון חשוב על מנת לחזור לקצב הטבעי שלה. ברוקלין כרגע בגדר הפתעה נעימה כשהיא מסתדרת באופן יוצא דופן ללא הסקורר שלה והיא תגיע למשחק הזה עם בטחון ממשחקיה האחרונים, אך עדיין ללא אירווינג. נתון מעניין וקצת קונספירטיבי, ברוקלין נוצחה ע"י דנבר בחוץ בתוצאה 101-93, כאשר אירווינג שיחק וקלע 17 נק', הליין לאותו משחק היה דנבר 8-, מה עם קונספירציית הזיגזג כאשר קבוצה מנוצחת בחוץ בדרך כלל מנצחת בבית לאחר מכן? ולמה עכשיו רק 3- כאשר ברוקלין עוד ללא אירווינג אתם שואלים? וואלה גם אני.., אבל תדעו שהכל ידוע לבוקיז, לפעמים זו מלחמה פסיכולוגית של ממש, הם חושבים על כל פרט שיכול לבלבל אתכם, לפי דעתי הכל מצביע על משיכה אחת גדולה על ברוקלין בכדי למזער נזקים כאשר 90% מהציבור עם דנבר ורוב הכסף עליהם וכך גם חשבו שיהיה מלכתחילה, אני חושב שאם האנליסטים היו מוציאים ליין גבוה יותר, מבחינה פסיכולוגית, זה היה מושך אפילו יותר אנשים לשים את כספם על דנבר, כך שאולי היה עדיף להם להוציא את הליין המוזר ולטשטש את מה שבאמת הם חושבים שיקרה שזה ניצחון חוץ משכנע. אתייחס לפן המקצועני, במאצ'אפ הזה, הצבע יהיה שייך לדנבר כמעט בוודאות, הקו האחורי ככל הנראה לברוקלין, אך עדיין, אני חושב שעם תרגילי הגנה נכונים כמו שדנבר שיחקה השנה מול בוסטון (לפני האחרון), יוסטון וברוקלין (בנובמבר), דנבר תוכל בקלות לנטרל את הקו האחורי של ברוקלין, צופה כאן סקור נמוך מאחר שלשתי הקבוצות יש אוריינטציה הגנתית, לפי דעתי קשוח מדי לבחור בברוקלין במאצ'אפ הספציפי, דנבר יותר מוכשרת ואמורה לכסות את הליין המינורי, מקווה שכך גם יהיה. להלן דאבל בהשקעה של 2 יחידות שלי (יחס 3.24), ב"ש 1- (רבע ראשון) דנבר 3- בהצלחה רבה למנחשים YTD: 86-46-2 Units: +103.8
  9. ערב טוב, חוץ ממה שכבר נשלח באשכול שנפתח הבוקר (פנא 7- (4 יחידות), אנאדולו 2- (4 יחידות), מילווקי 3- (2 יחידות) ), נשלחו עוד 3 סינגלים ללילה ל- NBA ב- 2 יחידות כל אחד, עם ערך רב מאוד מבחינתי בפן המקצועני, גולדן סטייט 5+ אוקלהומה 4- סאן 4- סה"כ השקעות היום - 16 יחידות. בהנחה ונעבור את היורוליג בעוצמות הסופ"ש, השמיים הם הגבול עם שאר המשחקים בלילה בהצלחה YTD: 83-43-2 Units: +105.4
  10. בוקר טוב, אחרי הפסקה קצרה מהמלצות, שב לפורום עם המלצות שלטעמי יש בהם ערך רב בפן המקצועני, אך לא נשכח שמדובר בערב שישי שלרוב מסתיים עם תוצאות הזויות, לכן, ההשקעות בהתאם. EL - פנאתינייקוס 7- (סינגל בהשקעה של 4 יחידות) EL - אנאדולו אפס 2- (סינגל בהשקעה של 4 יחידות) NBA - מילווקי 3- (סינגל בהשקעה של 2 יחידות) בהצלחה YTD: 83-43-2Units: +105.4
  11. ערב טוב חברים, לילה של כיף עבר עלינו, שיהיה לנו רק טוב, להלן ההשקעות שלי לערב/לילה משובח של כדורסל, NBA - סינגל #1: טורונטו 5- (8 יחידות מול יחס 1.80) NBA - סינגל #2: וושינגטון 2- (5 יחידות מול יחס 1.80) NBA - סינגל #3: דטרויט 3- (2 יחידות מול יחס 1.80) ניחושים נוספים ששולבו כדאבלים ושלישיות עם המשחקים מעלה (בהשקעה כוללת של 2 יחידות), CL: חולון 1+ IL: אשקלון 4- הסבר על הסינגל המרכזי (ממש על קצה המזלג), שתי הקבוצות החמות במזרח ייפגשו הלילה לקרב ראש בראש בביתה של טורונטו, מיאמי נמצאת במאזן 14-5 חיובי וטורונטו במאזן 15-4 חיובי, במשחקי החוץ מיאמי נמצאת במאזן 6-5 חיובי מול טורונטו שבמשחקי הבית נמצאת במאזן 9-0 חיובי, מיאמי תחפש ניצחון חוץ יוקרתי על מנת להישאר בקצב הנהדר בו התחילה את העונה, מצד שני טורונטו האלופה תרצה להמשיך את הקצב המסחרר בו היא נמצאת בביתה ובכלל כשהיא מנצחת 7 משחקים ברציפות. במשחקה האחרון של טורונטו בביתה, ניצחה האחרונה את יוטה באופן משכנע כאשר מול עיני הקהל הטוב בליגה, גם קבעה שיא כשניצחה את המחצית הראשונה בתוצאה 77-37. סיאקם הוביל את רשימת הקלעים בטורונטו עם 35 נקודות, כאשר אחריו, לא פחות משמונה שחקני סגל סיימו עם ספרות כפולות, מה שמלמד על העומק והאיכות של הקבוצה הזו. מיאמי ניצחה במשחקה האחרון בחוץ מול ברוקלין, כאשר דקה וחצי לסיום אף הייתה בפיגור של 7 נקודות ואיך שהוא הצליחה להפוך את המשחק ולנצח 109-106. דראגיץ' הוביל את רשימת הקלעים במיאמי עם 24 נקודות, כאשר אחריו, ארבעה שחקני סגל סיימו עם ספרות כפולות. לסיכום, שתי הקבוצות מדורגות גבוה בכל הקשור להגנה ומאוד דומות בממוצעים שמעמידות מתחילת העונה, גם בהתקפה הן דיי דומות. מבחינת שחקנים משמעותיים, מיאמי תחסר הלילה את דרגיץ', טורונטו כנראה תמשיך להסתדר ללא לאורי גם הלילה. ביצעתי כל בדיקה אפשרית מכלל הזוויות מבחינת חמישיות על המגרש ותרגילי מאמנים, קשה לי לראות כל תוצאה אחרת חוץ מניצחון של טורונטו מעל הליין. שאר הניחושים נבדקו בקפידה רבה בפן המקצועני ונבדקו הנתונים אודות הליינים עם מעקב עד כה, בהצלחה למנחשים אחוזי הצלחה כלליים לעונה הנוכחית: 82W - 39L - 2T 68% מאזן יחידות לעונה הנוכחית: 118.8+
  • צור חדש...