קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

fcbj1936

רשומים
  • מספר תכנים

234
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

6

1 עוקב

קצת על fcbj1936

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. קליל חברים מקווה שניצלתם נגמר 7 הפרש ובעצם כל המינוסים תפסו במשחק הזה.
  2. לדעתי שניהם שווה אבל ברור ש5- זה כבר הבדל של 3 נק ולכן לשיקולך.
  3. בהמשך להודעה זו ולאחר שהסבירו לי בצאט את כוונתך הבנתי שלא האשמת אותי. אשמח שיערכו לי את ההודעה או לחלופין ימחקו. שבת שלום.
  4. תודה לשאר האנשים אגב
  5. באמת מגיע לך להיות מורחק. תתבייש. כל מי שממליץ זה מבורך, אף אחד לא חייב לך כלום ואם היית עוקב היית רואה שאני המלצתי על זה בצאט מ9 וקצת בבוקר. אני לא פותח יותר מידי דיונים ורוב ההמלצות שלי הם בצ'אט. ויעידו החבר'ה הקבועים מהצ'אט. מי שלא מספיק מהיר לתפוס שינוי ליין זו בעיה שלו בלבד. וכדי לתפוס שינוי כזה אכן צריכים להיות במעקב, אף אחד לא יעשה את זה בשבילך.
  6. שילין+2-קיסיאנג - 222 בעולם זה כבר 5.5 אין יותר מידי מה להרחיב, לקיסיאנג יש את הסנטר הטוב בליגה זו קי מספר 9 שמתנשא לגובה 2.16. בנוסף בפגרה החתימו זר נהדר שנותן עוד תוספת כוח ועם כל הכבוד לעונה הטובה של שילין עד עכשיו לקיסיאנג יש את סגל המקומיים מהטובים בליגה אם לא הטוב שבהם. כמו כן קיסיאנג מגיעה במצב רוח חיובי אחרי שלפני יומיים ניצחה את ליאונינג אולי אחד הניצחונות היוקרתיים בליגה 111-118 אחרי שרוב המשחק היה דו ספרתי.
  7. מנצחים בלי הפלוס... מנסים לבלבל את השולחים תפסתי ב4+.
  8. מזל טוב אחי נגמר 21 הפרש בשיא היה 36 הפרש כבר
  9. מסכים איתך באים אחרי 2 משחקים קשים שיחקו היטב נגד ליאונינג למרות שהפסידו כולל פער דו ספרתי רבע ראשון וניצחו את קיסיאנג. היום צאנס בשבילם להתפוצץ ובמיוחד אחרי שהפסידו למונקיז במשחק הקודם.
  • צור חדש...