קפוץ אל תוכן

מלך היחסים האולימפי

פורסמו משחקי הסיום בכדורגל:ניחוש מדויק כולל הארכה!

לחץ כאן בשביל להמר

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Pennyweighter

רשומים
  • מספר תכנים

9
  • ביקור אחרון

הודעות פורסם על ידי Pennyweighter

1. לפני 2 שעות, באטמן האביר האפל אמר:

אלבה -זניט אובר 158 נק'

מילאנו-קובנה אובר 157 נק'

ברצלונה-הכוכב אובר 152 נק'

ריאל-פנר אובר 157 נק'

ולנסיה-ת"א אובר 159 נק'

בהצלחה לכולם ורק זכיות על ראשכם אמן!

שבת מבורכת🦇🦇🦇

מוזר מאוד .... צופה אנדרים לכל המשחקים הכי גרוע ריאל-פנר אובר ...

2. לפני 20 דקות, צהובה אמר:

אתה לא מאמין גדול במכבי נכון גרשון?

האמת לא יודעת למה? בנתיים מכבי מנצחת בכול משחקי הבית.יכול להיות שהם לא יעמדו בליין

אבל אשמח להסבר על סמך מה אתה חושב שאולי עוד יפסידו.....

לא רק שהוא לא מאמין הוא גם לא בכושר בכללללללל ... אז שווה ללכת הפוך =) 

מכבי מפרקת היום ! 

3. ב 13.1.2020 ב- 13:57, גרש אמר:

צסקא מוסקבה - ריאל מדריד +2.

מגה ספורט ארנה מארח הערב את החבורה המצליחה של פאבלו לאסו שמגיעה למפגש הנוכחי בכושר שיא עם 13 נצחונות רצופים במסגרת היורוליג , במיקום ה-1 בטבלה עם מאזן 3-15 חיובי לאחר נצחון בית על ז'לגיריס קובנה. מפגש חוץ אחרון של הקבוצה הסתיים בנצחון דו ספרתי אצל ליון וילרבאן - קבוצת בית חזקה העונה. למפגש הנוכחי אצל ריאל מדריד ככל הנראה אנתוני רנדולף ורודי פרננדז ייעדרו עקב פציעות ,כל השאר כשירים כוללסרחיו יול, ג'ייסי קרול וגבריאל דק. ריאל מדריד העונה מציגה כדורסל שוטף ויפה לעין עם שלל שחקנים מהקו הקדמי הכוללים את טריי ת'ומפקינס , טבארס, רנדולף , רודי פרננז, ג'פרי טיילור ומיקי ג'ורדן - כל שחקן תותח על! ועוד מס' שחקני ספסל שאסור להספיד כגון  : קאוסר ,רייס ודק. 8\5 זהו מאזן החוץ של הלבנים עד כה. הערב הקבוצה פוגשת משוכה לא קלה בכלל בדמות הקבוצה מרוסיה של דמיטריס דיאמנטיס שמציגה העונה סגל פחות כישרוני ולא יציב שמציג מאזן של 6-12 חיובי וממוקמת כרגע במיקום ה-5. למפגש הנוכחי הקבוצה מגיעה לאחר נצחון חוץ אצל ביירן מינכן. מפגש בית אחרון הסתיים בהפסד מול פאו לאחר הארכה.הקבוצה הרוסית נפגעה לא מעט העונה, וגם עכשיו היא תחסר מס' שחקנים חשובים מאוד : סטרלינקס פצוע , קלייבורן פצוע ומיכאל קולגין. ככל הנראה, דניאל האקט צפוי לחזור מפציעה ולשחק הערב. צסקא מוסקבה החתימה השבוע את השחקן בשם - אייס סנט רוס סמול פורוורד אשר מגיע מדארושפקה, מחליף לוויילי קלייבורן , שחקן עם מוגבלות בקליעה אבל הוא מוכשר כשחקן שקולט ריבאונד, שחקן עם אסיסט , חוסם מצוין ומוכשר כשחקן עם אחוזים טובים בפאן ההגנתי. 8\6 זהו מאזן הבית העונה של הרוסים והערב מצפה להם אתגר וקרב מוחות מסקרן בין שני מאמנים מוכרים לנו מאוד. אז מה צפוי לקרות כאן הערב? אני מסתכל על הסגלים של הקבוצות ומגיע למסקנה שהסגל, הכושר, המומנטום והעומק שיש לריאל מדריד להציע גם אם מדובר במשחק חוץ אצל צסקא, היא הבחירה הנכונה הערב. למה ? אם אני מתייחס לקרות ערב בין הקבוצות אני רואה שיש הבדל גדול מאוד בין התפקוד הקבוצתי של צסקא העונה הזאת לעונות קודמות , ריאל מדריד לא השתנה הרבה והיא מראה יציבות לאורך העונה. למרות חסרונם של רנדולף ורודי פרננדז ,ציינתי כמה ריאל עמוקה, צסקא העונה מוגבלת מאוד כקבוצה קלעית ,אם הקבוצה ממשיכה להישען על מייק ג'יימס וכל השאר עובדים בשבילו ,אזי התפקוד הקבוצתי גם נפגע, ריאל חולייה מגובשת שעובדת ביחד, בין אם קאמפצ'ו מאחורה, פרננדז חצי מרחק, טבארס מתחת לסל ויש עוד שלל אפשרויות ומגוון רחב מאוד של כלים כיצד על ריאל להתמודד מול צסקא. גם ההגנה של צסקא העונה לא מרשימה אותי , התפוקה המתפקדת של ריאל יוצר מצליחה העונה. זה לא יעבוד לפי הנתונים כמו שמוצגים לי , שני הקבוצות עם 85 קליעה ו-78 ספיגה. להערכתי ריאל מדריד זאת ההחלטה הנכונה להערב, אם לצסקא היו שחקנים מגוונים כמו קלייבורן , היגינס הייתי הולך על צסקא אבל הם לא קיימים ויש את האקט וג'יימס שיקלעו , יש את ווג והיינס שילחמו על הריבאונד וכמה שחקני ספסל שינסו להוציא את המיטב ,ריאל מדריד יותר מגוונת עם מאמן שאצלו יש קצת יותר ניסיון וידע לנצח הערב, הליין בחירה נכונה.

