קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Tamirso

רשומים
  • מספר תכנים

114
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

11 Good

קצת על Tamirso

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. אח יקר, אני איתך כבר שנים, מעריך את דעתך עד מאוד. אני רק רוצה להסב את תשומת ליבך לדבר אחד ועיקרי. הימורים ב Nba הם ממש לא אירופה. פה היכולת של הקבוצות זה רק בגדר המלצה, כשהבוקיז מחליטים גם אטלנטה תנצח את לייקרס. ולכן... הכל תלוי מה יוחלט, ואיפה הכסף. מבחינת יכולת אין לדנבר שום עמדה שהיא עולה על לייקרס. דייויס לדעתי עולה על יוקיץ׳, ועוד לא דיברנו על לברון, הווארד, רונדו, קוזמה... אפילו ג'יי אר סמית ביום טוב יכול לתת בראש. מנגד אין לדנבר אף שחקן ברמות האלו, למעט יוקיץ׳ . אני אפילו אגזים ואומר שזה ממש פלא ?!?! שהם עברו בכלל את הקליפרס. בכל מיקרה... המון בהצלחה והלוואי תתפו
  2. יש מצב שזה יתפוס, אבל אין קשר לרבע האחרון. ברבע האחרון הלייקרס שיחקו רק עם מחליפים ולכן ההפרש ירד. בהצלחה
  3. יוסטון מנצחים היום לדעתי, שים לב שמוצאי שבת זה היום הקבוע להפתעתו! בהצלחה.
  4. כי בונים על הנחישות וההקרבה של אינדי, בשבילה 0 2 יהיה קשה לצאת
  5. למה בדיוק הליין מרמז אינדי? תקשיב... אדבאיו עושה בית ספר למיילס טרנר (שלדעתי שחקן כדורסל רק במקרה), באטלר ודראגיץ מנוסים וטובים יותר מ וורן ואולדיפו במידה וישחק. לדעתי קשה מאוד לניחוש. אם כבר רק עם הליין. ברכה והצלחה
  6. Because the backs must win this game, and because the are the first place on the east. Look, for example yesterday, the Mavs just wanted more then the clippers What do you think about Huston tonight?
  7. לדעתי יוטה תפתח חזק. היא באה בפיגור, ולכן תירצה יותר לדעתי. בהצלחה
  8. שמת לב שיש ירידות על וירבנסקי?
  9. מה רמת ביטחון? רוצה לקחת ניצחון גרין ביי
  • צור חדש...