קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Sam82

רשומים
  • מספר תכנים

13
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

1

קצת על Sam82

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. המשחק המדובר הוא האחרון בסקרין
  2. אהלן חברים , אני בעצם מעביר המלצה שמתאימה למהמרי רשת . אל תבקשו הסבר כי אין לי אבל תנסו... ההמלצה היא משחק NCAA כדורסל מכללות, ההמלצה היא: אריזונה סטייט סן דבילס(-3) נגד USC טרויינס, הסימון אריזונה -3. זה משחק אחרון להיום מתוך ארבעה שהמליצו כדי שבאמת תאמינו שיש המלצה כזאת אצרף סקרין... בהצלחה!! וחשוב לציין זו רק המלצה וכל מי שמשכפל על אחריותו בלבד
  3. אני אישית מתייחס להימורים כתחביב, ודוגל במשפט זהב שבן אדם חכם אמר לי: תהמר רק על סכום שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד!!!
  4. אני לא טוען שהימורים זה טוב, אבל אפשר לנסוע בסובארו שנת 98 ו אפשר לנסוע במרדס 2020, בשתיהם אתה נוסע אבל אם כבר לנסוע...... ודרך אגב אנחנו במקרה נמצאים בפורום של המלצות/הימורים אז זה קצת צבוע להטיף פה נגד הימורים.
  5. אתה צודק ב1000% אין כמו הרשת, ד"א חבל להסביר לאנשים שהרגילו אותם שוינר זה טוב וחוקי( למרות שנוכלים יותר גדולים מאלה לא ראיתי) והרשת זה רוע שהורסת משפחות להסביר. למרות שזה הפוך זה כמו שתיסע למדינת עולם שלישי ותנסה להסביר לתושב מקומי שיש חיים הרבה יותר טובים ואיכותיים מאלו שיש לו , הוא פשוט לא יאמין. ולסיום, וינר הוא חוקי רק בגלל שכמה אנשים בעלי שליטה מחזיקים אנשים בביצים ועושים מזה מונופול ומסרבים לכל תחרות(בברית המועצות לשעבר היה מושג כזה גנב בחסות החוק, זה משזה בדיוק). אבל סופו של כל מונופול להתפרק.ותאמינו לי המועצה הורסת הרבה יותר משפחות מהרשת כי שם יש מצב גם להרוויח.
  6. יש את כל המידע בגוגל , תרשום Dave Vegas וזה יתן לך מידע ולינקים
  7. קודם כל אני מאחל הרבה מזל בהימורים הבאים!!(את הדברים הבאים אני יאמר כהכוונה ולא ביקורת: דבר ראשון אם אתה מהמר בסכומים כאלה, תהמר ברשת ולא בווינר זה יתן לך מרווח תמרון הרבה יותר גדול . אם אתה יכול להרשות לעצמך להמר בסכומים כאלה כדאי שתשקיע בקניית טיפים ממומחים ( דוגמת דייב ואגס עלות הטיפ כ 500$ ואחוזי הקליעה הם כ80%+ ). זאת דעתי בלבד וכל הימור הוא הטלת מטבע אבל זה יביא אותך להרוויח אחרי מספר הימורים. חבל לתרום כסף למועצה!!!
  8. למה? יש מינימום 3 סטים, אם יקח סט אחד אז זה יסתיים ב 3-1 ולי יש + 2.5(סט הכוונה למערכה)
  9. אני לקחתי את ההימור של פדרר + 2.5 סטים אני מאמין שהוא ינצח סט אחד לפחות
  10. קודם כל אני מאחל הרבה מזל בהימורים הבאים!!(את הדברים הבאים אני יאמר כהכוונה ולא ביקורת: דבר ראשון אם אתה מהמר בסכומים כאלה, תהמר ברשת ולא בווינר זה יתן לך מרווח תמרון הרבה יותר גדול . אם אתה יכול להרשות לעצמך להמר בסכומים כאלה כדאי שתשקיע בקניית טיפים ממומחים ( דוגמת דייב ואגס עלות הטיפ כ 500$ ואחוזי הקליעה הם כ80%+ ). זאת דעתי בלבד וכל הימור הוא הטלת מטבע אבל זה יביא אותך להרוויח אחרי מספר הימורים. חבל לתרום כסף למועצה!!!
  11. אם אתה מהמר ברשת , הייתי לוקח על המשחק של ברצלונה אתלתיקו את ההימור המשולב: ברצלונה או תיקו + מעל 1.5 שערים ביחס 1.6. זה יותר בטוח לדעתי
  12. הנוער + ההרכב השני ישחק , אפילו קלופ לא יהיה על הקווים. ההרכב הראשון + קלופ נסעו לאליפות העולם לקבוצות
  • צור חדש...