אנאדולו אפס - אולימפיה מילאנו +7.

אולם סינאן ארדם , אנאדולו אפס מגיעה למפגש הנוכחי בכושר טוב , אחרי נצחון חוץ מרשים אצל ברצלונה. מפגש בית אחרון הסתיים בנצחון דו ספרתי מול חימקי מוסקבה. הקבוצה כרגע ממוקמת ראשונה עם מאזן 3-15 חיובי, תארחת את אולימפיה מילאנו שמגיעה למפגש הנוכחי מהמיקום ה-6 עם מאזן 8-10 חיובי. מילאנו מגיעה למפגש הזה לאחר נצחון בית מרשים מול פאו. מפגש חוץ אחרון הסתיים בהפסד אצל צסקא מוסקבה. מאזן החוץ של מילאנו העונה עומד על 8\2 - חלש מאוד. אנאדולו אפס מציגה העונה מאזן בית העומד על 9\7. למפגש , אצל אנאדול אפס - ואסילי מיצ'יץי לא יתלבש עקב פציעה. אצל מילאנו - מוצ'אריני לא יישחק עקב פציעה, אבל נדוביץ' חוזר לשחק. אז מה יכול לקרות כאן הערב? מדובר בבתיות לשמה עם קהל תומך ומאמן שצבר מספיק ניסיון וסגל מהטופ האירופאי. מאזן הראש בראש עומד על 8-19 לטובת אנאדולו אפס, ובתשעת מפגשי הבית האחרונים לכל צד, הקבוצה הביתית בכל אחד מהמקרים, נצחה. אז זה חוזר על עצמו ? אם אפס רוצה להמשיך לנצח ולהשיג נצחון הערב, להערכתי זה יגיע היום רק מהקו האחורי המון בעזרת לארקין עם העזרה של פלייס, הריבאונד של סימון , וכריס סינגלון שיילמו נגד האריות הגבוהים שיש למילאנו להציע הערב מול מיכוב ,טרצ'בסקי, גודאיטיס. בנוסף ארון וויט, לואיס סקולה, ג'ף ברוקס כל אלו הם יתרונות ברורים לטובת האיטלקים שרק עם המאמן היה מבין ויודע כיצד לשחק בניהם הוא היה מוציא את המיטב הפוטנציאל מכל שחקן,ככל הנראה מילאנו הייתה מתגאה בזה שהיא הקבוצה המרשימה ביותר מבפעל בעמדות 3-5. צירופו של סייקס, ביחד עם נדוביץ' , סרחיו רודריגז, ומייקל רול זה פשוט אוסף לא נגמר ומגוון עצום יש יכולות שלא מצליחות למצות את עצמם ? ואם ז'ליקו היה מאמן את אולימפיה מילאנו ? אני מנחש ורומז שלאנאדולו אפס הערב תהיה בעיה קשה מאוד בצבע, חסרונו של דאנסטון מסוד המשחקים האלו זה חיסרון משמעותי מאוד. הרבה יפול על לארקין והוא צריך עזרה מטיבור פלייס , מוארמן , פיטר אלכ וג'יימס אנדרסון שאלו השחקנים שצריכים להיות ברגעים החשובים של הקבוצה ולהוסיף עוד תפקוד מה שלא מספיק מהחמישייה הכוללת. אפס עם 86 נק' מול 78 של מילאנו , בהגנה שניהן סופגות אותו ניקוד. בתפקוד הקליעה ,אפס מרשימה יותר , אחוזים מהשדה, חטיפות . אבל אם מילאנו תתייחס ותשים דגש על איזור הצבע ותגביל את אפס בכדור החוזר, תלחץ עליהם ותגרום להם לאיבודי כדור , זה יכול להגביל את אפס בתנועה ומילאנו יכולה להעניש, מה שאפס תעשה ואם לא יעבוד להם הצבע, זה יפנה ללארקין , מיצי'ץ חסר היום וזה יכול להשפיע על הליין. אני מעריך שהערב מילאנו תשחק בזהירות בדגש על הגנה ואפס תעשה לא מעט טעויות . הכל יפול על התפקוד הקבוצתי, אני לא מתלהב מהנצחון של אפס אצל ברסה כי הקבוצה מחבל הבאסקים לא בכושר מי יודע מה , וגם ההימורים לא עובדים לפי ההיגיון ולכן להערכתי פה היא האופצייה הנכונה להערב, אטורה מסינה אפילו מסוגל להפתיע פה ולנצח, אין דבר כזה יריבה חלשה ויש מומנטום שיכול להצליח בבן רגע, אני בוחר לסמן את הליין.

