קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

המומחה

רשומים
  • מספר תכנים

33
  • ביקור אחרון

• ימי ניצחון

1

המומחה היה הזוכה היומי ביולי 28 2018

המומחה קיבל הרבה לייקים לתוכן!

מוניטין הקהילה

3

קצת על המומחה

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. כל הכבוד אני תמיד מציץ לפני הימור טניס בהמלצות שלך ,המשך כך אחי
  2. הספארקס בכושר קליעה מטורף ומסטיקס ממש לא פוגעות במשחקים האחרונים לא עוברות את 60 הנקודות, משחק קשה ממש לקחת
  3. אין מתוק יותר משלשה בשניה האחרונה מזל טוב
  4. הפועל תל אביב לפי מה שאני רואה במשחקים האחרונים שלה קבוצה מאוד מאוד טובה נופלת המון ברבע האחרון ומתפספסים לה ניצחונות לא רואה הימור אחר מאשר הפועל תל אביב שאני מאמין ששמה דגש על זה ואני בטוח בנצחון שלהם לא יודע אם מעל הליין אבל ניצחון ודאי לפי דעתי האישית
  5. ממש לא מסכים איתך לגבי לונדרו אני אישית רואה סיכוי גבוה לניצחון של לונדרו בהצלחה בכל מקרה
  6. וואלה הלכתי עליך על עיוור במשחק אחד פיינורד יאנגו בויז אחרי בדיקה לצערי רואה שאין משחק שנגמר שמה עם שערים של אנדר 2 הקבוצות מבקיעות בצרורות, טוב כבר שמתי מה יהיה יהיה אולי אתה הנביא חחח
  7. ווארגס בטוח לא משחק? אם כן לא רואה מה יש למכבי חיפה לפגוע פה במיוחד שאילת תבוא עם רעל לניצחון ראשון באמנם גם חיפה רוצה ניצחון ראשון אבל ווארגס הוא פקטור משמעותי
  8. הימור קשה ביותר, ההימור הכי טוב שאני בדקתי הוא אובר נקודות מעל 164 משחק של 170 נקודות ויותר
  9. באמת אחד הטובים שזכיתי לראות המלצות שלו, אחוזים הכי גבוהים שיצא לי לראות עד היום אצל ממליץ, שאפו
  10. את האמת אני הלכתי רבע ראשון - 1 על אגיס אם העייפות תשפיע זה יהיה במחצית השנייה (מקווה לתפוס)
  11. היחס על סביליה בעולם הוא 2.4 וסביליה מנצחת תיקו אין הימור היחס הוא 1.68 עדיף סביליה ספיר לפי מה שקראתי יש חיבורים גם לסביליה אז קחו את. זה בחשבון בהצלחה
  12. מדיסון היא שחקנית עם סופר סרב ואחרי שראיתי את המשחק הקודם שלה ,קשה ללכת נגדה ,אני לקחתי את מדיסון ברשת ביחס 1.6 אבל בהצלחה
  • צור חדש...