מכבי תל אביב - ברצלונה +1.

מנורה מבטחים מארח הערב את הקבוצה מחבל הבאסקים ,כאשר יאסו , נכון לפחות למחצית הראשונה של העונה הצליח מעל המצופה, מגיע במאזן של 6-12 חיובי, לאחר מסע של שלושה מפגשי חוץ. מפגש בית אחרון הסתיים בנצחון מול פאו. מאזן הבית העונה עומד על 8\8. מרשים מאוד. למפגש הנוכחי , בלאק, כספי, דיב'תלומאו לא משחקים. וולטרס חזר מפציעה, האנטר ו-ווילבקין כשירים, ריינולדס וארון ג'קסון בסגל הקבוצתי. ברצלונה מגיעה למפגש חוץ הנוכחי לאחר הפסד בית מול אנאדולו אפס. מפגש חוץ אחרון של הקבוצה הסתיים בהפסד אצל בסקוניה ויטוריה. לראשונה העונה, ברסה הפסידה פעמיים ברצף! וגם במפגש הליגה המקומי ברסה לא הרשימה כלל. סוג של רצף שלילי קטן נוצר בקבוצה. ואילו אצל מכבי ת"א ולמרות הסגל החסר , יאסו הצליח יפה מאוד להתמודד עם המצב ויצא מזה כמעט נקי חוץ מההפסד אצל מילאנו וקובנה. כרגע ברסה ממוקמת שלישית עם מאזן של 5-13 חיובי ,מציגה מאזן חוץ העומד על 9\6. גם הערב , קווין פנגוס ותומאס הוארטל לא יתלבשו עקב פציעה. אז מה אנחנו נקבל הערב? מאזן הראש בראש מספר לי כי ברצלונה מובילה על מכבי 15-27 בכל הזמנים, מאזן הראש בראש בהיכל מנורה מבטחים הוא 9-11 לטובת מכבי ת"א. הערב ליאסו יש משוכה אולי הכי קשה שהייתה לו עד עכשיו העונה, הוא צריך להתמודד נגד קבוצה שלה יש את הכלים לנצח בכל רגע נתון במפגש הנוכחי ,בין אם זה יגיע מהקו האחורי או הקדמי זה לא משנה לה . מכבי ת"א מצויינת כריבאונדרית, נשענת בעיקר על ווילבקין, קצת על הישראלים שנותנים תפוקה בניקוד, וקצת מריינולדס שככל הנראה יצטייר כגניבה גדולה, האנטר לא בכושר מי יודע מה, אליז'ייה ברינאנט, ג'ייק כהן ,יובל זוסמן הם חייבים להיות במיטבם הערב כדי שמכבי ת"א תהיה בתמונת המשחק ואם זה לא יתפקד, למכבי אין שום סיכוי. לא הייתי נשען ונותן הזדמנות לקווינסי אייסי ואנג'לו קולויארו שינסו לסגור את מירוטיץ' ולהערכתי גם ללא הצלחה ורק יהרסו את המומנטום שמכבי תצבור, דורסי צריך לקלוע , וולטרס חייב להפוך לאסיסט הערב וזה בעצם גם המפתח לנצחון. מנגד אצל ברסה, שחקנים כמו : קוריץ', דילייני, היגינס ,מירוטיץ', דיוויס, טומיץ' נגד החולייה של מכבי ת"א זה לא אותו מצב בכלל. למרות שנראה כרגע שברסה נמצאת בכושר פחות טוב ומכבי קיבלה בחזרה את הפצועים ויאסו בנה משהו שם משהו מעניין , מכבי ת"א שבירה, עמדות 3-5 לא משהו מיוחד. אין כספי, אין בלאק, דיבר' זה חיסרון רציני, ודווקא שלושתם החסרונות הללו אם הם היו משחקים למכבי היום היה הרבה יותר סיכוי להתמודד מול ברסה. ארון ג'קסון לא מוכן , וולטרס חזר מפציעה ונראה חלוד, זוסמן לא יציב, וההגנה של מכבי זאת לא אותה שהיא הציגה לפחות עד ל-5 המפגשים האחרונים . אני מעריך שהערב ברצלונה בעזרת העמדות 2,3,5 פשוט לא תשאיר סיכוי למכבי. אולי במחצית ה-2 מכבי ינסו לחזור אבל ללא הצלחה, זה הימור של פעם ב.. וכדאי מאוד לנצל אותו.

זניט סט. פטרסבורג +1 - בסקוניה ויטוריה.

אולם הציבורי של זניט, שהוא אחד מהאולמות היותר חלשים העונה מבחינת קבוצת בית ומציג רק נצחון בית בודד מול שמונה מפגשים, ובמאזן של 13-5 שלילי מארח הערב את בסקוניה שמגיעה למפגש חוץ הנוכחי במאזן 7-11 שלילי וממוקמת במיקום ה-14 אל מול האחרונה בטבלה , זניט. הקבוצה הביתית משיגה נצחון חוץ מרשים מאוד אצל חימקי מוסקבה וזאת שלפני כן היא ספרה הפסד בית נוסף, נגד הכוכב האדום בו לא הצליחה לקלוע מעל 58 נק'. לקבוצה הרוסית עונה זה עובד בצורה הפוכה, 9\6 בחוץ מול 8\1 בבית. נצחון הבית הבודד הגיע מול ליון וילרבאן וגם אז לא עקפה את הליין , לכן היא הקבוצה שהכי משתלם להמר נגדה מול הליין. הערב וככל הנראה שגוסטבון איון חוזר לשחק לאחר פציעה קלה. עבור זניט, זהו עוד מפגש בית רגיל לעונה החלשה הזאת והיא תרצה להמשיך במומנטום החיובי וזאת לאחר שגם בליגה המקומית הקבוצה השיגה נצחון נאה. בסקוניה ויטוריה מגיעה למפגש לאחר הפסד אצל פנרבחצ'ה אולקר. מאזן החוץ של בסקוניה לא מבשר טובות והוא עומד על 9\2. בסקוניה לא משנה את הסגל, ומגיעה עם הסגל ששותף בשבוע שעבר. כלומר,אין שינוי. לפי הנתונים ,הקליעה והספיגה של שניהן שווה. כל השאר זה די מפוזר, באספקטים הנמוכים והטעויות הקטנות ביותר ישנו את זהות המנצחת. זה לא מפגש עבור שני הקבוצות כמו שזניט חלשה במשחקי בית ,ככה בסקוניה חלשה במשחקי חוץ. שום קבוצה לא תברח ליריבה שלה, וזה ככל הנראה יסתיים צמוד. הבעיה שזניט מתקשה נגד קבוצות הגנה והיא לרוב מפסידה ולא מגיעה ל-70 נק'. מנגד בסקוניה ידועה כקבוצה שמוגבלת בקליעה אבל היא קבוצה ששמה דגש על הגנה ואם מצליחה לעצור את היריבה מתחת ל-70 נק' אזי גם הנצחון הוא ביידים שלה . אני חושב שהצד של בסקוניה במיוחד שעדיין הריח של המאמן החדש והתקווה שלו לנסות להוציא את הקבוצה מהבור השלילי ,קיימת , בניגוד לזניט שלה התקוות כבר מזמן אבדו ויש עוד כמה קלפים קטנים שלדעתי יש לדושקו להציע היום , למרות שפאלזה מכיר טוב את בסקוניה, אין לו את הסגל שיכול להבטיח לו נצחון. הקבוצה הרוסית מוגבלת, קרה ולא מתבססת על משחק אנרגיות שוטפות, סגורים . לדעתי הקבוצה הספרדית שאצלה הניסיון הרבה יותר מפותח, אזי להערכתי היצר הקבוצתי של בסקוניה ישיג היום את הנצחון החוץ החשוב הזה מעל הליין הקטן.

הכוכב האדום - ז'לגיריס קובנה +4.

סטארק ארנה, אולם הגדול של הכוכב, מארח הערב את שאראס. הכוכב שעם מאזן 9-9 ,ממוקמת שמינית, מגיעה למפגש הנוכחי לאחר נצחון חוץ אצל ליון וילרבאן. מפגש בית אחרון הסתיים בנצחון מול ביירן מינכן. בסה"כ הקבוצה צברה מומנט חיובי של 3 נצחונות ו-8\6 במסגרת היורוליג. הקבוצה צירפה מס' שחקנים ובניהם הבולט - ולדימיר סטימאץ' שמאז הופעת הבכורה,עברו שבועיים, הוא פשוט נותן את כל כולו ומוכיח עד כמה הנוכחות שלו מקדמת את הקבוצה. ביחד עם מרקו קורידזה, דוידובאץ', לאזיץ', דובריץ', בארון בילי, פאנטר ובראון לורנזו האגדה נותנים לכוכב את המומנט ומצליחים להוות יריבה מהטופ השמיני נכון לפחות עד למחזור ה-18. מולה תתמודד הערב, קובנה שמגיעה מתחתית הטבלה ,במיקום ה-16, שעם מאזן 12-6 שלילי ומגיעה לאחר הפסד חוץ במדריד. קובנה בחוץ מעמידה מאזן של 9\2. הכוכב בבית קבוצה לא יציבה אבל מציגה מאזן של 9\6. רואים כרגע על הכוכב שהקבוצה רעבה ומסוגלת להתמודד נגד כל יריבה באולם הביתי הגועש! לא פחות מאולם הבית של פאו. מאזן הראש בראש בניהן מראה לי כי קובנה מובילה 2-1 נכון בכל מה שקשור למפגשי הבית של הכוכב. תחשבו לרגע, מאז שסטימאץ' הגיע, הוא מעמיד ממוצע של 13 נק' וביחד עם בילי בארון ולורנזו שלשניהם היה חסר להם יד מהצבע , היא תוספת מרשימה מאוד והקהל עוד יותר אוהב את זה. המפתח לנצחון של הכוכב הערב יגיע המון בעזרת הקו האחורי ולמה ? התפקוד מאחורה רק משאיר לגבוהים את העבודה בהגנה. קובנה חלשה מאוד כקלעית והכוכב נכון לעכשיו היא קבוצת ההגנה הטובה במפעל וזה עובד לפי מומנטום, נכון לשלושת מפגשי יורוליג אחרונים ,הכוכב השאירה את היריבות שלה מתחת ל-68 נק' נתון מרשים מאוד ולצד הנתון הזה קובנה קבוצה שלא מצטיירת כקלעית עם 76 נק' וספיגה של 77 נק'. הנתונים בניהן שווים ואם הכוכב לא הייתה כרגע במצב שהיא נמצאת בו ומגיעה שלילי ללא סטימאץ' ומנגד קובנה הייתה מציגה התקפה יותר יעילה הייתי מסמן ליין ,אבל אין לקובנה מנהיג, הקבוצה לא יציבה, כוח הספק חלש . להערכתי המדד שהכוכב תציג הערב לא ישאיר שום סיכוי לשאראס, אולי קובנה תציג ערב שלשות מרשים ואחוזי שדה שלה פתאום יעלו, ולמרות הנצחון היפה מול מכבי החסרה, והמשחק הדי לא רע שהצידה במדריד, הכלים שיש לקובנה הם לא אותם כלים שאז היו בנצחונות באולם הבית של הכוכב. אני הולך עם קבוצת הבית מעל הליין. 

5 נפילות מ5 זה לא היה לך הרבה זמן ... 

• צור חדש...